|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   metajna PAG
15.5.2011 15:18:42   
netki
Saj sem prečekirala poste za nazaj, pa me vseeno zanimajo frišne izkušnje....

že skoraj smo se odločili za Metajno, pa so me po forumih malo prestrašili...da voda ni čista, kanalizacija v morju, čolni, neprimerna plaža, veter, burja non stop, trava v morju.....
A JE TO RES?
Kot sem zasledila, vas kar nekaj tukaj hodi tja, zato se obračam še na vas, preden rezerviram.
Imam pa ogledan apartma ob strani, kjer ni tiste prodnate plaže ampak je pod vsakim apartmajem kao urejena plažica.

A kdo zelo dobro pozna Metajno?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: metajna PAG
15.5.2011 20:40:35   
Sa.Ka
Ja, res ni fajn glede plaže, ampak lokacija sama je super.user posted image user posted image user posted image   Sploh za familijo z malimi otroci. Itak se pa usedeš v avto in gasa po Pagu naokrog, ali? Še nikoli nismo bili usidrani na enem mestu cel teden.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: metajna PAG
15.5.2011 22:08:32   
naja78
mi hodimo tja že 15 let vsaj 1x na leto.za otroke je majka.
kje pa danes ni kanalizacije??????vsepovsod kjer je turizem mora drek ven plavat.
no jaz ga tam še nisem vidla.
trava je res popoldan ker otroci skačejo po vodi,ampak ne ful.vsako jutro plažo čistijo.
imaš pa ful šanse it malo naokoli,kjer je res ful plaž,ručica(ODTIPKAJ NA NETU)!!!

odtipkaj tudi :apartmani matija kustić,...tle hodimo mi!!!MA SE  SPOČIJEŠ,RES!!!otroc ti lahk v apartmaju spijo,ti pa ležiš  na plaži.
nevem men je fajn,pa dogaja glih prav,je pa res da odvisno kam greš,sicer pa so tam vsi prijazni,se zelo potrudijo.

če pomislim da jih 15 let nazaj ni bilo ...tolk-turistov slovencev  mislim,potem je ok,ker smo itak preveč zahtevni.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: metajna PAG
15.5.2011 22:14:22   
netki
http://www.metajna.com/slo/index.php/accommodation/puntica_apartments/

tole sem gledala.....kakšna je plaža tukaj? mi lastnica ni glih jasno povedala

kaj pa tole z vetrom.....res skoz piha?

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: metajna PAG
15.5.2011 22:23:35   
naja78
ojla.jaz ti priporočam da izberete apartma v hiši,ki je na sredi zaliva.tam so res privat plaže ampak so večinoma betonirane in ni glih za otroke.itak pa če ste tam,imate 2 min do velike plaže,ki je čez cel zaliv.
piha???ko piha burja piha tako kot drugot.ne ne piha vedno,....
ima pa metajna ime po burji,ki je metla,torej pihala,.....mi smo jo doživeli,ampak mislim da je danes pri nas v lj bolj pihalo.

jaz ti priporočam tale dopust,julija je prav fajn.muzika,sladoledi,2 gosilnice dobre in ne drage,..sveže sadje,vina kokr češ,....vse dobiš tam,mene tale novalja ne vleče.smo tam in je res lušt pa še ful folka spoznaš.

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: metajna PAG
15.5.2011 22:39:28   
netki
ja samo kaj ko smo že malo pozni....

kje pa naj bi bil ta ap., kej znano? je na sredini al ni?

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: metajna PAG
17.5.2011 11:21:00   
Sa.Ka
Na vogalu.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: metajna PAG
18.5.2011 23:09:58   
luka jan
Mi smo bili enkrat v app Žutenica in smo bili tudi zelo zadovoljni. Sicer je bil lastnik malo tečen, pravzaprav tako, da k njemu ne bi šla več. Ampak očitno mu nisem bila simpatična, ker z ostalimi gosti je imel baje fajn odnos.user posted image

Sama Metajna je majhen kraj, ima dve trgovini, dve gostilni kjer ima ena najboljše lignje na žaru kar sem jih kdaj jedla in to je to. Meni je predolgočasen kraj, Novalja pa prevelika gužva. Smo se pa mi vsak dan peljali nekam kopat. Pag ima res ogromno lepih plaž, meni najboljša je Ručica ki pa je 15 minu hoda iz Metajne.

