|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje 7 mesečnika
30.3.2011 22:09:54   
rosa74
Pozdravljene punce,

mene pa zanima kako kaj spijo vaši otroci?
Pri nas je kar pestro čez noč. Nismo še prespali ene same noči brez bujenja. Hranimo se še 1 krat na noč, pa tudi mali celo noč v spanju jamra.....user posted image
Sedaj ko je lepo vreme tudi preživima veliko časa zunaj, ampak kot zgleda ga zrak nič ne utrudi, da bi bilo nočno spanje boljše.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
31.3.2011 8:22:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rosa74)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spanje 7 mesečnika
31.3.2011 9:17:00   
tix
jaz imam 9m in 2x na noč konkretno zajamra user posted image Jaz se sploh ne trudim, da bi nevemk kako noč prespal, pomoje mora to pač dat skoz 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spanje 7 mesečnika
31.3.2011 9:43:02   
koala
Kaj pomeni prespati noč sem jaz zvedela šele ko je sine bil star 2,5 leti. Do takrat pa je vsako noč bil buden vsaj enkrat (to je bil že luksuz)

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spanje 7 mesečnika
31.3.2011 10:55:28   
Katy78
Mi imamo pravega polhka, ki že od nekdaj pridno spi. Že nekje pri 3. mesecih je ponoči prespal v kosu 5-6 ur, ko pa smo uvedli GH, pa tudi po 10 ur v kosu in flaška ponoči ni bila več potrebna, praviloma brez zbujanja, edino dudo je bilo treba kdaj pa kdaj popraviti, pa včasih ga je kakšen zobek matral, da se je zbujal.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?