|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Knjiga Skrivnost...
1.1.2009 22:03:33   
atanja
Jo je brala katera? Jaz sem jo dobila včeraj pod smreko. Pa glih ne verjamem sam me pa vleče vsebina naprej ker sem zadnje čase ful zaskrbljena-posledično zoperna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Knjiga Skrivnost...
1.1.2009 22:07:44   
Anonimen
The Secret - film je super, takim stvarem ful verjamem, ker sem si sama na tak način precej stvari priklicala.

Knjige nisem brala, bi jo pa z veseljem, pravijo pa, da je film boljši, zdaj pa ne vem, boš ti povedala....user posted image

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Knjiga Skrivnost...
1.1.2009 22:11:02   
atanja
Ma zanimivo mi je da me je notr potegnla. k sem šla mal čez sem si mislna pa kva mi to kupuješ? user posted image  Zdaj pa namesto seminarske berem in ne morem nehat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Knjiga Skrivnost...
1.1.2009 22:40:35   
Anonimen
Jaz sem najprej gledala film, potem sem prebrala še knjigo. Je za prebrat... zanimivo, pozitivno, motivacijskouser posted image

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 8:04:04   
dory
Gledala sem film...zej,da bi blo res glih vse na tem dvomim, dejstvo pa je,da je moč pozitivnega mišljenja veliko...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 9:47:33   
Goldy
Super knjiga in super film. Pač vzameš, če ti je kaj všeč, če ne pač ne.... Jaz tako veliko stvari za nazaj razumem....user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 10:06:44   
RoZala
Sem jo prebrala 2 meseca nazaj in 3 tedne nazaj jo  "sprobala". Kaj sem naredila? Šef je govoril o povišici, jaz pa sem si prejšnjo plačilno listo skopirala, na bruto in neto pa nalepila znesek, katerega sem si želela in vanj močno verjela. Zgodilo se je, da ni bil ta znesek. BIL JE VELIKO VEČJI!!!! Ja, res. Na rit me je vrglo. No, sicer sem zdaj tudi na veliko odgovornejšem delovnem mestu in je plača kar prava. Če dodam še malo šefove dobre volje je nova plača zelo lep znesek user posted image user posted image .


(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 10:13:02   
CatJa
Ne poznam. Še user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 11:09:21   
angel_rebelde
Jaz sem gledala dokumentarec, in verjamem v to. Vse je odvisno od nas ljudi, kako bomo imeli postlano.. In tudi naša energija.. Jo priporočam za branje, gledanje. Res zanimiva stvar, in če se ravnaš po tem, se ti ogromno v življenju spremeni.

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 11:15:10   
Rubin.
Še čakam na knjigo, je dooooolga vrsta v knjižnici. Bom pa mogoče že prej pogledala film. user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 11:22:46   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Še čakam na knjigo, je dooooolga vrsta v knjižnici. Bom pa mogoče že prej pogledala film. user posted image


Torej se moram dat v vrsto. Bom takoj, ko pridem na šiht.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 11:26:14   
Rubin.
Ja jaz čakam že od lani user posted image . Ja to itak, no tri mesece pa res.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 12:35:54   
Anonimen
Pri nas v knjižnjici je tudi ves čas izposojena. Tako da si dobila res lepo darilo.user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 12:56:38   
Anonimen
A potem če vsi verjamejo, da bodo bogati vsi postanejo bogati. user posted image
Jaz včasih niti ne želim več preveč upati, verjeti, kakorkoli, ker sem potem samo razočarana. Imam film, pa ga nisem še pogledala do konca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 14:09:07   
Blueeyes
tud jz sicer knjige ne poznam, sem pa film gledala in mi je bil všeč... vreden ogleda,... tko da najbrž more bit knjiga enako zanimiva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 17:32:58   
arabela*
o čem pa pripoveduje ta knjiga?user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 17:37:27   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

o čem pa pripoveduje ta knjiga?user posted image



moč pozitivnih afirmacij v vesolje...če pošiljamo v vesolje samo pozitivne afirmacije, nam vesolje tudi na to odgovori :)