Trenutno smo letošnji dopust splanirali v Vidaličih, tako da kakšni lignji sigurno padejo v Metajni.user posted image

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: metajna PAG
19.5.2011 17:04:57   
netki
kolk pa pobirajo parkirnine na teh lepih plažah? Je kje sploh zastonj parking?
Mi bi se tudi okol vozil.
Malo ciljam zdej na Mandre!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: metajna PAG
19.5.2011 17:27:48   
luka jan
Parkirnine so čisto odvisne od plaže, tam okrog 10, 20 kun za cel dan. Imaš pa zastonj v Caski, pa pri plaži Ručica tud še lani niso pobirali. Drugje pa je kar treba plačati.

Mandre pa men niso bile všeč, je ipak Metajna boljša.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: metajna PAG
20.5.2011 17:05:53   
netki
kolk je pa čista voda v metajni?

< Sporočilo je popravil netki -- 20.5.2011 17:06:16 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: metajna PAG
20.5.2011 23:10:33   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: netki

kolk je pa čista voda v metajni?


Ko smo bili tam je bila voda čisto čista, brez pripomb.user posted image

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: metajna PAG
4.6.2011 23:16:32   
frutolina
a je bila katera v apartmajih Kustić?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: metajna PAG
14.6.2011 7:39:15   
sakuL
jaz sem bila 1x v apartmajih pri kustičih, pa sem bila zadnjič... to je bilo kakih 6 let nazaj, k smo bili se mladi, pa nam nni ustrezalo, je bol za mlade družinice,.... tam ne marajo hrupa...

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: metajna PAG
14.6.2011 7:46:53   
november2010
kako pa je tam kaj s senco... na slikah zgleda da je bolj ni...

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: metajna PAG
15.6.2011 12:20:39   
pingi
Mi smo bili ravno prejšnji teden na Pagu, sicer smo bivali v Novalji, smo pa bili dvakrat tudi v Metajni.
Vasica ima svoj čar zaradi slikovitega okolja (hribi naokrog, razgled...), je pa res, da na plaži ni sence - sploh. Pa tudi prav ogromna ni tale plaža, tako, da verjetno zna biti v sezoni kar polno - vem pa ne.

Imaš pa kar nekaj možnosti za obisk drugih plažic v relativni bližini. Če greš po tisti betonirani potki, ki vodi naprej po skalnatem polotoku, prideš po ene 10 minutah hoje do lušnih plažic, kjer pa imaš gozdiček. Čez hrib pa je plaža Ručica. Lepa, ampak brez sence. Zelo všečna za otroke je tudi plaža v Caski (droben pesek in kamenčki), ampak spet si moraš sam naredit sencouser posted image
Pa na drugi strani zaliva, če greš proti Pagu po makadamski poti (mimo kampa pri Sv. Duhu) je ogromno lepih plažic, takih samotnih, je pa res, da je treba do njih večinoma malce "hribolazit".

V bistvu imaš orng senco edino v Straškemuser posted image  Ampak, to je pač Paguser posted image

Aja, sem pa v Metajni videla te apartmaje Kustić in sem rekla možeku, da to pa je fajn lokacija, če se odločiš za dopustovanje tam.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: metajna PAG
15.6.2011 12:31:13   
Luni
Mi dopustujemo v Stari Novalji, super plaže, senca, piha manj, kot v nasprotnem zalivu (Caska), vendar vleče pa skoz. Tudi Metajna mi je ful všeč, se gremo  velikokrat tja sprehajat ob obali proti plaži Ručica.Priajetlji hodija tja že 15 let in pravijo, da ga ni dopusta brez Metajne ;)))) Tako da mislim, da res ne more biti slabo in kot je ena predmano napisala: kje pa voda ni občasno onesnažena? Povsod! Otoki so pa znani po tem, da skoz malo piha, saj to je ravno čar te klime...vsaj meni!!! Komaj čakam!!!!!!!! Uf, babe, al mi delate lušte user posted image


_____________________________



(odgovor članu pingi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: metajna PAG
10.7.2011 22:40:06   
Mala_princeska
Luni meni je tud Stara Novalja zakon, smo bili letos junija/julija 8 dni in je blo krasno, bili smo dosti blizu plaže Planka, všeč mi je ker se da ob morju sprehajat zvečer,....

