|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bo rabil za va vrtec?
19.8.2011 15:35:23   
somic
danes so me obvestili, da je sinček sprejet v vrtec. sem popolnoma nepripravljena, ker na to nisem računala, zdaj pa je potrebno vse zelo hitro uredit

kaj potrebuje za v vrtec? kaj moram vse preskrbeti da bo imel? gre v prvo starostno skupino.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
19.8.2011 15:42:47   
Sonrisa
Potrdilo od pediatra, da je cepljen oziroma zdrav. Ostalo (rezervne oblekice, plenice, robčke ...) ti bodo pa v vrtcu povedali. user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
19.8.2011 16:05:45   
Tutan
Copatke, nahrbtnik z rezervnimi oblacili, dezne škornje, palerino/dežnik, čeveljčke na ježka (ni ravno nujno, je pa praktično, da se obujejo sami).

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
19.8.2011 18:04:27   
Doll
Ti bodo že v vrtcu povedali,ker ima vsak vrtec svoje "zahteve!. kot vidiš nekatere morajo celo plenice in ne vem še kaj nosit ,mi nismo rabili nič,kot samo rezervna oblačila v nahrbtnikuuser posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
19.8.2011 19:17:14   
josephine27
copate in kakšno oblačilo viška, da ima za preobleč. za drugo bojo pa itak na roditeljskem povedali, ker imajo to različno. pri nas smo rabili še paket robčkov. ponekod pa vem da nosijo še plenice, škornje in dežni plašč. pri nas tega niso rabili.

_____________________________



(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
19.8.2011 21:16:26   
Alex01
Novomeški vrtec - papirnati robčki, plenice, vlažni robčki (po želji), pa seveda rezervna oblačila v nahrbtniku.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
19.8.2011 22:10:55   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Novomeški vrtec - papirnati robčki, plenice, vlažni robčki (po želji), pa seveda rezervna oblačila v nahrbtniku.


super, ja, za novomeškega me bolj podrobno zanima. hvala!

imajo morda kakšne zahteve pri oblačilih? kaj se najbolje obnese? body- ji, majčke...?

aja, še vprašanje za novomeške... kolikokrat jih previjejo na dan?

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Alex01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
20.8.2011 7:01:12   
scorpiogirl
IZVIRNO SPOROČILO: somic

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Novomeški vrtec - papirnati robčki, plenice, vlažni robčki (po želji), pa seveda rezervna oblačila v nahrbtniku.


super, ja, za novomeškega me bolj podrobno zanima. hvala!

imajo morda kakšne zahteve pri oblačilih? kaj se najbolje obnese? body- ji, majčke...?

aja, še vprašanje za novomeške... kolikokrat jih previjejo na dan?

če ima še pleničke, za pozimi zagotovo bodiji. Ko se navajajo na kahlico, so pa bolj praktične majčke, ker so bodiji toliko daljši in se hitro namočijo v kahlici user posted image

no, poleg tega, kar moraš prinesti tja (to ti itak podrobno povejo na roditeljskem sestanku, ki mora bit pred vstopom v vrtec), ne pozabi čimprej oddat vloge za znižano plačilo vrtca!


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj bo rabil za va vrtec?
20.8.2011 13:51:45   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: somic

IZVIRNO SPOROČILO: Alex01

Novomeški vrtec - papirnati robčki, plenice, vlažni robčki (po želji), pa seveda rezervna oblačila v nahrbtniku.


super, ja, za novomeškega me bolj podrobno zanima. hvala!

imajo morda kakšne zahteve pri oblačilih? kaj se najbolje obnese? body- ji, majčke...?

aja, še vprašanje za novomeške... kolikokrat jih previjejo na dan?

če ima še pleničke, za pozimi zagotovo bodiji. Ko se navajajo na kahlico, so pa bolj praktične majčke, ker so bodiji toliko daljši in se hitro namočijo v kahlici user posted image

no, poleg tega, kar moraš prinesti tja (to ti itak podrobno povejo na roditeljskem sestanku, ki mora bit pred vstopom v vrtec), ne pozabi čimprej oddat vloge za znižano plačilo vrtca!



hvala, imam polno glavo vsega, ker je tako malo časa ratalo za vse skupaj, pa še na dopustu smo, zato zaključujemo prej, da v ponedeljek urejam vse kar bo treba

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?