|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki že 1000tič
14.2.2011 10:12:46   
leo**tia
no ne vem več kaj naj.naj zamenjam zobara??ali kaj,ne vem......vsak mesec vnetje zoberin zarad kariesa....zdaj spet,le da ni hudo ker sem ji mazala s propolisom za otroke........že včeraj je imela debelo zgornjo ustnico.tako vedno vem da se kuha vnetje.pozneje spet zobarju...pol ji to počisti z iglami ker so zobki že gnili in ni treba vrtat.in baje jo ne boli ker so živci mrtviuser posted image ........zobarica je pravila če bo to pogosto bpomo šli na odstranitev zobkov(prva2).........pa sem vprašala kako pa to delajo??pa pravi da vse na živo....pa kaje nora?????ni šans....zdaj pa ne vem,naj menjam zobarco al kaj???vaše iskušnje ki jih imate glede kariesa???vnetij???nam se 1krat na mesec vname,,in enkrat na mesec dobiva premaze da se nebi širilo..............
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zobki že 1000tič
14.2.2011 10:23:30   
kajalin*
Nimam izkušenj,hvala bogu.Mislim pa,da niso zobarji krivi za karies,stara sem 31 let,pa nimam nobene plombice,svojemu otroku pa že od začetka umivam redno zobke.Treba bo it čez to,pa na stalne bolj čuvati,če še slučajno niso prizadeti.Če boste morali dati zobke ven,bo vsak zobar enako svetoval,nihče ne bo naredil čudeža iz gnilega zobka.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zobki že 1000tič
14.2.2011 11:00:10   
leo**tia
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Nimam izkušenj,hvala bogu.Mislim pa,da niso zobarji krivi za karies,stara sem 31 let,pa nimam nobene plombice,svojemu otroku pa že od začetka umivam redno zobke.Treba bo it čez to,pa na stalne bolj čuvati,če še slučajno niso prizadeti.Če boste morali dati zobke ven,bo vsak zobar enako svetoval,nihče ne bo naredil čudeža iz gnilega zobka.

umivamo zobke pa kljub temu...dolgo je imela flaško......dude nima,nit je ni mela tako da je vedno s flaško zaspala,sama sem kriva za to,ampak zdaj je prepozno......saj vem da čudeža ni mogoče narediti...od ene znanke tamal ima vse zgoraj ražrte,pa so samo 1krat se mu vneli,i9ma pa neki spray ki mu šprica zobke pa je daj ok,ni več vnetij..pri nas pa vsak mesec pa ima 2ražrta.......groza---------------,,,,,,stara je pa 2letiuser posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zobki že 1000tič
14.2.2011 11:03:28   
kajalin*
Uboga revicauser posted image ,tako kmalu se ji je začel pekel z zobmi :( Šola za tebe,da ne opozarjajo brezveze da se s flašo ne da otročka spat!Pa je pila sladke čaje?Ker pravijo,da če je nesladkano naj ne bi škodovala flaša.


(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zobki že 1000tič
14.2.2011 11:11:49   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: leo**tia

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Nimam izkušenj,hvala bogu.Mislim pa,da niso zobarji krivi za karies,stara sem 31 let,pa nimam nobene plombice,svojemu otroku pa že od začetka umivam redno zobke.Treba bo it čez to,pa na stalne bolj čuvati,če še slučajno niso prizadeti.Če boste morali dati zobke ven,bo vsak zobar enako svetoval,nihče ne bo naredil čudeža iz gnilega zobka.

umivamo zobke pa kljub temu...dolgo je imela flaško......dude nima,nit je ni mela tako da je vedno s flaško zaspala,sama sem kriva za to,ampak zdaj je prepozno......saj vem da čudeža ni mogoče narediti...od ene znanke tamal ima vse zgoraj ražrte,pa so samo 1krat se mu vneli,i9ma pa neki spray ki mu šprica zobke pa je daj ok,ni več vnetij..pri nas pa vsak mesec pa ima 2ražrta.......groza---------------,,,,,,stara je pa 2letiuser posted image



Nimaš kaj. Zobke ji je uničila FLAŠA. Oz. sladka tekočina, pa naj si je to sladki čaj, mleko, kakav...po umitih zobkih lahko pije le vodo ali nesladkan čaj.
Vnetja pa se ponavljajo, logično, ker ti zobki so za ven, jih pa tvoja zobozdravnica vseeno špara dokler gre, ker pri 2 letih ostat brez zg. dva jeuser posted image . Stalne enke ji bojo zrasle šele čez 4 leta.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zobki že 1000tič
14.2.2011 11:25:09   
leo**tia
ja.nažalost je pila čaj,pa kakav,,,,,,,,,,ampak tastarejši je mel flašo do 5leta pa ima zobe 1 A......zobarca pravi da ni vse od flaše,je tud odvisno kako caklino ma otrok.......nekje sem zasledila tu na forumu da sio eni šli z otrokom da so ven vzeli,pa ne najdem zdaj........ni tako hudo kot se sliši,,,samo popuca da gnoj priteče pa je dobro,ampak samo 1mesec,pol pa spet jovo na novouser posted image user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zobki že 1000tič
14.2.2011 14:11:47   
leo**tia
smo glih prišle od zobarja,,,,,,,,,bila je pridna,lepo držala,user posted image je rekla zobarca naj ji vsak dan s teh luknjic poberem hrano ven,pa se ne bo več gnojilo..in to s zobotrebcom,ker ona nima zobkov tako so ražrti in lažje to spucam.........ker se gnoji zato ker je hrana not in s ščetko tega ne moremo spucat.............

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zobki že 1000tič
14.2.2011 15:07:32   
kajalin*
user posted image pridna punčka!Mami pa upam da se zaveda kaj je naredila svoji pupi user posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?