|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroške knjige - dobili bomo dojenčka
10.8.2005 9:06:36   
BaGSi
:)Mene pa zanima, ali se slučajno spomnite kakšnih primernih otroških knjig, kjer bi se lepo razložilo otroku, da bo dobil :duda: bratca ali sestrico?
Moj mišek bo star 4 leta, povedali smo mu že, da bomo dobili dojenčka:duda: - sedaj bi pa rada par knjigic za njega na to temo (kaj bo lahko pomagal pri dojenčku, zakaj mora mami v bolnico,...). Je namreč tak tip, da se mu vse stvari iz knjig zelo vtisnejo v spomin in smo marsikaj s tem rešili (kahlica, umivanje zob,..)
Stokrat hvala za pomoč!:miska::miska::miska:

LP!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Otroške knjige - dobili bomo dojenčka
10.8.2005 9:52:04   
lex
Lukec dobi sestrico! Je zelo primerna in poučna knjigica, kjer bo knjigica razložla kako se naredi dojenčka in kako se rodi.

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Otroške knjige - dobili bomo dojenčka
10.8.2005 10:59:28   
arielca
Peter Mayle: Baje me je prinesla štorklja ali "Kako sem prišel na svet?"

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Otroške knjige - dobili bomo dojenčka
10.8.2005 11:00:01   
Olivija
Naša ima tisto o Igorju (Presenečenje za Igorja). Je pa o malem medvedku, ki gre na severni pol k svoji teti na počitnice, ko se vrne, ga pa čaka dojenčica. Naša dvoletnica jo ima ful rada. Je tudi naša Ana potem prijavla, da bo šla k moji sestri na Dunaj in bo tam počakala dojenčka ;).

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Otroške knjige - dobili bomo dojenčka
10.8.2005 11:07:58   
Čajček
Jaz ti pa svetujem knjigico Malček Palček. Je zabavna in nazorna ter ne "tehnično" zahtevna za štiriletnega otroka.
Srečno.

(odgovor članu BaGSi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Otroške knjige - dobili bomo dojenčka
10.8.2005 11:49:11   
Anonimen
Prijateljičini hčeri sem točno prejšnji teden kupila knjigico Dobili bomo dojenčka. Zelo zanimiva in nazorna.

(odgovor članu BaGSi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?