|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še katera videla plusek?
22.2.2011 13:51:59   
Itkica
Živijo!

Jutri naj bi dobila M, jaz pa sem danes naredila dva nosečniška testa - first sign mi je pokazal kooomaj vidno črtico, delala pa sem tudi ameriški test first response (ta naj bi nosečnost nakazal že 4 dni pred izostankom M), pri tem pa je bil plusek že kar konkretnejši. Kako sem vesela! Je še katera čisto sveža nosečka ?

Pozdravček vsem!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še katera videla plusek?
22.2.2011 14:12:24   
*Anna*
user posted image user posted image  čestitkeeee za user posted image user posted image !!!!!!!!!!

(odgovor članu Itkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še katera videla plusek?
22.2.2011 14:15:14   
ajataja
čestitke user posted image

(odgovor članu *Anna*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še katera videla plusek?
22.2.2011 17:23:46   
m_nova
ojla vsem
Ja tudi jaz danes naredila test in je pozitiven. Jutri še sicer 1x ponovim, ampak mislim da bo kr držalo

Čestitke tudi vsem ostalim!

LP

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še katera videla plusek?
22.2.2011 18:08:46   
Itkica
Hvala za čestitke!

Tebi m_nova pa tudi srečno!

(odgovor članu m_nova)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še katera videla plusek?
23.2.2011 17:57:08   
happymummy
user posted image user posted image user posted image

Vse dobro želim!!

(odgovor članu Itkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še katera videla plusek?
23.2.2011 18:10:42   
teodora75
Če ne pride prej user posted image , delam test v petek (upam, da zdržim do takrat). Imam pa doma danes 5 mesecev starega fantka, ampak je ta naslednji 'plusek' načrtovan in močno zaželjen.

Pa čestitke in srečno vsem ki se že veselite te dni!

T.

(odgovor članu happymummy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?