|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
19.8.2005 9:57:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.8.2005 9:58:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 9:59:18   
CUKRČEK
Verjetno ni povsod tako....sam tam moraš pa posledično tolk več plačat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 10:02:22   
Gordana-3
vrtec zarja celje - dajo vse - robčke in plenice, v žalcu nič, pa čeprav ima občina žalec višjo ekonomsko ceno vrtca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 10:24:37   
saša 73
Pri nas moramo prinesti papirnate robčke,pvc loncke 100/1 katere otroci uporabljajo pri umivanju zob.Ko pa je imela še pleničke smo vedno tovorili plenice in čistilne robčke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 10:29:09   
NinKa
Men je predvčerajšnjim ravnateljica rekla, da rabi s seboj samo flaško ali lonček iz katerega pije, 1-2 kompletka za preoblečt, copatke za v vrtcu, pa 1 plenico za domov.

Sicer mu bom jaz dala še hladilno kremico zraven ampak izrecno ni nič v tej smeri omenila.

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 10:47:31   
srki
Ne, nimajo v vseh vrtcih enako, žal. Jaz moram nosit plenice v vrtec, kreme ne, sodelavka pa ne rabi niti plenic nosit, vse dobijo v vrtcu (vrtec LJ-Šiška)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 12:01:06   
bskrle
Pri nas plenice imamo v omarici, vsak priense svoje, čistilne robčke so ene za vse, ko zmanjka se kupijo nove, copatke lahko pušča v vrtcu ali pa jih vsak san prinese ...

RAVNO VČERAJ SMO ŠLI NA OGLEDE, PUNCI STA SEMALO IGRALI.
Je pa to vrtec s koncesijo v Cekljah in je verjetno med cenejšimi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 13:14:32   
lin
Pri nas v Portoroškem vrtcu jih ni treba razen če otroku neogovarjajo te ki jih imajo,Huggies!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 13:16:32   
lin
V enem koperskem vrtcu(nevem katerem)morajo nosit plenice,nerabijo pa rezervnih oblek ker so otroci v oblačilih od vrtca,meni se to zdi fajn

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 16:05:00   
viv_
Pri nas plenice nosimo v vrtec - med tednom jih umivajo z vodo in mažejo s hladilnim ob petkih so pa na robčkih, ker perejo, ampak to vse dobijo tam. Mi samo plenice prinesemo. Je pa enostavno, ker ima vsak svojo omarico, tako da dam kar cel paket.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   plenice v vrtcu?
19.8.2005 16:13:19   
BarbaraO
V vrtcu šentvid zagotovijo vse. Jaz prinesem le obleko za preobleči. Polna cena jasli je cca. 89.000,00 SIT, potem pa vsak doplača razliko od subvencionirane vsote, ki jo krije občina stalnega bivanja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   plenice v vrtcu?
20.8.2005 8:57:14   
frutka_
Pri nas plenice prinesemo sami, robčke ter mazila pa imajo tam.
Potrebujejo še nekaj rezerve za preobleč. Posteljnino pere vrtec.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   plenice v vrtcu?
20.8.2005 18:41:31   
Seven*
Pri nas prinesemo vse sami. Pa mi je po svoje smiselno, ker ne prenasajo vsi otroci dovolj dobro razlicnih znamk plenic, mazil in robckov.. Nas Jakob je ze eden od teh.. :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   plenice v vrtcu?
20.8.2005 20:10:37   
mehurčica
Pri nas tudi vse sami prinesemo. Vlažilnih robčkov skoraj nič ne uporabljajo, ker jih raje umivajo z bombažnimi plenicami. Od februarja do sedaj ima tam še vedno prve vlažilne robčke.:zmeden2:Verjetno so že čisto posušeni. Hm...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   plenice v vrtcu?
20.8.2005 21:39:55   
HuAnita
V Celju dobiš vse to v vrtcu, uporabljajo pa res najcenejši šit...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   plenice v vrtcu?
23.8.2005 22:03:15   
borovnička
Hmmm... tole me pa mal preseneča vse skupaj. Pri nas v vrtcu so otrokom do 3 let, se pravi otrokom v jasličnih oddelkih pripadale pleničke, robčki in raznorazne kremice. Vse to jim pripada že zato, ker se jasli plačuje toliko več kot pa potem 2 starostno skupino.

Za kremice, pleničke in robčke, pa je bila za naročanje odgovorna ena vzgojiteljica, po svetovanju pediatrinje, tako da nismo imeli problemov z raznimi alergijami.

Bi se blo fajn pozanimat, če slučajno obstaja kak predpis. Ker v čem je potem finta toliko dražjega jasličnega oddelka od navadnega?

Pozdravček :rozica:

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?