|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jane rider formula strata
6.2.2011 17:14:43   
marjetka15
Živijo,

meni je zelo všeč voziček:
http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicek-jane-rider-formula-strata-rose-p-1012.html?osCsid=08563c61b3c67bfcb9366247be838349

Prosim tiste, ki imate ta voziček, če mi poveste, kako ste zadovoljne z njim. Ima vse kar iščem pri vozičku, moti me samo naslednje:
nikjer ne piše ali so kolesa napihljiva ali so gumirana in pa ali se da dobiti tudi zimsko vrečo za k temu vozičku?

Prosim za vaše izkušnje.
Hvala, lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
6.2.2011 21:16:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marjetka15)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jane rider formula strata
6.2.2011 21:50:25   
zaspancek1
Kolesa definitvno niso napihljiva. Ostalo poglej na tem linku:
http://www.pramworld.co.uk/product/7169/Jane_Rider_Strata_Formula_Travel_System_Stylon
Sicer pa paše na voziček tudi kakšna druga zimska vreča, ki ima odprtino za 5-točkovni pas.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jane rider formula strata
7.2.2011 8:30:39   
majchy84
Mi smo ga kupili in že čaka na našega user posted image . Voziček je res 1a, kako se bo pa pokazal v praksi, bomo videli malo kasneje se mi zdi pa da ima vse, kar sva pri vozičku iskala, poleg tega je tudi zelooo lep. Zanekrat lahko povem to, da je izjemno vodljiv in lahek ter hitro zložljiv. Res je da nisem pristaš velikih trikolesnikov zato mislim, da bomo z vozičkom več kot zadovoljni.user posted image Kar se spalne vreče tiče, prodajalec nam je zagotovil, da paše k vozičko Jane-jeva zimska vreča.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?