|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peta bolezen
11.5.2012 11:20:36   
Anonimen
V skupini-v vrtcu se je pojavila poeta bolezen in me zanimajo vaše izkušnje tistih,ki ste jo že preboleli.Kakšni so prvi znaki in koliko časa traja ter kako ste jo prebolevali?Do katere starosti se lahko otrok okuži?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Peta bolezen
11.5.2012 13:16:12   
tilči
moj starejši sin jo je dobil.Edini znak so bili rdeči obroči po rokah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peta bolezen
11.5.2012 13:31:09   
Anonimen
Koliko časa jo je prebolevav?

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peta bolezen
11.5.2012 13:54:26   
Pacota
Moja je imela 10 dni vročino (tudi 39.7) in moker kašelj, malo ji je teklo iz noska. Potem je bilo 2 dni vse ok, nakar rdeči lički, potem čez 2 dni še fleki po rokah, nogah, ritki. Čez še kaki dan so se fleki razširili še po hrbtu in trebuščku. Ko je imela fleke (kot osip), je bila že dobre volje in brez kakršnih koli težav, tudi kužni takrat več niso.

Sem pa vesela, da je dala to skozi, da ne bo problemov, ko bo sama noseča (ker je zdaj imuna). 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
11.5.2012 14:01:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peta bolezen
11.5.2012 19:00:06   
K_a_t_i
Če ne bi imel izpuščajev, sploh ne bi vedela, da ima 5. bolezen. No, ko izbruhne izpuščaj pa tako ali tako ni več kužen. Pri nas je, HB, minilo brez problemov.
Okuži se pa lahko vsak. Tudi odrasli. Kolegico je vse bolelo.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peta bolezen
11.5.2012 22:11:06   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Razen da sta nekaj dni imeli rdeče fleke po obrazu in telesu, kot da bi ju kdo preklofutal, jima ni nič falilo. Ne vročine, počutje kot sicer. Menda pa se lahko fleki pojavljajo in izginjajo tudi do enega meseca. No, kot rečeno, pri nas so minili parih dneh.


Enako pri nas. Še posumila nebi, da jo ima,če ne bi bila v vrtcu..v bistvu je tudi v šoli razsajalo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peta bolezen
13.5.2012 10:47:40   
šrimpf
koliko časa pa ste imele svoje otroke doma? pri nas je danes tretji dan, kar so se pojavli izpuščaji, otrok je normalno živahen, pa ne vem, kdaj bi ga dala v vrtec.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Peta bolezen
14.5.2012 22:13:21   
K_a_t_i
Pri peti otroški ni bil doma - peljala sem ga k zdravniku, da je potrdila peto in mi razložila, da otrok, ko dobi pikice, ni več kužen in da gre lahko v vrtec.

Pri šesti se pa ne spomnim, je že predaleč nazaj.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Peta bolezen
15.6.2012 10:49:44   
dreamhorse
Moja je bila tri dni doma... sem mislila, da je alergija na sonce, potem pa ugotovila pri dr, da je 5 otroška.... Nič ni bilo, ni srbelo imela je izpuščaje ki so se postopno premikali proti spodnjemu delu telesa.. ni hudega.. in ja, ko so izpuščaji, ni več kužen.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Peta bolezen
15.6.2012 11:32:21   
LittleSun
Mi smo imeli samo sum na peto bolezen zaradi rdečih ličk in je rekla P naj bomo 10 dni doma. Ampak mu je drug dan padla vročina in tudi lička niso bila rdeča, fleki se mu niso naredili, tako da zgleda ni bila peta in je šel po 2 dneh v vrtec.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?