|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V katerem tednu se vam je zacel poznat trebus...
15.6.2012 8:32:14   
Matejkaa
kot že piše v naslovu, me zanima user posted image kdaj se je opazu trebuscek:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 8:49:12   
Incognito
Prvič nekje konec 4. /začetek 5. meseca (sredi 4 meseca je bila že taka lepa napihnjenost), zdaj pri drugi nosečnosti pa že dosti prej - okoli 12. tedna sem že kar težko zapirala hlače, ampak čisto tapravi je bil pa par tednov kasneje, ko se je že dobro videlo da sem noseča.

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 9:19:24   
GreTEJ
Zdaj sem v 22. tednu nosečnosti. Pozna se mi ravno toliko, da ne morem več zapeti hlač. Ravno včeraj je ena znanka rekla da je mislila da sem se pač malo zredila.

(odgovor članu Incognito)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 9:21:32   
zaspančka
V prvi nosečnosti okrog 11. tedna, zdaj sem pa v 6. tednu in sem ob večerih že kar lepo okrogla. user posted image Po moje se mi bo že kmalu začelo očitno poznati.

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu GreTEJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 9:45:39   
Matejkaa
Jst sm pa zdej v 5 tednu in to je moja prva nosečnost .. Sam opažam, da je trebušček kar okrogel oz. bol ku drugo je napihjen:) user posted image ..

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 10:08:36   
astrid1
V 14. tednuu že, je pa druga nosečnost.

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 10:09:54   
astrid1
Sem tudi takrat začela nosilti nosečniške hlače.

< Sporočilo je popravil astrid1 -- 15.6.2012 10:10:34 >

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
15.6.2012 10:11:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Matejkaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 11:30:20   
Špelička
Že zelo zgodaj, ker sem bila prej zelo šprtna in čist ploh, tako da sem se že po 10. tednu začela napihovat user posted image .

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 18:34:53   
HeLenčica
Meni se je začel napihovat nekje okoli 9., 10. tedna. Zdaj, v 13. tednu, že zelo težko nosim svoje hlače, sploh ob večerih pa trebuščka ni mogoče skrit. Komaj sem čakala, da se vidi user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Špelička)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
15.6.2012 18:47:43   
Nova_nosečka
Jaz sem proti koncu 14. tedna in še zaenkrat ni kakega trebušča-je pa moja druga nosečnost. Kavbojke še normalno nosim, vendar niso več udobne. verjetno se bo počasi že začelo kazat. Pa sej je čas še za trebuščekuser posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
16.6.2012 9:28:32   
biba14
Prvič - začetek 5.meseca
Drugič - v 3.mesecu

(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
16.6.2012 9:53:30   
K_a_t_j_a
Oboje okoli nuhalne.


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
20.6.2012 21:05:50   
HelenaLena
Napihnjenost se je začela že okoli 12. tedna, tako da nisem mogla več zapet starih hlač. Ampak se še takrat nisem zredila. Sedaj, v 23. tednu (s 6kg plusa user posted image ), pa se že tolko pozna, da me je ogovorila neznanka, češ kdaj mam rok user posted image . Če imam seveda oprijeto majico, se lepo vidi. Drugače pa še moraš kar fajn pogledat user posted image .

(odgovor članu Matejkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
20.6.2012 21:37:59   
Tippi
Meni se je začelo poznati reci in piši, pri šestih mesecih. Pa sem bila, ko sem zanosila, kr fejst šlang in se mi je vsaka kilca poznala, trebuščka pa kar ni in ni bilo. Vsaj ne tistega pravega nosečniškega, ki sem ga tako težko čakala, da ga bom pokazala okrog. Sicer sem ves čas bila rahlo napihnjena, pa zredila sem se malenkost, ampak to ni bil tisti pravi trebuh. H gineku sem hodila na pol objokana, češ, da imam premajhen trebuh in da zihr kaj ne štima. user posted image Sestre sem morila po telefonu, da to ni normalno in se na vsak način poskušala naročit, da me pogledajo, zakaj nimam trebuha!
No potem je pa zrastel (končno!), čeprav še vedno majhen, ampak sem ga vsaj dva mesca nosila ponosno okrog. user posted image

