|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 11:06:59   
Špelca29
Prosim za nasvete. Namreč, ko sva imela s fantom odnos in sva načrtovala otroka, se mi je takoj drugi dan pojavila bolečina v trtici, povišana telesna temperatura in to traja že sedaj 5 dni. Mislite, da se me je že kar prvič prijelo in sem noseča? A je sploh mogoče, da že kar drugi dan čutiš takšno reakcijo ali je to mogoče sam prehlad. Testa še ne morem narediti, ker je premalo dni, zanima me pa fejst. A je imela že katera takšne izkušnje? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 11:10:42   
*miska.mcc*
rojstni datum in uro povej, da vrzemo karte.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Špelca29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 14:51:19   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

rojstni datum in uro povej, da vrzemo karte.



neumen komentar.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 16:39:38   
anity_1
Jaz mislim, da takoj drugi dan še ne moreš čutiti tako.. Že zato, ker jajčece potrebuje okoli 7 dni, da se oplodi in vgnezdi in to baje šele takrat čutiš.. (če čutiš).. Res pa da meni še ni uspelo čutit kaj takega, pa upam,da bom čimprej user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 16:40:45   
anity_1
Aja, pa še to.. Če ti bazalna temperatura ne pade po 18-ih dneh, takrat je velika verjetnost, da si noseča.. Nič prej - glede BT.. Me pa zanima, če si srečka user posted image . Le javi nam! user posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 19:30:50   
smeška83
Najbrž si sam kakšno infekcijo staknila... No, vseeno držim pesti za plusekuser posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 20:09:20   
Špelca29
Lahko, da je kak virus ja, ampak vseeno vse se dogaja od naslednjega dneva naprej po nezaščitenem odnosu. Danes je 5 dni, pa še imam vedno povišano temeperaturo 37 - 37,5, boleča trtica, danes sem opazila celo rjavkast izcedek. Vse je tako čudno, tudi razpoloženje mi niha, prav firbčna sem res, kaj se v meni dogaja...user posted image

(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 20:13:07   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Špelca29

Lahko, da je kak virus ja, ampak vseeno vse se dogaja od naslednjega dneva naprej po nezaščitenem odnosu. Danes je 5 dni, pa še imam vedno povišano temeperaturo 37 - 37,5, boleča trtica, danes sem opazila celo rjavkast izcedek. Vse je tako čudno, tudi razpoloženje mi niha, prav firbčna sem res, kaj se v meni dogaja...user posted image


A se ti zdi, da smo jasnovidke?  Mogoče dr. ginekologije? Pismo, kako naj vemo, a si noseča al neuser posted image Kupi test, polulaj se na palčko, pa boš vedela na čem si.

(odgovor članu Špelca29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Noseča, DA ali NE?
5.1.2011 20:20:18   
Špelca29
Jaz sprašujem samo, če ima katera že takšne izkušnje. Bi se polulala na palčko ja, ampak je še prehitro!!user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Noseča, DA ali NE?
6.1.2011 6:57:59   
Anonimen
Punca samo en odgovor je. Noben niti tvoje telo še po petih dneh me more vedeti ce si noseca. In niti se ne mores biti noseca. Torej so vsi znaki v tvoji glavi. Jih pa poznam prvi mesec sm vse znake cutla takoj po ovulaciji. Ampak vsi nosecniski znaki pridejo vsaj 10 dni po oploditvi, tako da bos morala se malo pocakat. Ti pa seveda srcno zelim da zagledas plusek.

(odgovor članu Špelca29)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Noseča, DA ali NE?
6.1.2011 8:40:43   
jolika
Mogoče pa imaš bolečine zaradi ovulacije. Js sem vedno mislila, da imam težave z črevesjem, ker me je vedno bolelo v trtici pa v jajčnikih. pa sem šele kasneje ugotovila, da imam pač boleče ovulacije. A si si preračunala, kdaj sploh imaš ovulacijo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Noseča, DA ali NE?
6.1.2011 14:31:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
rojstni datum in uro povej, da vrzemo karte.

neumen komentar.

Kakršno vprašanje, takšen odgovor.
Izkušnje ali ne, par dni po sexu jih verjetno res še ni. Veliko je lahko tudi na psihi, ko enkrat zavestno delaš na otroku, kot je že ena rekla, lahko je ovulacija, vključno z izcedkom.
Lahko pa je celo zanositev. Itak je treba počakat do user posted image  oziroma izostanka, kaj drugega ti tud dr. ne mora rečt.

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Noseča, DA ali NE?
6.1.2011 14:56:22   
sover
špelca, ne razumem, kaj bi rada slišala od forumašic ... da si noseča, ali da nisi? Kolikor forumašic, toliko različnih izkušenj - ene so takoj zanosile, druge ne. Na svoje vprašanje najbrž ne boš dobila dosti konstruktivnih odgovorov in bo še vedno treba počakat, da pride čas za testiranje.

Je pa res, da je včasih malce zoprno brati takšna vprašanja, saj nima smisla postavljati vprašanj, na katerega ni mogoče dati realen odgovor.

Želim ti veliko sreče, predvsem pa, da se izide, kot si želiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Noseča, DA ali NE?
9.1.2011 20:04:22   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

rojstni datum in uro povej, da vrzemo karte.



neumen komentar.

Na neumno vprašanje najbolj pašejo taki odgovori.
In ja, nemogoče je, da bi 2 ali pa 5 dan imela znake nosečnosti, ker še sploh ni noseča.
Raje popij kak čajek, pa vzami Lekadol, ker so to znaki prehlada ali pa padca imunskega sistema, nosečnosti pa sigurno ne.
Ti pa vseeno želim user posted image , ampak delaj test po izostanku M, ker tudi ta nekaj dni po spolnem odnosu ne pokaže pravilnega rezultata.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?