|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NS - koncno docakala
17.8.2005 20:28:07   
marty5
Danes sem namrec imela NS - meritve so super in detece zgleda ok. Bilo je super - na trenutke so se mi kar ocke zarosile. Malo smo skakali, da se je :duda: prav postavil, ampak glavno, da je ok. Seveda me je zanimal spol, ampak sem rekla, bom na koncu vprasala - naj prvo pogleda, ce je vse ok...

Nakar presenecenje - G je sredi pregleda rekla: "Joj, tako lepo se mi kaze, da bi kar spol povedala." Jaz seveda - povejte. In pravi, da se ji zelo konkretno zdi puncka. Jaz seveda v devetih nebesih....

Kolikor vem, je napoved spola na NS bolj ziher za fantke. So kateri napovedali puncko na NS in je res bila? Oz. - kako ziher je napoved spola pri tej velikosti? vem, da ni 100%, koliko pa je priblizno? Se trudim, da ne bi napovedi jemala prevec resno, ampak ko pa je kar sama zacela in delovala tako prepricano :zmeden2:

Ima katera podatek, kolko je ziher? predvsem glede deklic.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   NS - koncno docakala
17.8.2005 20:51:28   
lenika
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Na vprašanje pa ti žal ne znam odgovorit.

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   NS - koncno docakala
17.8.2005 21:01:45   
Ezi
No, super marty5 :bravo:
Je lep občutek, a ne? Takrat sploh dojameš, kaj se dogaja. V tebi9nebesa
Glede spola pa ... naj te malo muči, pa boš na morfološkem še enkrat vprašala :hudicek:
No, malo se hecam, ampak tudi jaz ne vem, kako je s tem;)

:rozica: Ezi

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   NS - koncno docakala
17.8.2005 21:08:09   
Minka Pobalinka
Meni je G na NS napovedala punčko.. na morfologiji smo odkrili fantka.. :bravo:

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   NS - koncno docakala
17.8.2005 22:48:30   
valči
Meni je na NS videl fantka,
pri 32. tednih pa punčko.
Bravo za zdravega otročka,karkoli že bo:metulj:

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   NS - koncno docakala
18.8.2005 7:34:52   
tinkatonka
Super marty5, da je le z otročkom vse vredu. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Jaz imam danes čez dobro uro pregled pri ginekologu, pa bom potem pod novo temo "fenruarčice" javila kaj je kaj novega.

Pobožajte svoje trebuščke :rozica:


(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   NS - koncno docakala
18.8.2005 8:31:49   
marty5
No, saj naj bo kar bo - če bo fantek ali punčka, oba bomo imeli nadvse radi oz. že kar imamo. Se mi zdi, kot da se je celotna družina zbližala zaradi :duda:. Pa ima komaj 7cm :)

Samo mojega :love: moram malo umirit. Včeraj je kar takoj začel klicarit ljudi in razlagat, da mi pa bomo imeli Ano (on je že kar določil ime....). Sem mu rekla, da je daleč od sigurnega, pa je še kar naprej žvižgal cel večer ;)
Se mi zdi, da je njega NS še bolj prevzela kot mene. Skratka, oba sva 9nebesa.

Lep dan vsem :rozica:

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   NS - koncno docakala
18.8.2005 12:52:25   
kati1
ojla

moji kolegici so na NS povedal da bo :modri:, kasneje na morfologiji (drug G) pa da je 100% :roza:

nič ni ziher, razen to, da je :duda: notri :)

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   NS - koncno docakala
18.8.2005 16:23:28   
katjandraž
marty5! Jst mam tudi jutri pri dr. Reševi NS in me zanima, če ti je kaj posnela na CD oziroma VHS ali pa če si videla, na kaj lahko posname, če jo prosiš?! Rada bi namreč posnetek, pa ne vem, kaj naj vzamem s sabo: CD, DVD ali VHS kaseto. Kaj pa slikico si dobila? Hvala ti!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   NS - koncno docakala
18.8.2005 19:18:48   
petarda
Se mi zdi, da se večkrat zmotijo in napovejo :roza:, ker se lulček ne vidi...kakorkoli, glavno da je vse v redu...:bravo::bravo::bravo: Pa veliko počivaj! Srečno

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   NS - koncno docakala
18.8.2005 19:57:06   
marty5
Katjandraz,

zal nisem videla, na kaj lahko posname. nisem niti pomislila, da obstaja ta opcija - mi je zdaj kar zal....Jaz sem dobila 2 slikici. Najbolje, da poklices in vprasas, kaj naj s sabo prineses.

Srecno!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   NS - koncno docakala
18.8.2005 20:19:07   
katjandraž
hvala za odgovor! Klicala sm pa že, a sestra, k se oglasi, ni bila sigurna, rekla je le, da VHS misli, da nimajo. Bom vse vzela s sabo in upala, da bo kaj prav prišlo. Komi cakam, da vidim pikco in da mi povejo, da je vse ok.

Lep večer!

(odgovor članu marty5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?