|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 9:27:47   
LE&TA
Jutro!
Sej o tem je blo že enkrat neki povedano, ma vseeno me zanima če ste in kje ste kupovale nosečniške obleke v Avstriji. A se splača?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 9:31:39   
Anonimen
V C&A. Kupila sem samo kavbojke, pa vedno mi je bilo žal, da nisem še enega športnega brezrokavnika in tisto se je splačalo. Sicer so pa nosečniške stvari v C&A drage. Znajo izkoristiti, da takrat nekaj pač MORAŠ kupiti. Tako da ne boš računala, da boš kaj poceni skozi prišla, ker boš v tem primeru razočarana.

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 10:20:20   
AlenkaIST
V C&A! Super :sloncek:
Dobila sem žametne hlače za 2 tisoč in ene bolj letne za 7 tisoč. Naletela sem ravno na razprodaja sredi poletja in res prišla neverjetno dobro skozi.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 10:29:18   
Nyah*
Kako pa je kaj v C&A z majckami pa srajckami? Pri nas je tut to zelo drago, pa se izbira je slaba, no, vsaj meni ni blo nic vsec! Pa se kak modrcek bi mi prisel prav,...

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 10:42:43   
arielca
Nazadnje sem bila v Celovcu in sem bila nad C&A ful razočarana, sem pa dobila ar stvari v H&M (precej ugodno). Je pa res, da so bile takrat še poletne razprodaje, iskala sem pa kaj bolj prehodnega. Bom šla pa sigurno v začetku septembra še malo brskat, ker takrat dobijo jesensko-zimsko kolekcijo.

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 11:14:50   
Anonimen
Saj pravim. V C&A ni nič kaj posebnega, kar pa je kolikor toliko v redu, je pa drago kot žafran. Se pa dobi kaj tudi ceneje, zato se splača iti pogledat, če drugega ne. Mogoče boš imela pa srečo.

(odgovor članu LE&TA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 11:20:40   
2ursae
jaz prisegam na H&M Graz. Tam sem se lepo opremila in cene so bile zelo nizke. Sem namreč pred tem kupila par stvari tudi nas (La Vie, Benetton), tko da sem bila v Grazu kar šokirana nad nizkimi cenami.

Toplo priporočam :bravo:

pozdravček :muca:

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 19:01:38   
petarda
Kaj pa H und M v MB? Je bila katera tam?

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Avstrija - nosečniške obleke
15.8.2005 19:14:43   
Yasminka
Kupovala sem v C&aA. Sredi poletnih razprodaj sem ujela komplet - majca z dolgimi rokavi, hlače, oblekca, nosečniški pas za 50 evrov. Drigače pa so cene podobne kot pri nas, mogoče za tisočaka, dva ceneje

(odgovor članu LE&TA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?