Metajna - mi ni bla ravno všeč, kot so napisali - ozka plaža,sence nič..... Ručice pa še nisem videla, smo se pa sprehodili ob betonski potki skoraj do plaže z gozdičkom in ni mi bilo najbolj prijetno ker je potka ozka in brez ograje, dol pa skale in morje...mene je bilo malo strah...


(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: metajna PAG
11.7.2011 0:17:24   
Anonimen
Mi smo se ravno vrnili s Paga. Smo sli tudi en dan malo Metajno pogledat, pa je meni prav bedna. plaza je majhna in na zivem soncu, takoj zraven je pa cesta, ki sicer ni ravno prometna, sam vseeno. Dogajanja je bolj malo. 2 gostilni z borno ponudbo in that is it. Pa koj se breg zacne.
Sem bila tudi ze v Vidalicih. Je sicer ful fajn tisti starejsi del, ne pa tisti tanovi bloki. Samo se pa Zrce blazno BLAZNO slisijo CELO noc in je zapop*****. Se mi smo jih slisali na drugo stran otoka v Strasko.

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: metajna PAG
11.7.2011 8:23:33   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mi smo se ravno vrnili s Paga. Smo sli tudi en dan malo Metajno pogledat, pa je meni prav bedna. plaza je majhna in na zivem soncu, takoj zraven je pa cesta, ki sicer ni ravno prometna, sam vseeno. Dogajanja je bolj malo. 2 gostilni z borno ponudbo in that is it. Pa koj se breg zacne.
Sem bila tudi ze v Vidalicih. Je sicer ful fajn tisti starejsi del, ne pa tisti tanovi bloki. Samo se pa Zrce blazno BLAZNO slisijo CELO noc in je zapop*****. Se mi smo jih slisali na drugo stran otoka v Strasko.

Kje pa je tisti starejši del, to misliš tiste zalivčke in takoj nad njimi par hiš? Jaz poznam samo ta novi, blokovski del. Pa mi je tud všeč, veliko bolj kot Metajnauser posted image Samo tu pa res nimaš nič, eno re4stavracijo, ki je res na nivoju in eno trgovino ki je bolj tako tako. Odprta je samo do enih, pa še nič nimaš za kupit, ker je bolj butičnega tipa.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: metajna PAG
11.7.2011 8:51:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mi smo se ravno vrnili s Paga. Smo sli tudi en dan malo Metajno pogledat, pa je meni prav bedna. plaza je majhna in na zivem soncu, takoj zraven je pa cesta, ki sicer ni ravno prometna, sam vseeno. Dogajanja je bolj malo. 2 gostilni z borno ponudbo in that is it. Pa koj se breg zacne.
Sem bila tudi ze v Vidalicih. Je sicer ful fajn tisti starejsi del, ne pa tisti tanovi bloki. Samo se pa Zrce blazno BLAZNO slisijo CELO noc in je zapop*****. Se mi smo jih slisali na drugo stran otoka v Strasko.

Kje pa je tisti starejši del, to misliš tiste zalivčke in takoj nad njimi par hiš? Jaz poznam samo ta novi, blokovski del. Pa mi je tud všeč, veliko bolj kot Metajnauser posted image Samo tu pa res nimaš nič, eno re4stavracijo, ki je res na nivoju in eno trgovino ki je bolj tako tako. Odprta je samo do enih, pa še nič nimaš za kupit, ker je bolj butičnega tipa.user posted image

Kot starejši del sem mislila, če se pelješ proti jugu, tisti del malo za blokovskim naseljem. Tam je par apartmajskih hiš, ki imajo samo par stopnic do plaže (brez ceste vmes), pa še senco se da bp dobit. So pa pomolčki, pa pesek vmes.

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: metajna PAG
11.7.2011 8:59:57   
pety78
Mi smo bili predlani v Metajni in sicer za prvomajske. Imeli smo se sicer super, ampak za poletni dopust pa ni šans, da bi šla tja. Res nič ni za delati. Cel dan na plaži ležati pa tudi ni ok. Sploh je pa plaža čisto ozka, sence je bolj malo, .... Zvečer se nimaš kam sprehoditi, da bi se kaj dogajalo. Nikjer kakih otroških igral. Jaz ne bi šla, res ne. Sicer je pa stvar okusa. Jaz na morju obožujem večerne sprehode do centra dogajanja, pa da so kaka igrala za otroke, kakšni napihljivi gradovi, da se lahko usedeš, kaj spiješ, poješ sladoled, ... Da bi se pa za vsak drek morala usesti v avto, no way. 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?