|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kampi v Istri?
19.8.2011 16:09:40   
blustar
Kateri kamp priporočate za družine z malimi otroci v Istri? Sem brala že po tem forumu (super info najdeš tu, bytheway), pa me vseeno zanima še kako mnenje.

Gremo sicer samo za podaljšan vikend, samo vseeno bi malo izbirala. Sem tako ven iz kampiranja, da nimam pojma, kaj je fajn. V opisih se pa seveda vsi hvalijo. avtokampi.si in komentarje sem pregledala, zanimajo me pa še vaše izkušnje.

Kaj pa morje - kje je boljše? Kvarnerski del ali zahodna Istra.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kampi v Istri?
19.8.2011 21:29:16   
thaiss
meni je super ta http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=19

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kampi v Istri?
20.8.2011 8:56:12   
mala zirafa
Bijela uvala pri Poreču nam je bila zelo všeč.Parcele so bile sicer vse že zasedene, kamp mesto pa smo našli pod istrskimi hrasti malo dlje od morja.Zelo blizu je bil velik bazen, muzika od 10 ure zjutraj do večera.WC ji čisti, na vsakem vogalu so nekaj prodajali ali stregli.Res je vreden 4*.Poleg tega imaš blizu Vrsar in Poreč za se zvečer sprehajat.Kar poglej na njihovi spletni strani.
Park umag je lep ampak za moje pojme z zelo premalo sence.

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kampi v Istri?
20.8.2011 9:49:18   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Bijela uvala pri Poreču nam je bila zelo všeč.Parcele so bile sicer vse že zasedene, kamp mesto pa smo našli pod istrskimi hrasti malo dlje od morja.Zelo blizu je bil velik bazen, muzika od 10 ure zjutraj do večera.WC ji čisti, na vsakem vogalu so nekaj prodajali ali stregli.Res je vreden 4*.Poleg tega imaš blizu Vrsar in Poreč za se zvečer sprehajat.Kar poglej na njihovi spletni strani.
Park umag je lep ampak za moje pojme z zelo premalo sence.


Strinjam popolnoma. Meni je Zelena laguna še bolj všeč (je čist zraven). Smo bili pa letos v Umagu. Katastrofa od vode. Kamor si pogledal si moral prehodit kilometer trave, da si lahko zaplaval. Brez čevljev ni šans da greš v vodo (mene to zelo moti). Voda tako skaljena, da ko sem bila do kolen v vodi nisem več videla svojih stopal in nisem šla naprej ker nisem vedela po čem hodim.
Mislim da bolj ko greš proti jugu čistejše je morje.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kampi v Istri?
22.8.2011 18:56:50   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Bijela uvala pri Poreču nam je bila zelo všeč.Parcele so bile sicer vse že zasedene, kamp mesto pa smo našli pod istrskimi hrasti malo dlje od morja.Zelo blizu je bil velik bazen, muzika od 10 ure zjutraj do večera.WC ji čisti, na vsakem vogalu so nekaj prodajali ali stregli.Res je vreden 4*.Poleg tega imaš blizu Vrsar in Poreč za se zvečer sprehajat.Kar poglej na njihovi spletni strani.
Park umag je lep ampak za moje pojme z zelo premalo sence.


Podpis pod tisti del o Bijeli uvali.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kampi v Istri?
23.8.2011 10:47:59   
Zoja Lara
Valkanela pri Vrsarju user posted image

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu blustar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kampi v Istri?
24.8.2011 18:45:15   
n4t4L1J4
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Lara

Valkanela pri Vrsarju user posted image


tudi meni je bil ta kamp zelo všeč on ga priporočam

_____________________________

SMILE & THE WORLD WILL SMILE WITH YOU

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?