|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 7:01:35   
sararina
Moj 2 leti star sin, je pred nekaj časa začel med igro postavljati avtomobile in živalice v vrsto. Najprej se mi je zdelo zanimivo, da jih je tako lepo postavil, potem pa sem slučajno zasledila, da to počno otroci z avtizmom. Zdaj me pa zanima ali to počno tudi otroci, ki nimajo avtizma? Kako je pri vaših malčkih? So kdaj postavljali igrače v vrsto med igro? Sicer jih ne postavlja v vrsto ure in ure ampak jih včasih med igro postavi v vrsto. (pa ne me prosim napadat, da sem panična, ampak me samo zanima, če se tudi zdravi otroci tako igrajo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 7:03:36   
Čebel@
moja punčka je popolnoma zdrava 2,5 letnica in velikokrat se tako igra da kaj postavlja v vrsto(npr.kocke),v višino,po velikosti,...

(odgovor članu sararina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 8:17:17   
Najaa
Moji se obe tako igrata, stari 2,5 in 4,5 let. 

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 8:24:06   
Češnca
Tudi moja dva se tako igrata - predvsem z avtomobilčki in kockami. Stara sta 2 in 4 leta.

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 8:26:44   
mateyka
vsi slej ko prej postavljajo stvari v vrsto - nič nenavadnega. pa eno na drugo tudi.

(odgovor članu Češnca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 8:41:10   
josephine27
moj je tud nekje pri 2 začel vse stavit v vrsto.


_____________________________



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 9:35:33   
Doll
sararaina postavljanje igrač v vrsto je edini znak avtizma???

ja,si panična.

zdravi otroci se igrajo tako pogosto
zdaj pa da boš še malo panična izvoli znake avtizma :)

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:R3bxxfI7mF8J:www.avtizem.com/prvi_znaki_avtizma.php+znaki+avtizma&cd=1&hl=sl&ct=clnk&gl=si&source=www.google.si

(odgovor članu sararina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 12:06:13   
Čebel@
Doll.....vse lepo in prav,da si to prilepila,ampak marsikatera mamica je že itak dovolj panična brez takih in drugačnih člankov....če prebereš na tvojem linku alineje ki so pod "alarmom" je lahko vsak otrok avtist,ker sigirno najdeš vsaj 2,3 alineje ki jih tvoj otrok dela oz. ne dela(npr. moja hči je stara 2,5l in me da občasno na ignor in se naredi gluho-pa to ni avtizem,ampak preiskušanje mej)...fino je prebrat zelo zaskrbljujoče znake,ker le po tistih boš posumil na kakšnokoli bolezen

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 12:24:42   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Doll.....vse lepo in prav,da si to prilepila,ampak marsikatera mamica je že itak dovolj panična brez takih in drugačnih člankov....če prebereš na tvojem linku alineje ki so pod "alarmom" je lahko vsak otrok avtist,ker sigirno najdeš vsaj 2,3 alineje ki jih tvoj otrok dela oz. ne dela(npr. moja hči je stara 2,5l in me da občasno na ignor in se naredi gluho-pa to ni avtizem,ampak preiskušanje mej)...fino je prebrat zelo zaskrbljujoče znake,ker le po tistih boš posumil na kakšnokoli bolezen


Se popolnoma strinjam! Ko sem tisto prebrala, sem pomislila: vsak otrok ima take znake! Ne slišijo, se raztogotijo, ne znajo uporabljat igrač... vsakemu kaj najdeš.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 12:48:20   
nusi
jaz pa čisto razumem doll zakaj je to prilepila user posted image , ker ko sem prebrala post sem mislila, da gre za šalo. Upam, da se je sararina vseeno potolažila. 

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 13:32:11   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

Doll.....vse lepo in prav,da si to prilepila,ampak marsikatera mamica je že itak dovolj panična brez takih in drugačnih člankov....če prebereš na tvojem linku alineje ki so pod "alarmom" je lahko vsak otrok avtist,ker sigirno najdeš vsaj 2,3 alineje ki jih tvoj otrok dela oz. ne dela(npr. moja hči je stara 2,5l in me da občasno na ignor in se naredi gluho-pa to ni avtizem,ampak preiskušanje mej)...fino je prebrat zelo zaskrbljujoče znake,ker le po tistih boš posumil na kakšnokoli bolezen


Se popolnoma strinjam! Ko sem tisto prebrala, sem pomislila: vsak otrok ima take znake! Ne slišijo, se raztogotijo, ne znajo uporabljat igrač... vsakemu kaj najdeš.



Jasno da ni avtist če najdeš kakega od teh znakov...moj je tudi 2letnik tudi še ne ponavlja stavkov, izgovori pa nekaj besed, pa zato še ni avtist, ker pol bi morali bit vsi otroci, ki do 3h let ne govorijo kr avtisti, pa niso...

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 13:47:07   
Felicita
tole sklepanje je približno tako, kot če iz glavobola sklepaš da imaš možgansko anevrzimo ali iz kašlja da imaš pljučnega raka. torej res, panika za brezveze.

kokr jest vem in kokr otrok poznam vsi pridejo v fazo urejanja - 'pospravljanja' stvari v tako obliko, da pač oni čutijo da gre za neko urejeno formacijo... pač ja, postalvjanje igrač v vrsto, postavljanje šamponov na robu banje v vrsto, pokrivanje košaric z raznimi zadevami (da se nič ven ne vidi), zlaganje oz. prestavljanje stvari tako, da se robovi stikajo, ipd - pride in mine, kot mariskatera faza v razvoju.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
6.8.2011 17:16:10   
betty.ford
mene je skrbelo, da je moj otrok hiperaktiven, a me je ravno tole zlaganje igrač v vrsto potolažilo, da ni, ker mi je s tem pokazal sposobnost koncentracije.

naravnost fascinantno se mi je zdelo, ko je pri 1 letu delal dolge kolone in dolge vrste avtomobilov... škoda, ker še pri pospravljanju čevljev ni tako.

drugi se manj ukvarja s takšno igro pa več pospravlja user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
7.8.2011 17:58:26   
hubi
Nič bat, vsakršno urejanje mine z začetkom pubertete. Takrat bi si to urejenost želel nazaj.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Postavljanje igrač v vrsto
8.8.2011 11:28:05   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: hubi

Nič bat, vsakršno urejanje mine z začetkom pubertete. Takrat bi si to urejenost želel nazaj.


user posted image user posted image user posted image Dobra!

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?