|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje je H&M?
14.8.2005 16:22:01   
polonica
Ojla!
Danes se oglašam prvič in upam, da mi bo kdo znal odgovoriti.
Včeraj smo bili v Celovcu in hoteli v H&M. Skoraj me je kap zadela, ko sem ugotovila, da otroškega oddelka ni več. Trgovino so prenovili in vrgli ven otroške cunjice. Škoda! imamo namreč tri junake in se nam nakup tam vedno izplača. Bili smo zellloooo razočarani. V C&A pa je bilo zelo izropano vse skupaj.
Ali mogoče kdo ve kam so preselili trgovino H&M!?!?8)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje je H&M?
14.8.2005 16:36:53   
tinica
Vem da je v nakupovalnem centru sud ali nekaj takega.

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje je H&M?
14.8.2005 17:16:22   
pina colada
Nakupovalni center Sudpark 1! Je noter tud C&A!

Kakšno ponudbo pa imajo zdej v H&M v centru mesta??
Pa v C&A imajo že sploh kej jesenske robe za bebice???

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje je H&M?
14.8.2005 17:41:51   
polonica
Najprej najlepša hvala za odgovore.
V H&M imajo eno nadstropje za moške in dve nadstropji za ženske. Vse je prenovljeno in sploh nobene gneče. Nismo prav veliko gledali, ker smo iskali v glavnem otroška oblačila.
V C&A pa imajo že nekaj jesenskega, čeprav ni pretirane izbire. Vsake številke je le po en komad. Za malega škrata (dobrih 6 mesecev) niso imeli prav nobenega bodyja z dolgimi rokavi. Smo bili kar razočarani. :((
Kje pa vi kupujete otroška oblačila?

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje je H&M?
14.8.2005 17:54:17   
Anonimen
Pa se res splača v H&M kupovat v Avstriji? Saj imajo čisto iste stvari pri nas, pa je precej ceneje. Vsaj meni se zdi že kar občutno razlika, če na listku piše 9.90 € in 1990 SIT. Če odmislimo potne stroške.
Bodijev z dolgimi rokavi pa res še ni v ponudbi, tudi v C&A v Seiersbergu jih še nimajo. Ampak sem ugotovila, da jih marsikje pri nas tudi še nimajo, kar še niso dobili povsod jesensko-zimske kolekcije.

(odgovor članu polonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje je H&M?
14.8.2005 18:05:27   
pina colada
Pa imajo res čisto enako ponudbo otr. cunjic pri nas kot v Avstriji???????? Jaz namreč v našem H&M-u še nisem bila in res ne vem, če je enaka ponudba. Cenovno se naj bi pri nas res bolj splačalo...

Mi je pa ena prijateljica zadnjič rekla, da je bila v Lj. H&M-u in čisto razočarana nad ponudbo otr. oblekic, sploh fantovskih; je šla čez par dni v Avstrijo, pa neprimerno več izbire.

Kaj je pol res???

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kje je H&M?
14.8.2005 19:19:40   
Anonimen
Ja, pri izbiri se res lahko zatakne. To, kar je pri nas, je isto v Avstriji, le da imajo tam malo večjo izbiro, ker so pač večje trgovine. Se mi zdi, da imajo v MB več kot v LJ. Težko zadaj govorim, ker nisem nič konkretnega kupovala, malo sem samo gledala. Sem pa prepričana, da sem videla čisto iste stvari.

(odgovor članu polonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kje je H&M?
14.8.2005 19:24:15   
Anonimen
Že nekaj časa je v H&Mu 'roba' za Slovenijo in Madžarsko. Jaz dvomim, da je iste kvalitete kot avstrijska roba:zmeden:

Mi gremo konec meseca v Beljak po več kot enem letu (ker za sestre ni v Lj H&Mu nč pametnega).

(odgovor članu polonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kje je H&M?
14.8.2005 19:52:00   
simonetta
Kje pa v Celovcu pa je ta nakupovalni center Sudpark 1?

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kje je H&M?
14.8.2005 20:09:14   
polonica
Halo!
Zopet jaz. Tudi jaz ne vem kje je ta nakupovalni center.:zmeden:
Če katera ve, z besedo na dan.
Se je pa tudi meni že zgodilo, da je bilo v Avstriji mnogo več izbire, kot v Ljubljani.Glede kvalitete pa je vprašanje. Za enkrat v Avstriji vse O.K. Naslednji teden grem gledat še v Ljubljano.

