|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vanish
24.5.2011 19:59:34   
LERO
Partner mi je prinesel bel vanish prah za odstranjevanje madežev namesto rozastega. Jaz pa ga rabim za barvna oblačila. A je katera z belim vanishem odstranjevala madeže na barvnem?
Ja, pa še to. Jaz ga ponavadi dam kar v stroj.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vanish
24.5.2011 20:26:37   
AKP
Ponavadi vse fleke odstranjujem z belim Vanishem. Ga vlijem na flek in dam takoj prat pa dobim skoraj vse fleke iz cot ven. Pazi edino, da daš takoj prat, ker ti drugače razbarva oblačila.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vanish
24.5.2011 20:56:57   
LERO
Hudiča, razbarvanja me je strah. Najbolj kamot je, če dam kar eno merico v stroj, pa je. Namakam ne.


(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vanish
24.5.2011 21:21:27   
naomy
Jaz pa ponavadi zlijem (roza) Vanish direktno na madež, pustila sem tudi že čez noč pa ne spravim vedno vsega ven. Res ne razumem zakaj ne grejo madeži ven... user posted image Gre pa največkrat za madeže sadja, čokolade, kakca,... na otroških oblačilih.

Kaj se je pri vas v praksi najbolje obneslo za odstranjevanje madežev??? HELP!!!!

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vanish
24.5.2011 21:33:15   
blak
IZVIRNO SPOROČILO: naomy


Kaj se je pri vas v praksi najbolje obneslo za odstranjevanje madežev??? HELP!!!!



Jaz sedaj uporabljam odstranjevalec madežev od Ariela. Z eno staro zobno ščetko ga nanesem na madež in malo po njem podrgnem. fliknem v stroj in, ko vidim, da je stroj vzel vodo in se ogrel (ponavadi na 60stopinj), ga ugasnem in pustim, da se perilo namaka. Tako pustim kar nekaj ur ali kar čez noč. Za zdaj se mi najbolj obnese ta način. Provala sem pa itak že nevemkoliko odstarnjevalcev madežev, a se mi zdi, da je najbolj finta v temperaturi vode in v namakanju.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vanish
25.5.2011 10:58:46   
Anonimen
jaz uporabljam blink, ki se kupi v mulerju, lepo v vročo vodo namočim in pustim čez noč, ni važno ali je belo ali je pisano, pa sem do sedaj spravla vse dol. še celo madeže ki so bili stari več kot pol leta in že preprani in jih drugi preparati niso spravli dol. nikoli se mi ni nič prebarvalo ali pustilo madež.

(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vanish
25.5.2011 12:16:02   
zvezdica05
IZVIRNO SPOROČILO: naomy

Kaj se je pri vas v praksi najbolje obneslo za odstranjevanje madežev??? HELP!!!!



Ariel za odstranjevanje madežev + meglio. Pošpricam, malo zdrgnem in dam prat na 40. Vedno gre vse, čisto vse dol.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vanish
25.5.2011 12:43:34   
KATI321
Jaz pa kar navaden opal. Namažem po madežu, fliknem v koš za pranje in ko je določena vrsta perila na vrsti za pranje, operem. Imam pa doma tudi obadva venisha in ariel.

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vanish
25.5.2011 12:51:51   
Sa.Ka
Nikoli nisem imela problemov z madeži, ker sem kupila same take obleke, ki se perejo na 60°.  Če pa je že kaj bilo res težko za oprat, sem madež našpricala z meglio razmaščevalcem.


(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?