že neki let se zajebavam in pošiljam vibracije v vesolje, pa še kar nisem zadela na lotu...zgleda bom mogla mal poglobit zadevo :)user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 17:40:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

o čem pa pripoveduje ta knjiga?user posted image



moč pozitivnih afirmacij v vesolje...če pošiljamo v vesolje samo pozitivne afirmacije, nam vesolje tudi na to odgovori :)

že neki let se zajebavam in pošiljam vibracije v vesolje, pa še kar nisem zadela na lotu...zgleda bom mogla mal poglobit zadevo :)user posted image



pa ga kdaj vplačatuser posted image

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 17:50:07   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: dory

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

o čem pa pripoveduje ta knjiga?user posted image



moč pozitivnih afirmacij v vesolje...če pošiljamo v vesolje samo pozitivne afirmacije, nam vesolje tudi na to odgovori :)

že neki let se zajebavam in pošiljam vibracije v vesolje, pa še kar nisem zadela na lotu...zgleda bom mogla mal poglobit zadevo :)user posted image



vplačujem pa mam več izgube kot prihodka :)....saj pravim bolj intenzivne vibracije bom pošiljala vesolju :)...pol pa ma da je glavni dobitek :)

pa ga kdaj vplačatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 19:15:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

A potem če vsi verjamejo, da bodo bogati vsi postanejo bogati. user posted image
Jaz včasih niti ne želim več preveč upati, verjeti, kakorkoli, ker sem potem samo razočarana. Imam film, pa ga nisem še pogledala do konca.



Ne gre to tako simpl. Tule je potrebno veliko dela, meditacije, afirmacij, vizualizacije in še česa. In resnično resnično moraš VERJETI v to. Potem pa se ti lahko uresniči zadeva v parih mesecih, letu ali več letih. Odvisno koliko moči vlagaš v afirmacije in koliko v to verjameš. Zato za nekatere deluje, za nekatere pa ne....

Ni to, da bodo zdaj vsi mislili, da so bogati in bodo postali bogati. Popolnoma se moraš obnašati v skladu s tem, da že IMAŠ denar, prepričana moraš biti v to, delati na tem in si vsak dan ponavljati afirmacije in si predstavljati, da denar že imaš, da se voziš v velikih dobrih avtomobilih, da je tvoja denarnica vedno polna, da obiskuješ najboljše hotele...in potem se ti začnejo odpirati možnosti.

Morda ti pride na pot boljša služba, kjer boš imela večjo plačo, morda se ti odpre kaj novega, skratka, je tule malo več dela potrebnega, kot to, da si predstavljaš, da si bogat in potem si.

Če pa delaš na tem, če si resnično zadevo vizualiziraš, če si vztrajen, če si redno pišeš afirmacije, se ti lahko uresniči ogromno stvari. Meni se jih je že veliko, nekaj pa se jih še bo....user posted image

Sem poskusila in deluje, seveda pa to počnem že več let, od začetka tudi ni šlo tako lahko, ščasoma pa se navadiš in potem delaš vse v skladu s tem, kot je opisano v knjigi ali filmu in vidiš, kako se ti začno dogajati stvari, ki si si jih želela in kako z lahkoto privlačiš stvari in dogodke, ki si jh želiš v svoje življenje....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 19:30:55   
atanja
ja sej včeri sem pol premišljevala kako se eni odločjo in potem to dobijo...Hm...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 19:44:53   
Rubin.
Jaz pa še eno knjigo čakam, da jo bodo prevedli (baje bo letos): TOLE



(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 19:51:11   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

ja sej včeri sem pol premišljevala kako se eni odločjo in potem to dobijo...Hm...

Aha, in potem se nekdo brez nog, odloči in verjame, da bo dobil noge. In mu zrastejo? Ali kako? user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 20:13:01   
tanjusi
Aha, in potem se nekdo brez nog, odloči in verjame, da bo dobil noge. In mu zrastejo? Ali kako?

Priznaj tale je pa mal leva no....user posted image .




_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Knjiga Skrivnost...
2.1.2009 20:14:27   
RoZala
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Jaz pa še eno knjigo čakam, da jo bodo prevedli (baje bo letos): TOLE






JAZ TUDI!!!!!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?