|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
16.10.2011 10:28:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideje za praznovanje RD 4-letnika v stano...
16.10.2011 10:59:41   
K_a_t_i
Najbrž ti ne bom pomagala... mi nismo pripravili NIČ v smislu animacije. Pač nekaj za prigriznit in tortica. Mulci so se pa meli krasno. Men se zdi, da je že to super, da so druge igrače. Saj otroci se znajo tudi sami zabavati, če jim pustimo.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideje za praznovanje RD 4-letnika v stano...
16.10.2011 13:56:27   
Najaa
metulj, če bo RD v smislu gusarjev, naj si sami naredijo npr. sablje, prevezo za oči, gusarsko kapo ipd. Lahko tud nabaviš eno ogromno škatlo in naj naredijo gusarsko ladjo.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideje za praznovanje RD 4-letnika v stano...
16.10.2011 14:18:13   
dskubin
Jaz bi tudi kupla par šeleshamerjev in izrezala kape, sablje, kako papigo, mogoče napravila preveze za oči. Pol pa si to oni okrasijo (pobarvajo, itak zelo radi lepijo, tko da kakršnekoli nalepke. Pa mogoče se pogovarjate po gusarsko ;)

Tule imajo vedno igrico pass the parcel. V sredino v darilni papir zaviješ neko igračko (varianta balončki za pihat, kak avtoček), pol na paketek prilepiš eno sladkarijo (mahjna lizika, bonbonček, čokoladni dinarček) in zaviješ v časopisni papir, na to spet prilepiš en čokoladni kovanček in spet zaviješ. Igra se pa tako, da se vsedejo v krog in igra muzika in si ta paket podajajo. Ko se glasba ustavi, otrok z darilom v roki odvije eno plast in vzame svojo "nagrado". In tako naprej, tazadnji pač dobi nekaj drugega (lahko napraviš tako, da je to slavljenec, ni pa nujno, jaz bi v tvojem primeru za tazadnjo pustila punčko, če je edina in bi pač dala notri nekaj zanjo), ampak pri tako malem številu otrok lahko vsak dobi čokoladko, nimaš pojma, kok so veseli te malenkosti.

Naši fuuuuul radi iščejo zaklad, celo poletje smo to delali, naredimo pa tako, da ima nekaj postaj. Ne damo jim zemljevida ampak na listke napišemo navodila in tako majhnim pač prvo navodilo prebereš, varianta: kot zajčki odskakljajte do kavča - tam je naslednje navodilo. Po prstih pojdite do rože, štejte pedi do omare s čevlji, ritensko hodi do mize v dnevni (mi sicer to izrabimo še za kakšno opravilo - varianta poberite odpadla jabolka in jih dajte v kanto in potem odskakljajte do mize, pojejte vsak 3 jagode in košček jabolka in se odplazite do... in zadnje navodilo jih pelje do zaklada.


< Sporočilo je popravil dskubin -- 16.10.2011 14:23:41 >


_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideje za praznovanje RD 4-letnika v stano...
16.10.2011 14:36:19   
skuštrana
Pinjata
http://drumtidam.info/201009283979/Pinjata-vesela-igra-za-sve-3979.html

Noter pa grejo sladakarije, a ne user posted image


Gusarsko vabilo
http://klaun.org/klaun/Za-djecji-rodjendan-Gusar-pozivnice.html

Meni je pomagalo še tole http://klaun.org/Ideje-za-rodjendan/Tematski-djecji-rodjendan-Gusarska-zabava.html

V Plodinah pa lahko kupiš gusarske za torto če boš torto delala sama (jaz sem jo ker je morala bit vege).

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 16.10.2011 14:37:23 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideje za praznovanje RD 4-letnika v stano...
16.10.2011 14:39:06   
skuštrana
Aja, pri nas je od vsega najbolj zažgalo presenečenje, ker je to bia zabava presenečenja. Mož je A pripeljal iz vrtca, mi smo ga pa čakali in ko je prišel notri smo mu začeli pet in je bil čisto paf user posted image user posted image Mi je full žal, da ga nisem posnela tisti trenutek.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.10.2011 15:43:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideje za praznovanje RD 4-letnika v stano...
16.10.2011 15:53:21   
ronja
Ne si natiplat preveč aktivnosti - 1/h je ravno ok, pri tem, da šteješ torto (pihanje svečk, rezanje in jedenje) kot eno od njih. Zaklad, pinjata in torta bojo vzeli recimo 3 ure (po izkušnjahuser posted image ), malo morajo met pa tudi frajuser posted image .

predvsem pa bi rada v pinjato dala kaka mala darila za mulce - ampak mi ni do tega, da potrosim ne vem koliko denarja za njih -

Kar se tega tiče, jim lahko daš not že raznorazne figurice, ki jih dobiš v kinderjajčkih (tega majo po moje vsi dovolj, saj vedno razne babice prinašajo ta jajca... mi smo jih dobile kup še od nečakov - še zapakirana v jajca - onadva samo pojesta čokoladni del, ostalega pa niti ne odpreta... ne, ne me vprašat, zakaj jim potem rajši ne kupijo navadne čokolade - nimam pojma).
Druga možnost (ki jo lahko seveda kombiniraš s prvo) pa je, da narediš razne figurice iz Fimo mase. Pri nas so zažigale mrtvaške glave (ker je bila pač gusarska zabava), ki so jih lahko odnesli domov (za te so se zagrebli fantje), pa nakit (za to so se zagreble punce), ga pozlatiš s prahom, da zgleda kot zlat in je potem to ful fensiuser posted image in čokoladni kovanci (to so vsi pohopsali;). Lahko narediš tudi mini meče in tako, lahko pogledaš v kaki "kitajski" štacunci, kjer prodajajo razne kompletke plastik fantastik malih igračk,...
Aja, jaz sem dala v zaklad še preveze za oči in je bilo to tudi ful popularno - to so hoteli met vsi, ne samo fantjeuser posted image .
Fajn se imejte!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ideje za praznovanje RD 4-letnika v stano...
16.10.2011 16:03:47   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
(jaz sem jo ker je morala bit vege).


a niso vse torte vege user posted image  user posted image  tnx za linke! user posted image



Brez jajc user posted image So jo pohvalili.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
16.10.2011 16:11:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?