|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kosilo
8.2.2011 12:00:23   
divans1
Hm, dejte mi kak nasvet, kaj naj svojemu 9-mesečniku še nardim za kosilo, se mi zdi, da se kr ponavljam hehehe....user posted image ...Kaj majo radi vaši user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kosilo
8.2.2011 14:36:17   
Dashenka
Moja hči je pri tej starosti jedla praktično isto, kot midva z možem, razen morskih sadežev in gob.
Edino, kar sem res pazila je bilo to, da sem pri kuhi uporabljala manj soli in si zato po potrebi nato dosolila na krožniku.
Količine ostalih začimb pa nisem prilagajala.

Torej:
Jaz ti svetujem, da 9 mesečniku začneš ponujat obroke, kot jih jesta z možem, le pri soljenju bodi zmerna.



(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kosilo
8.2.2011 15:44:46   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Moja hči je pri tej starosti jedla praktično isto, kot midva z možem, razen morskih sadežev in gob.
Edino, kar sem res pazila je bilo to, da sem pri kuhi uporabljala manj soli in si zato po potrebi nato dosolila na krožniku.
Količine ostalih začimb pa nisem prilagajala.

Torej:
Jaz ti svetujem, da 9 mesečniku začneš ponujat obroke, kot jih jesta z možem, le pri soljenju bodi zmerna.





enako pri nas user posted image

samo mi smo tudi s fižolom, čokolado in jagdami čakali do 1 leta, drugo pa vse!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kosilo
8.2.2011 15:52:48   
divans1
Sej mu ponudim, ko je kaj takega, sam midva včasih, ker enostavno ni časa, da bi kuhala, tud kej od hitre hrane pojeva al pa pico... pol morm pa njemu neki drugega skuhat... al pa če jemo kislo zelje pa še je takih jedi, to se mi tud ne zdi še primerno za njega. user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kosilo
8.2.2011 16:01:43   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Sej mu ponudim, ko je kaj takega, sam midva včasih, ker enostavno ni časa, da bi kuhala, tud kej od hitre hrane pojeva al pa pico... pol morm pa njemu neki drugega skuhat... al pa če jemo kislo zelje pa še je takih jedi, to se mi tud ne zdi še primerno za njega. user posted image

majn kompliciraš boljš bouser posted image slej kot prej bo jedel isto kot vidva ne vem zakaj toliko kompliciraš in kuhaš za njega drugo hranouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kosilo
8.2.2011 16:44:06   
divans1
Jst čist nč ne kompliciram, sam se mi pač določena hrana še ne zdi primerna za 9 mesečnika kot cel obrok, kot sem rekla recimo kislo zelje, pa dostkrat jemo svinjsko meso in še je kej takega in takrat mu dam pač nekaj drugega!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kosilo
8.2.2011 16:55:35   
Barbara_L
Naš je kosilo z nama, če pa ni nč primernega, pa kupljeno kašico. Zelo ima rad (recimo za zajtrk) kruh z namazom (npr mala žlička masla).

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kosilo
8.2.2011 17:10:36   
divans1
Barbara L, evo, tud pr nama je tak,  s tem, da mu jst raje neki skuham, kupljenih zelenjavnih kašic ne mara. Bom pa počasi zdj ukinla tele kašice mlečne, ki se mešajo z vodo, pa bom počasi začela uporabljati mleko, pa me zanima, katero mleko je ok za mlečne kašice, je alpsko 3,5 ok? Pa potem po 1 letu za pit tudi?

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kosilo
8.2.2011 17:17:04   
Barbara_L
Verjetno misliš kašice, ki se mešajo z mlekom, ne? Ala čokolino? Ker mlečne kašice že vsebujejo mleko in samo doliješ vodo. Skratka, mleko 3.5 je ok, po 1. letu.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kosilo
8.2.2011 17:31:32   
divans1
Kaj pa prej, ko še ni star 1 leto? Je boljš da mu dajem še naprej mlečne kašice, ki se mešajo z vodo do 1 leta?

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kosilo
8.2.2011 20:35:16   
kjava
Imej zamrznjene male koščke mesa, npr, piščanca. Pol pa skuhaš mesno zelenjavno kašico al pa kuskus, polento, riž, proseno kašo, ajdovo kašo...-povsod dodaš zelenjavo in/ali meso.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kosilo
9.2.2011 9:39:12   
nusi
jaz mu pripraljam hrano z navadnim kravjim mlekom 3,5, ne alpskim, star je 8,5 m.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kosilo
9.2.2011 10:38:44   
Anonimen
Jaz sem tudi zdaj začela kupovat sveže mleko 3,5 in ga prekuham. Za kosilo pa je tisto kar jeva midva.

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kosilo
9.2.2011 11:07:24   
divans1
Alpsko ni ok za pripravo hrano po 9. mesecu in za pitje po 1. letu?? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kosilo
9.2.2011 11:36:43   
nusi
alpsko ni ok ne za odrasle na za otroke. No ni za pretiravat, samo otroku daj raje navadno mleko (prekuhano)

Drugače se pa tudi meni zgodi, da nahitro zbaem vase pico ali kaj podobno zdravega in potem tamalmu posebej kuham, tudi kar precej enolično.


< Sporočilo je popravil nusi -- 9.2.2011 11:37:45 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kosilo
10.2.2011 13:22:41   
divans1
Hvala za odgovore, mene pa vseno še zanima, kakšne jedi jim pripravite z mesom?

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kosilo
10.2.2011 15:55:23   
nusi
jedi z mesom (piščančjim ali govejim, zajec, žrebiček...) s krompirjem in zelenjavo, z rižem in zelenjavo, v obari ali v goveji juhi

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kosilo
13.2.2011 12:47:48   
Anonimen
Pri naši je bilo mleko 3.5 premočno ,tako sedaj kupujem 1.6 in je uredu sedaj.Glede mesnih jedi pa naša je golaž,govejo juho ,piščančjo juho,segedin golaž,špagete z omako,rižoto z mesom in še bi se dalo naštevati..

(odgovor članu nusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?