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kje je H&M?
14.8.2005 20:15:18   
Anonimen
Südpark je tam v ind. coni, blizu Toysa in Kike.

Naslov je Flatscacher straße 64 - tukaj imaš zemljevid: http://www.bs_rb.gis-klagenfurt.at/

lp,:fis:

(odgovor članu polonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kje je H&M?
14.8.2005 20:18:51   
Anonimen
Še naslov spl. strani Südparka: http://www.suedpark.at

Pa še opis poti: http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=28353&msg=250964&idk=101

Aja, tm pri zemljevidu greš seveda pod Tourismus Plan.

Lp,:fis:

(odgovor članu polonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Kje je H&M?
14.8.2005 21:13:28   
Naty*Taja
Definitivno ni ista kvaliteta, če druga ne, so tu v MB in LJ velikokrat preležane cote, ki jih po moje pošljejo iz A, ko jim že en cajt v skladišču ležijo in jih ne morejo prodat!Namreč moje izkušnje: Si je dragi kupu žametne hlače in so ble po drugem pranju sam še za v smeti!! Se je kr on žamet dol zbrisu! Sem bla tak jezna - bi blo menda boljš, če bi jih kupu na Madžarskem! NO se za malega so pa kr vredu cunje, ko jih ne nosi tak dolgo!

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Kje je H&M?
14.8.2005 22:51:31   
kofetek2010
da ne boste silile po nepotrebnem v Südpark, ker še nimajo nič novega (preverila v petek!), v H&M imajo v glavnem še znižane poletne stvari, več ali manj je izropano in mogoče imajo 2 dolgih hlač in 3 mikice ze dolgimi rokavi, ap še to neke čudne :( , v C&A je pa še hujša polomija, tam ni skoraj nič :(
gledala sem za našega skoraj 9 letnika in na novo prihajajočo članico :)

drugače pa ni za primerjat izbire, ki je v Avstriji ali pri nas :)

mislim, da pride nova kolekcija na police enkrat konec avgusta :)

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Kje je H&M?
15.8.2005 0:08:52   
niki5
Meni se tudi vedno bolj dozdeva, da oblačila niso enake kakovosti. Zadnje čase se mi dogaja, da po prvem pranju opazim majhno luknjico v majčki, pa barve niso tako obstojne kot so bile ko sem še kupovala v Avstriji. Ali je to samo naključje ali pa je res nekaj na tem.

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Kje je H&M?
15.8.2005 9:44:53   
Anonimen
Jaz pa malo dvomim, da bi POPOLNOMA ISTE stvari dajali šivat na 2 mesti za različna tržišča. Pa ta oblačila za :duda: so ob istem času na policah v A in pri nas, tako da to ne more bit stara neprodana roba.
Glede oblačil za odrasle - zase nisem nikoli kupovala v H&M, ne v Avstriji ne pri nas, ker mi je ljubši C&A. Zato o kvaliteti ne bom razglabljala.

(odgovor članu polonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Kje je H&M?
15.8.2005 11:57:37   
Anonimen
Someone, so bili v LJ že prov čudni artikli, ki niso šli v promet (govorim za otroški oddelek za punčke od 122-164). Sej so približno iste stvari ja. Ampak že če primerjaš LJ-MB, imajo v MB full več in tut druge stvari (vsaj za novo leto je blo tko).
lp,:fis:

(odgovor članu polonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Kje je H&M?
15.8.2005 15:11:13   
kofetek2010
lani sem kupila zase 2 žametnih hlač in 1 reklc v Celovcu (jesenska kolekcija) in bila sem prav vesela, da ga v MB in LJ niso imeli :)-

in večkrat imajo popolnoma različne stvari v MB in LJ, se mi zdi da je v MB še najbolj podobno temu kar imajo v A :)

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Kje je H&M?
15.8.2005 21:18:46   
Ro-La
ja, toti naš Mb;)

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Kje je H&M?
18.8.2005 14:32:27   
korosec74
Hojla dekline! Na strani http://gostje.koroska.net/korosec74
imate pod Razno zemljevid celovca.
Pa mate vrisano Toys-a, Schmida h und m , pa c und a pa sudpark,
tak da ne bojo vaši dedci preveč noreli ko bodo dirjali po celovcu kje je kaj!

LP, pa upam da kaj pomaga!!

(odgovor članu polonica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?