|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 19:13:51   
sabini
Evo punce Matic bo kmal star 4 mesece in podnevi noče več na joško,ponoči se dojiva podnevi pa mu rata le , če še napol spi da ga pristavim. Že prej sva dodajala zvečer no zdej pa na vsake 3 ure. Pa me zanima a dodajam na 3 ure in koliko čaja mu naj dam, naj povem da spije vse kok mu naštimam čaja tok ga spije , kok mu naštimam dodatka tok ga spije na vsak obrok do 2oo včasih 17o odvisno. Zdej se pa bojim da nisem kr člez noč prešaltala na dodatek in da ne bo preveč jedel kr naenkrat.

Me pa še nekaj zanima , če se kateri da napisat koliko hranijo svoje malčke pri 3-4mes oz. koliko poje če je na dodatku:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 19:22:12   
sabini
Ja še nekaj sem pozabila napšisat črpam si svoje mleko pa ga sploh ni niti 2oml. na 3 ure:zmeden:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 19:22:29   
cekrček
Ojla Sabini

A te lahko jaz najprej vprašam katero mleko uporabljaš, da tvoj Matic tok spije? Lan , ki je star 4 mesece je na adaptiranem mleku od drugega meseca in zdaj v četrtem mesecu spije na obrok max. 130 ml-na dan pa spije približno 800ml +150ml čajčka.Uporabljamo pa Aptamil 1.

Lep pozdravček :muca:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 19:27:19   
sabini
Uporabljam isto kot ti Aptimil 1 mene je bolj strah ker se mi zdi da preveč spije . najprej čaj pol pa še mleko. A si ti tudi začela kr čez noč dodajati dodatek ?Sploh ne vem a mu naj ponudim na vsake tri ure dodatek ali tudi vmes:zmeden:

Ja na škatli piše da naj bi od 4 mes. dodajali Aptimil 2:duda:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 19:37:44   
cekrček
Lan je dobival dodatek že v porodnišnici, ker sem imela jaz CR in na začetku ni bilo dovolj mleka , ko sva prišla pa domov se pa ful ni hotel več dojiti tako da sem si jaz črpala mleko in mu dala en obrok mojega mleka ostale obroke pa Aptamil.Lan je na vsake tri ure in spije od 100-130 ml.Mogoče bi bilo pa bolje da mu najprej ponudiš mleko in šele potem čaj , če je potreba.

Aptamil 2 bomo pa začeli uporabljati ko dokončamo še to škatlo tko da upam da mu bo tudi dvojka ustrezala.Mi je pa patronažna rekla naj ga do 6 meseca kar hranim z Aptamilom 1 ker je kao najbolj podoben materinemu mleku, men se pa zdi da mu je včasih ta že kar mal presvoh tko da bomo poskusili z dvojko.Mi zdaj uvajamo tudi že gosto hrano, pa vi?

lp :zajcek:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 19:47:03   
sabini
Kaj pa ponoči dodajaš?
Ne jaz še ne dodajam hrane ker ima še dobre 3 tedne da bo star 4. mesece mu pa ponudim kakšen piškot sicer ga ne poje samo liže:muca:


(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 19:54:59   
Barči78
Jaz dodajam Neji Aptamil AR, ker je veliko polivala. To mleko pa je bolj gosto in gre težje iz želodčka. Ponoči mi spi od 21.30 - 6.00; 7.30. Čez dan pa je na 3 - 4 ure pripravim pa ji 180 ml vode + 6 žličk Aptamila, se pravi 200 ml. Je pa 5x na dan. Prihodnji teden bo stara 3 mesece.

Čao, Barči

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 20:31:53   
joli
Moj Timi je star 4 mesece in pol. Od dopolnjenega tretjega meseca dalje ne mara preveč mlekca. Najprej sem obupavala, ker ni hotel piti. Ker pa je videti čisto zadovoljen s tistim, kar spije - to je približno 100 - 150 ml/obrok, oz. 600 - 700 ml dnevno, smo se nehali obremenjevati. Fant vseeno lepo raste. Zelo smo veseli, da je brez težav začel papcati razne zelenjavne in sadne kašice. :sloncek:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 20:47:08   
anitaa
Hejla!Naša danes stara 4 mesce popije na obrok približno 100 ml mlekca BEBA1.Prej sem ji dajala Aptamil pa jo je zapiru revček je ful težko kakala.Zdej ko pije pa Beba1je pa ful dobr.Glede na to,da naša popije tako malo na obrok sem iskala predvsem mleko,ki je dovolj kalorično,zato sem jih mal primerjala med sabo.Aptamil,Comformil,Humano,Bebo pa še enih par in ugotovila,da je Beba še najboljši.Ko bo zmankal enke gremo na beba 2.Ji pa že nekaj dni zvečer dam v mleko malo riževe kašice,kar je dobro sprejela in mi spi od 20 do 4.Čez 1 teden pa začneva stiskat korenček,jabček itd. Lp.:kuza:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 21:25:21   
cekrček
Lan pa že od drugega meseca dalje spi od 22h -6h potem poje in spi do 8h tko da je prav fajn.Pred spanjem dobi samo toplo mleko in zaspi kot bubica.

lp:metulj:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   dodajanje!!!!!!!
20.8.2005 21:44:37   
joli
Anita, pred tabo sem napisala, da moj Tim ne mara mlekca. Zanimivo - popolnoma enako sem razmišljala in postopala, kot ti! Midva sva tudi z Bebo 2 zelo zadovoljna (1.škatlo je že popapcal!!!)in začetek s korenčom je bil res tapravi!

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   dodajanje!!!!!!!
22.8.2005 13:18:30   
sabini
No ker sem pa začela dodajat naj povem da čez dan mi full je in tud spi dobr ni mi jazno zakaj se zvečer full zbuja mu dam dudo pa je o.k.noče pa pit mleka

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Seks po porodu: Ste vedeli?
Približno šest tednov po porodu, ko se konča čišča, naj bi par spet lahko pričel s spolnimi odnosi. Moški seveda nekolik...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?