|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nuhalna svetlina
25.1.2011 6:56:31   
andrejaja
Pozdravljene.

Sem novinka tule (po dolgih treh letih pričakujem prvega otročička) in me zanima koliko časa prej se moraš naročiti za pregled NS - najrajši bi šla v Domžale (dr. Strah), sem pa v 9 tednu.... in kako poteka, so potem rezultati točni ....


Hvala za vaše nasvete in odgovore

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 25.1.2011 12:11:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUHALNA SVETLINA
25.1.2011 7:46:59   
vesna_b
naročiš se po prvem pregledu pri tvojem ginekologu, rezultat pa ni 100% - to ti tudi povejo. to je v bistvu ocenitveni test, v kombinaciji s krvnim testom je 90-95% pravilen.

100% je amniocinteza oz Biopsija horionskih resic

(odgovor članu andrejaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUHALNA SVETLINA
25.1.2011 7:54:20   
butt3rfly
če si v 9. tednu, se pojdi kar takoj naročiti. jst sm bla pri zdejšnji nosečnosti pri strahovi in sm bila zelo zadovoljna. sam pregled je zelo zanimiv. moj je bil zraven, tak da je še on lahko videl, kaj zganja naša mala bebica v bušijuuser posted image pri pregledu ti ga izmeri, poslušaš srce, izmeri glavo, izmeri kožno gubo (to opravi večkrat, upošteva se najslabši razultat), pogleda, če se vidi nosna kost itd. vse tudi posname na CD. nato ti izračuna verjetnost za DS. pazi-ta verjetnost ni dejanski tvoj rezultat, ampak predstavlja MOŽNOST za pojav oz. nepojav DS. jst sm imela to verjetnost malo slabšo, zato mi je sestra kar takoj vzela še kri za DHT. klicali so me kakšne 4 dni kasneje, da so mi sporočili rezultat (le-ta je verjetnost še zmanjšal), rezultate pa so nato tudi poslali po pošti. jaz sem bila s celo obravnavo zelo zadovoljna. je pa res, da vse skupaj ni najbolj poceni (s cd-jem, pregledom in dht okoli 130 eur).

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUHALNA SVETLINA
25.1.2011 8:26:55   
kajajaka
Za Strahovo ne vem, so pa povsod kar dolge čakalne dobe za NS, zato se čimprej naroči.
Če si pa slučajno stara nad 35 let pa ti pripada NS na stroške zavarovalnice. Napotnico ti da ginekolog.

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUHALNA SVETLINA
25.1.2011 8:44:33   
eva1
Pokliči in se dogovori...sicer pa men strahova sploh ni bla všeč...user posted image user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUHALNA SVETLINA
25.1.2011 13:19:01   
andrejaja
Hvala za vaše odgovore....v četrtek imam pregled pri G in potem se bom kar naročila.

In kam ste pa ve šle na NU - kam priporočate ?

LP

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUHALNA SVETLINA
25.1.2011 13:37:54   
lananai
Jst sem bila v Dravljah in mi je bilo fajn. user posted image

(odgovor članu andrejaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nuhalna svetlina
25.1.2011 14:27:15   
lipikica
kar takoj se naroči, ok 12 tedna je pregled, jaz sem bila v dravljah, dr. reš im je bila zelo fajna.

(odgovor članu andrejaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nuhalna svetlina
25.1.2011 18:28:41   
mariy
A mogoče katera pozna dr. Pelkičevo?
Kako se vam zdi, zelo bi bila vesela vašega mnenja?

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nuhalna svetlina
16.2.2011 6:28:36   
andrejaja
Včeraj bila na NS v Domžalah pri dr. Strah in vse pohvale zanjo.... Čisto preprosta, super ženska, ki se pogovarja s tabo in ti svetuje - oba s partnerjem zelo zadovoljna user posted image
edino kar se ni vidlo je spol moje pikice - upam, da bo to kaj kmalu user posted image

LP

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nuhalna svetlina
16.2.2011 7:42:10   
maktub
za 1.nosec.sem bila v Dravljah in sem bila resnîcno super zadovoljna,celega otroka mi je pregledala na vse odgoworila res super super,pa se tak cd ti da z posnetki in enim videom...sedaj v 2.pa sem bila v izolski bolnici pri dr.lovsinu ker je res super dr.ampak polomija,tako na hitro nas je spakiral,pogledal je šsamo to nuh.svetlino nic drugega ni pogledaw o spolu pa niti slisat ni hotel ceš da za spol je se dosti pprezgodaj in da tudi najboljsi se zmotijo...boo

(odgovor članu andrejaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nuhalna svetlina
16.2.2011 7:46:36   
juhica
Jst bi priporočila vsem še mojo osebno ginekologinjo, ki tudi dela nuhalne, iz Domžal, dr. Megličeva, z njo sem zelo zadovoljna, vzame si čas, vse pregleda v detajle, prijazna in preprosta. Ja no tko k Strahovauser posted image  - pri njej sem bila pa v prvi nosečnosti, ker moja še ni takrat tega delala...

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?