|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mačje dretje
11.1.2011 19:57:29   
artista7
Ja, dobesedno tako. Od maja imava dolgodlakega lepotca, ki sem ga vzela iz enega od zavetišč. Muc je bil navajen bivanja notri (tako so mi rekli). Čeravno so mi rekli, da je bil zavržen, čedalje bolj dvomim v to. Muc je res lep, in ne vem kater butelj bi ga zavrgel pri enem letu (toliko je bil star)-ampak ok. Zabičali so mi, da moram muca imeti IZKLJUČNO notri, kar skušam upoštevati (nenazadnje sem podpisala pogodbo). In zdaj k problemu: ta maček enostavno NOČe biti notri in od vsega začetka imam grozne probleme s tem, da mi ne uide iz stanovanja, praska, cvili, izkoristi vsako priliko, če kdo odpre vrata. Če pa so vrata zaprta se na moč dere - zamolklo mijavka in praska po vratih, tudi ponoči! Nič ne pomaga, ne crkljanje, ne sveža hrana, ne "kontra" dretje - po nekaj minutah ponovi glasovno vajo. Vse skupaj je slišati kot bi se gonil, pa je kastriran! Ima kdo kako idejo kaj lahko narediva? Mojemu se je kmalu strgalo zadnjič, ker je hodil za njim, kamor je stopil in mijavkal vanj :P Ker enostavno ni vžgalo nič

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mačje dretje
11.1.2011 20:03:56   
Izabelina
ja vn hoče... a pa to skoz dela? ker moja mačka je eno obdobje to delala pol se čist umirila in pol čez neki časa spet... js sm jo takrat ko je to delala spuščala vn tko, da sm šla še js zravn... (mamo ograjen vrt)... ampak načeloma sta oba moja mačka izključno notranja.

Ne vem kako boš rešila ta problem, upam samo, da ga boš! pa pazi na svojga mačkona, ker se jim tko hitr kej zgodi, da sploh veš ne user posted image


_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mačje dretje
11.1.2011 20:24:10   
hmm...
Jaz sem nekje slišala, da nekateri peljejo mačka za nekaj minut ven, ampak ga imajo na vrvici!
Potem je baje boljše. Lahko to probaš, slabše ne more bit.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mačje dretje
11.1.2011 20:49:18   
artista7
no to z vrvico sem poizkusila. Ko sem malo popustil se je muc takoj zavedel, mi ušel in flexija (ki sicer ni bil nov) zapeljal okoli in okoli enega kolesa od avta in potegnil-strgal user posted image ja, res sem vzela muca s karakterjem :)

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mačje dretje
13.1.2011 19:43:00   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: artista7

no to z vrvico sem poizkusila. Ko sem malo popustil se je muc takoj zavedel, mi ušel in flexija (ki sicer ni bil nov) zapeljal okoli in okoli enega kolesa od avta in potegnil-strgal user posted image ja, res sem vzela muca s karakterjem :)


Kako pa vama je to ratalo?:D Pelji ga na travo... ne okrog avtov... pa ponavadi muce niso na fleksijih (kolker vem) ampak na navadni vrvici brez moznosti nastavitve...
Ponudi mu tudi travo... ali pa mu jo vsaj naberi in prinesi domov..

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mačje dretje
31.1.2011 20:35:52   
Mucka08
Glede na to, da si mačka vzela iz enega zavetišča, kjer ste tudi podpisali pogodbo, bi bilo fajn, da se s tem vprašanjem obrnete na njih.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?