|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klomifen
21.10.2011 10:31:16   
Anonimen
Pozdravljene,

Včeraj sem pri g. dobila recept za Klomifen. Predlagal mi je, naj ga grem iskat v Italijo, vendar sem pozabila povprašati kje točno se ga da dobiti v Italiji? Če katera ve za najbližjo lekarno prosim za odgovor.

Hvala vsem,

lp,
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klomifen
21.10.2011 10:49:21   
delfinček76

Na internetu sem našla tole:

Pozdravljene,
oglasamo se iz lekarne dr. Cermelj, ki se nahaja na Opcinah in ne na Ferneticih....
Klomifen (oz. Clomid) najdete pri nas in vam ga lahko posljemo tudi na dom. Pisete nam lahko e-mail na naslov farmacia.cermelj@libero.it in prilozite recept in hisni naslov ali pa posljete recept po faxu na st 0039040214441. Lahko pa se seveda tudi telefonsko povezete z nami na isto stevilko.
nas delovni urnik je naslednji: od ponedeljka do petka 8.30-13.00 in 16.00-19.30, ob cetrtkih popldne pa smo zaprti.

Jaz sem poslala 14 dni nazaj skeniran recept in so mi v dveh dneh poslali tablete. Plačala sem pa 10 evriv,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klomifen
22.10.2011 12:02:46   
tatyancha
ojla, jaz sem ga jemala letos do avgusta.Sem ga hodila iskat v staro gorico.dobiš ga v vsaki lekarni.
Zav. povrne 75% vrednosti.
Imeti moraš na receptu žig naše lekarne, da se ga ne dobi v slo, pa žig italijanske lekarne in račun, ter vsake 3 mesece diagnozo oz. izvid gin. zakaj ga rabiš( to je letos novo).

(odgovor članu delfinček76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klomifen
24.10.2011 10:20:53   
Anonimen
kaj to pomeni, žig naše lekarne? moram iti najprej v našo lekarno po žig in potem v It. po tablete? Ne razumem najbolje.

(odgovor članu tatyancha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klomifen
24.10.2011 10:33:42   
tatyancha
Ni važno ali prej ali potem.Pri nas ga ni v registru zdravil zato mora lekarna dati žig.V Italiji pa ti dajo račun, in pa svoj žig, saj ti recept vrnejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klomifen
7.11.2011 12:43:19   
monsy
Jst sm klomifen dobila u stari gorici, brez nobenih žigov. Recept mi je napisal Dr. Reš in to je to!!


(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?