|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček - pomoč
19.8.2005 8:43:08   
gramec
Ker je to moja prva nosečnost in sem še zelo nevedna v vsem tem :zmeden2::zmeden2: bi vas prosila, če mi pomagate pri vozičku.

Namreč, ker bom zimska (konec novembra) me zanima kateri voziček mi priporočate oz. za katerega ste se odločile ve?
Na kaj vse moram biti pozorna.:zmeden2:

Res sem ena prava nevednica :)-

Hvala in lp vsem :nosecka: in ostalim
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Voziček - pomoč
19.8.2005 9:06:34   
Pajaca
Ma to ni važn kdaj je otrok. Ti se sam odloč, a boš mela košaro, lupino al se vozek čist da ležat, pa daš otroka v zimsko vrečo.

Drgač pa za moje pojme mora bit voz stabilen, ker ščasoma otrok dela vse mogoče vragolije. Fajn je če ma spodi košaro, če se ga enostavno zloži in če gre v avto (poznam ljudi ki so avtomobile menjal ko jim voz ni šel not).

Pa ja valda bistvo je da ti je voz všeč!!!!

Mi mamo pa quinny freestyle 3xl.... enga mulca je že dal skoz in sem tko zlo zadovoljna z njim, da ga ne menjam za nič na svetu. Košare nimam, ker mi je brezvezna, tako da najprej bo ene 4m v lupini fajn zadekan mulo, pol pa gre lahko na pomlad že v športni del frajart. Aja mamo pa zimsko vrečo (homemade), da bo pol če bo pomlad bolj hladna v vreči. Pa najbrž bom nardila še eno vrečo za v lupino, tako toplo....

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Voziček - pomoč
19.8.2005 9:16:09   
mauri
Pozdravljena!

Jaz sem se odločila za Peg Perego Pliko P3 modularni sistem, ker ima vse, lupinico, globok voziček in športni voziček, poleg pa dobiš še previjalno torbo, prevleko za dež, senčnik... Lepo se zloži, ni težak cca 9kg. Spodaj ti pošiljam link.

http://www.mami.si/pov122.html

Cena pa je 135.000 SIT. Ampak meni se za vse kar dobiš ne zdi pretirana. Kolegica ga je kupila lani in je z njim zelo zadovoljna.

Upam da sem ti vsaj malo pomagala.

Lepo se imej!
Mauri

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Voziček - pomoč
19.8.2005 9:26:26   
renan
A ni ta peg perego skoraj isti kot chicco ct 01? A ima dvojna manjša kolesca? To se mi edino ne zdi super po cestah, kjer ni asfalta, ker ful skače. Drugače ima pa tudi večino tega zraven in je zelo enostaven za zložit.

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Voziček - pomoč
19.8.2005 9:29:32   
Anonimen
koliko pa so kaj pomembna kolesa in vzmetenje, glede na to, da otroka ne bi furali ves čas po asfaltu?

(odgovor članu gramec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Voziček - pomoč
19.8.2005 9:43:29   
2ursae
caffee, če ne boste ves čas na asfaltu, potem so velika kolesa in vzmetenje zelo pomembni. Mi imamo isto situacijo (nismo iz mesta), in sva se zato odločila za Peg-Perego, podvozje Classe 4.
Sicer ga še nisva preizkusila na terenu, ampak izgleda zelo obetavno :bravo:.

pozdravček :muca:

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Voziček - pomoč
19.8.2005 10:25:29   
simonas
Velika kolesa so fajn samo če imaš velik avto, ker drugače voziček not ne gre. Drugače pa imajo otroci rukanje kar radi. Midve s kolegico sma morale it iz asvalta na makedam samo zato, ker je premalo rukalo in malcek ni hotel zaspat. Ko pa smo prisli na jame in kamenje, pa je zaspal kot ubit.

Simona

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Voziček - pomoč
19.8.2005 10:47:39   
babylove
Fin terenec je tudi Gracov Quattro Tour in QT de luxe. Jaz pridem z njim povsod, samo po stopnicah ne ;).

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Voziček - pomoč
19.8.2005 11:00:20   
Pajaca
Velka kolesa so ful fajn. Pa pomembno je da jih enostavno daš z voza dol. Ker jaz v svojga saxoja brez problemov spravim voz, sam res dam kolesa dol.

Je pa res da majo otroci radi tresenje in da je makadam boljši kot asfalt.

Pridemo povsod, tud po stopnicah... navzdol, navzgor pa ne gre.

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Voziček - pomoč
19.8.2005 13:49:31   
Anonimen
Mauri, meni pa se zdi škoda cel sistem kupovat (košara stane skoraj 40k!). PP Pramette recimo reši potrebo po košari, ostalo pa je zelo podobno. Bi še nekako šlo, če bi lahko :duda: v košari v avtu vozili, pa ni to niti dovoljeno niti varno.
Jaz se še vedno ne morem odločiti. Po eni strani ima PP Venezia tudi svoje prednosti pred Pramette, pa tudi ne rabiš košare. Drugi podobni vozički pa so veliko težji, zato me (še) niso prepričali.

Čakam v septembru napovedane akcije, pa bomo videli, za kateri model se bomo odločili.

(odgovor članu gramec)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Voziček - pomoč
19.8.2005 14:01:11   
lumpy
Mislite da bodo sedaj v jeseni prišli kakšni novi modeli ven. - mogoče bolj zimski?

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Voziček - pomoč
19.8.2005 14:12:55   
Anonimen
lumpy, če sprašuješ mene: klicala sem uvoznika za PP in so mi rekli, da bodo konec septembra akcije za njihove vozičke, Pramette pa bo v novih barvnih kombinacijah. Ostalega ne vem, ker pa imam še veliko časa, bom pač počakala.

(odgovor članu gramec)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Voziček - pomoč
19.8.2005 17:57:21   
teta beta
Men se zdi pa košara fajn zadeva in jo tudi imam. Všeč mi je, da dojenček spi na trdi in ravni podlagi, ki se da tudi eventuelno malo dvignit (chicco podvozje belle epoque in košara). Poleg tega je notri fajn zadekan. Sem pa res dobila rabljen, super ohranjen voziček po simbolični ceni 5.000 SIT od tetine sodelavke. Športnega sedeža za to podvozje nisem kupovala, ker je ziher drag ko žafran, sploh pa je ta vozek z od zložljiv. Za kasneje imamo trikolesnika, ki se fajn zloži, se pa tudi spusti v ležeč položaj (ne čisto raven), ki je primeren za najmlajše.
Premisli, kaj rabiš. Jaz ga nameravam imeti predvsem za sprehode v naravi, po trgovinah pa z njim ravno ne mislim letat, zato ne rabim okretnega majhnega vozička, temveč stabilnega z velikimi napihljivimi kolesi.

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Voziček - pomoč
20.8.2005 16:14:18   
Bauka
Čao,

tudi jaz imam PDP novembra. Kupili smo I COO PLATON 4, poleg športnega še lupinico in ta trdo vrečo za v voziček. Že vse to skupaj je naneslo okrog 200.000, tako, da košare nismo kupovali. Jaz mislim, da bo O.K.
Jaz sem hotela samo, da so velika kolesa in da če je 4-kolesnik, da ima sprednja kolesa vrtljiva.

Dobro izberi.
Lp, Bauka

(odgovor članu gramec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?