|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rizična nosečnost
18.2.2011 15:31:50   
jozekuch
Ali je prva nosečnost pri pri 33-ih letih že sama po sebi rizična in gre lahko mamica praviloma v bolniško.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 15:38:20   
Janya
Leta niso glih razlog za rizično nosečnost user posted image

(odgovor članu jozekuch)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 15:41:37   
Lianna
Nosečnost ni bolezen, tako da ne.

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 15:43:38   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: jozekuch

Ali je prva nosečnost pri pri 33-ih letih že sama po sebi rizična in gre lahko mamica praviloma v bolniško.


ne moraš za bolniško imeti ša že kak bolj tehten razlog kot letauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jozekuch)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 16:05:13   
Anonimen
stara sem 37 let,pred tem 3 ss,v nosecnosti stevilne tegobe,v sluzbi fizicno delo pa si zelo tezko izborim bolnisko!komisija zdaj v teh casih nosecnici zelo tezko odobri bolnisko...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 16:05:19   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: jozekuch

Ali je prva nosečnost pri pri 33-ih letih že sama po sebi rizična in gre lahko mamica praviloma v bolniško.


Tud sicer si pri 33. še premlada, da bi bila to leta user posted image !! Še mene pri 45. letih niso dali zaradi let v bolniško.


_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu jozekuch)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 16:21:04   
ljupka
Jaz sem imela rizično zaradi krvavitev in bolečin in sem prezgodaj rodila.Zato me je v drugi nosečnosti avtomatsko dala na bolniško,V tretje pa tudi ,ker so bili dvojčki,sam mi tudi ležanje ni pomagalo,rodila 6t prezgodaj.Sem pa fizični delavec v tovarni,dvigovanje zelo teških bremen.


(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 17:16:56   
butt3rfly
ja greš pa za 1 mesec na bolniško, nato 10 dni v službo, potem pa zopet v bolniško za 1 mesec (v primeru, da ti komisija ne odobri). jst se bom tega verjetno poslužila, če mi komisija ne bo odobrila. 8 ur na nogah težkega fizičnega dela pa ne bom prenašala in s tem riskirala kako nezgodo. dost dolgo sm zobe stiskala od bolečin, zdej bom pa še zase poskrbelauser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 22:43:43   
deveta
bolniške: to je tako čudno. Ena moja kolegica je samo malo omenila da jo bili hrbet in gin ji je napisal da ima rizično nosečnost in je bila na bolniški celo nosečnost. Pa ji ni bilo nič.
Ene pa morajo ne vem kaj dokazovat, da gredo. Malo čudno deluje to zdravstvo po Sloveniji. A je to od ginekologa odvisno al kaj?

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rizična nosečnost
18.2.2011 23:23:10   
scarlett_
Pomoje, da je kr odvisno od ginekologa, ja .. Pa tud tam na komisiji bi mogli malo bolj pogledat katero delo nosečnica opravlja, ker pri enih je res prej potrebna porodniška, tudi če ni tko rizično .. 

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rizična nosečnost
19.2.2011 8:10:41   
aprilčica07
Pri 33-ih samo zaradi let na bolniški? Po moje da ne. user posted image Sama sem rodila drugič pri isti starosti, doma sem bla 4 tedne in to samo zaradi tega, ker sem čakala izvide od amniocenteze in sem se z g dogovorila, da sem tisti cajt pač doma. Ker sem bla psihično precej na psu. Po tem sem pa delala do začetka porodniške.

Moja g je take sorte, da te glih za vsako ne bo dala na bolniško. In za moje pojme je tako tudi prav. Če ni nekih utemeljenih razlogov..user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rizična nosečnost
19.2.2011 17:15:19   
pizmek
33 pa res ni starost, poleg tega še rizična..so nekatere bolj čile oz. nimajo težav, kot pa ene pri 20ih..je odvisno od ženske, ne od let.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rizična nosečnost
21.2.2011 8:40:53   
olimia
ZAaradi let te verjetno ne bodo tretirali kot rizično nosečnico.
Sama delam v vrtcu - jasli, dvigujem otroke vsakodnevno, en kup nalezljivih bolezni kroži po vrtcu, pa sem šla na bolniško zadnji mesec. Pa še to sem dobila zato, ker sem zelo nizko nosila in je bila nevarnost prezgodnjega poroda.
Ne dajejo radi bolniške, sploh pa komisija je kar stroga pri tem.

(odgovor članu pizmek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rizična nosečnost
22.2.2011 20:59:29   
urshak
Jaz sem bila pri 39 celo nosečnost v službi in to v šoli, v 1. razredu, pa sem imela pred tem tudi 2 SS in nekaj posegov na maternici. Brez zamere, ampak to se mi zdi neumno, da bi le zaradi let bila v bolniški.

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rizična nosečnost
23.2.2011 11:57:30   
dory
jaz jih imam 33, ravno prebolelo trombozo, na injekcijah za redčenje krvi, pa tudi to ni razlog za bolniško...

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?