|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dude
8.8.2005 11:42:47   
andrejalj
V soboto smo kupovali zadnje malenkosti, ki mislimo, da jih potrebujemo in zataknilo se je pri dudah (in še marsikje) :(.
Pridemo v trgovino pred regal z dudami tam pa 4 metre dudic za izbrat (rabila sem eno za rezervo, če slučajno bi :duda: že od samega začetka v porodnišnici rabil dudo- to priporočajo da imaš že s seboj za vsak slučaj). Torej, kakšno kupiti:
-dnevne- nočne (kakšna je sploh razlika?)
- iz silikona, kavčuka, pa še en material obstaja (kaj je bolje?)
- obstajajo dude za pomiritev in tolažilne dude :zmeden:

Kar mi je bilo jasno je bilo samo to za kakšno starost rabim. :ups:

Kakšne izkušnje imate? Saj vem, mogoče :duda: sploh ne bo rabil oz. maral dude.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dude
8.8.2005 11:47:40   
Marogica
Moje izkušnje so naslednje:
Pri ta prvem smo kupili dve dudi v naprej-pa v življenju ni imel dude v ustih.
Pri ta drugem smo naredili isto, pa smo za do 3 mes kupili silikonsko, potem pa iz kavčuka. Ni se pritoževal in obe dudi vleče enako rad.
razlike med silikonsko dudo in dudo iz kavčuka-ne vem v čem je prednost ali slabost.
Zame je tolažilna duda in duda za pomiritev isto.
Mi nismo delali razlik med dnevnimi in nočnimi dudami.
Upam, da ti bodo druge lahko dale več informacij

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dude
8.8.2005 11:48:54   
Anonimen
Kupi vsaj dve različni. Jaz sem eno navadno iz kavčuka in eno anatomsko oblikovano iz silikona. Zmagala je druga. Novorojenčki nočejo kar vseh po vrsti.:)

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dude
8.8.2005 13:26:12   
malika
Svetujem ti silikonsko Nukovo.

Jaz sem imela pri prvem tudi take težave, pa sem s tem nakupom odlašala do konca. Potem sem nepričakovano pristala v bolnici in sem hitro poslala mojega :love: po dudo. In kaj je naredil? Kupil jih je 5. In sicer dve v kompletu od Aventa silikonski, eno aventovo kavčuk in dve nukovi, eno silikon drugo kavčuk.

No in mali si je takrat izbral silikon Nuk (vse ostale smo vrgli stran) in zdaj imam za drugega isto dudico.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dude
8.8.2005 13:27:04   
malika
Kupi pa najmanjšo. Mislim, da piše gor 0-3 mesece

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dude
8.8.2005 13:33:02   
jazz
Vsekakor silikonsko, na one druge se vse prilepi, tudi ko so nove!

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dude
8.8.2005 14:09:30   
Anonimen
prvo smo imeli NUK KAVČUK in je bila vredi,zdaj pa imamo AVENT SILIKON in je tudi okei,čeprav dude ne maramo:bravo:

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dude
8.8.2005 14:36:48   
babylove
Med silikonom in kavčukom danes ni več nobene razlike, kar se tiče kvalitete. Večinoma se odločajo za silikon zato, ker duda na pogled deluje bolj čista.
O raznih kategorijah dud pa ne vem nič in menim, da ni potrebno doktorirat iz tega. naš ima že od začetka silikonsko Avent čez dan in ponoči za tolažbo in pomiritev, pa tudi za goli užitek.

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dude
8.8.2005 16:41:09   
Anonimen
kavčukove dude so bolj mehke kot silikonske, se pa zato prej uničijo in postanejo lepljive.

dnevne-nočne pa mislim da je razlika predvsem v obročku za prijet dudo. nočne tega nimajo in imajo ponavadi manjšo plastiko vse okoli.

(odgovor članu andrejalj)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dude
8.8.2005 18:42:43   
spacey
Mi imamo Nuby in je zakon! Lahko pogledaš v album kako izgleda... :)

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dude
9.8.2005 11:19:44   
2ursae
men je včeraj prodajalka v BC rekla, da so kavčukove boljše zato, ker so mehkejše in po okusu bolj podobne koži, kar pomeni, da jo :duda: čuti kot bradavico. Je pa tudi NUK kavčukova anatomsko oblikovana. Res pa je, da jo je pogosteje treba menjati.
Midva sva se odločila za to varianto, če pa gospodu :duda: ne bo všeč, bo pa seveda dobil kaj drugega.

pozdravček :muca:

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dude
9.8.2005 20:18:18   
andrejalj
joj kok ste prijazne.....:bravo:
no, drugače bom pa jutri spet po trgovinah in da vidim kaj bomo kupili za :duda:

(odgovor članu andrejalj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?