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
21.6.2012 10:33:01   
LadyMa
Meni se je začel poznati trebuh okoli 16T, ampak spet ne toliko, da bi bilo očitno opazno, da sem noseča.user posted image
Povejtemi punce ali ste se zredile kaj? Jaz sem se le za 5 kg, pa sem v 27T zdaj. Jem a non stop. Zjutraj pojem zajtrk, pol vmes sadja veliko, pol kosilo in pol cel popoldan jem non stop sadje ( breskve, lubenico, melono, ribez,... ), zvečer pa si naredim kakšen sendviček, če mi zapaše.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
21.6.2012 14:34:21   
nyna84
Meni se je v prvo začelo poznati šele po 5ih mesecih nosečnosti. So mi govorili, da se hecam, da sem noseča in kdaj imam rok user posted image
V drugo sem se pa že konec drugega meseca počutila kot balon (sem imela takoj grozno napihnjen in velik trebuh), je rekla G, da je to zato, ker so mišice od prve nosečnosti bolj ohlapne in se zato takoj raztegnejo.
Sedaj pa nisem noseča, ampak, če me bo kdo vprašal, kdaj imam rok, se ne bom čudila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LadyMa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
21.6.2012 14:38:43   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: LadyMa

Meni se je začel poznati trebuh okoli 16T, ampak spet ne toliko, da bi bilo očitno opazno, da sem noseča.user posted image
Povejtemi punce ali ste se zredile kaj? Jaz sem se le za 5 kg, pa sem v 27T zdaj. Jem a non stop. Zjutraj pojem zajtrk, pol vmes sadja veliko, pol kosilo in pol cel popoldan jem non stop sadje ( breskve, lubenico, melono, ribez,... ), zvečer pa si naredim kakšen sendviček, če mi zapaše.

Bolje kakšen kilogram premalo, kot preveč. user posted image
12 kg v celotni nosečnosti je optimalno. Veliko teže se pridobi na koncu nosečnosti, ko se user posted image redi. Tako da kar trkaj, da ostaneš na minimalnih kilah.
Tudi jaz sem po naravi suhica in so mi vedno govorili, da naj jem. Ko pa sem bila v prvo noseča, mi je oče enkrat pri eni večerji rekel, da sedaj je pa že čas, da neham jest (sem pospravila vase vse, kar sem videla user posted image ). HB se mi ravno tako kot tebi ni poznalo in sem pridelala le tistih 12 kg. user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 21.6.2012 14:39:39 >


_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu LadyMa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
21.6.2012 14:51:27   
Andromeda
Prvič v 15., drugič pa v 12. tednu user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
22.6.2012 20:53:31   
HelenaLena
LadyMa, jaz sem se za 6kg zredila pa sem v 23. tednu. Meni se zdi to že dovolj user posted image . Samo mislim, da bo še šlo kaj gor, če ne drugo, otrokova teža pa vse to...

(odgovor članu LadyMa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
23.6.2012 9:56:11   
astrid1
Takole pa pravi stroka


RAZUMNO PRIDOBIVANJE TEŽE

Če so ginekologi nekoč priporočali, naj povečanje teže med nosečnostjo ne preseže dvanajst kilogramov (ki naj bi bili razporejeni takole: pol kilograma na mesec v prvem trimesečju, kilogram in pol v drugem in dva kilograma na mesec v tretjem trimesečju), so današnja pravila malce drugačna. Upoštevajo namreč izhodiščno težo oziroma indeks telesne mase (ITM), ki pomeni razmerje med težo (v kilogramih) in kvadratom telesne višine (v metrih). Razpon sega tja od sedem kilogramov, kolikor bi se smele zrediti debele ženske, katerih ITM presega 30; 9–12 kilogramov za čezmerno prehranjene ženske (ITM med 25 in 29); 12–16 kg za normalno prehranjene ženske (ITM od 18 do 25), do 18 kilogramov pa se lahko zredijo podhranjene ženske (ITM pod 18).

http://www.ringaraja.net/clanek/teza-v-nosecnosti_536.html

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
24.6.2012 8:36:26   
darchy82
Prvič okoli nuhalne, drugič pa že zelo zgodaj - tam okoli 9. tedna nisem več mogla skrivat nosečnosti

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
24.6.2012 17:30:45   
**Tinkara78**
Prvi danuser posted image . Do prvega pregleda pri šestih tednih nisem šla sploh na obisk k staršem, ker sva najprej hotela opraviti UZ. Je pa mama že sumila, ker je videla na slikah z dopusta, da nekaj ne štima. Samo takrat še sama nisem vedelauser posted image .

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
3.7.2012 10:35:38   
JerR
Pri meni je bilo oz. je še vedno zelo odvisno od prebave in dela dneva. Zdaj sem konec 4. meseca in bi ga zjutraj še lahko "skrila", zvečer sem pa včasih že kot lubenica (zlasti, če sem še malo napihnjena). Ampak nekje v 15. tednu se je pojavil tisti mini trebušček spodaj, ki ostane tudi, če potegneš trebuh not - to je bil zame znak, da je to to :)

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: V katerem tednu se vam je zacel poznat tr...
24.7.2012 9:41:28   
zmedena...
V drugo so me v 9. tednu so me že razkrinkali user posted image , v prvi pa nisem več hlač zapela v 11-12 tednu.

(odgovor članu JerR)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?