|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnice
23.8.2005 13:32:43   
ditkaaida
Pozdravljene!Kar nekaj časa nisem bla nč tle. Verjetno ste se že o tem pogovarjale pa vseeno: Razlike med porodnišnicami.
Jaz sem pred 13 meseci rodila v Celju:
-povijajo samo v "umetne" plenice
-povijalne mize so take - preproste
....
moja snaha je 18.8.05 rodila v Mariboru:
-čez dan povijajo v tetra pleničke, samo ponoči v umetno,
-v sobi sta imeli aparat za črpanje mleka, stekleničke,
-miza za povijanje .... ima grelno blazino, lučko...
-predstavijo ti blazino za dojenje.
Kako se obnašajo ob porodu, ne vem, ker je naša rodila s carskim rezom( zelo zadovoljna)ampak, a veste, da če bi še kdaj rodila, bi pa šla še mal okol pogledat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   porodnišnice
23.8.2005 13:48:15   
jazz
Itak da nikoli več ne bom rodila v Celju...raje zrihtam v avtu...sama!

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   porodnišnice
23.8.2005 15:09:22   
SISI25
jaz sem bila tudi s celjsko totalno nezadovoljna.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   porodnišnice
24.8.2005 10:59:10   
DeVilla
Porodnišnica v Ljubljani je zakon. Sploh pa sestre na B oddelku! Same pohvale!

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   porodnišnice
25.8.2005 19:18:25   
ursk@
Jaz pa ne bi šla na Ptuj nikoli več.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   porodnišnice
3.9.2005 14:57:16   
Grascakinja
Tudi meni je bilo na C oddelku in v porodni v Ljubljani super. Sploh sestram vsa pohvala, posebej tistim na nočni izmeni. Nismo imeli nič gretih previjalnih in nobenih blazin za dojenje ne stekleničk v sobi ne črpalk za mleko - ampak saj doma pa tudi nimam nič od naštetega ...
Če pa smo kaj potrebovale (dodatek mleka), so nam pa prijazno prinesli in svetovali.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   porodnišnice
3.9.2005 20:29:02   
kati1
samo mnenje
men se tud zdi ogrevana previjalan miza nepotrebno razkošje ... ja, kdo pa ima to doma? Na črpalko pa je po mojem itak najbolj, da se navadiš na svojo - ker če enkrat probaš z električno, ne boš nikol zadovoljna z ročno, ki jo nucaš doma

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   porodnišnice
4.9.2005 9:43:34   
LONA13
Jest sm bla pa na D oddelku lj. porodnišnice in sem bila ful zadovoljna. sestre so me ful tolažle in me spodbujale - posebej sestra Andreja.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   porodnišnice
5.9.2005 9:18:18   
tinaxx
Pozdravljene!

Tiste, ki ste bile nezadovoljne s celjsko porodnišnico: kaj točno pa je bilo narobe?


(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   porodnišnice
7.9.2005 22:20:02   
SaaS
Jaz sem bila v Lj na B oddelku. Zelo zadovoljna.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   porodnišnice
9.9.2005 10:11:50   
Lana_s
Ursk@ kaj pa ti ni bilo všeč na Ptuju? Jaz sem tudi tam rodila pa sem bila kar zadovoljna. Res pa je, da ne tako kot so jo vsi hvalili in sem verjetno preveč pričakovala.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   porodnišnice
10.9.2005 9:31:00   
Abby
Rodila sem v SG. Zgoščeno povedano: obravnava v porodni sobi (petek zjutraj) je bila vrhunska, kot da sem neka pomembna osebnost. Na oddelku (petek pop., sobota, nedelja) je bilo pa malo drugače - sicer so bili prijazni in korektni, ampak malo brezbrižni. Vse skup je dajalo vtis self service. Res pa je, da sva bila oba z dojenčkom neproblematična: mali je zizal ko nor, tako da je že 3. dan presegel porodno težo, jaz pa tudi nisem imela nobenih težav.
Skratka, če bi še enkrat rodila, bi zagotovo spet v SG.

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   porodnišnice
10.9.2005 10:18:40   
tejčica
Jaz sem rodila v Izoli in sem bila zelo razočarana nad sestrami. Pri samem porodu je bilo vse o.k., ko pa sem prišla v sobo je bila pa čisto druga zgodba. Bile se zelo neprijazne, vsaka je dajala drugačna navodila. Se mi zdi, da mora biti na takem oddelku osebje še posebaj prijazno, saj so to zelo občutljivi dnevi. Meni so ti prvi dnevi, ki bi morali biti eni najlepših, ostali v zelo zelo slabem spominu. Ker sedaj delamo na drugi sem že razmišljala, da bi šla rodit v Postojno. Bo pa najprej potrebno še uspešno !

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   porodnišnice
15.9.2005 23:10:51   
janč
jaz sem 2x rodila v Kranju in če bo vse po sreči bom tudi tretjič
jih ne morem prehvalit, še posebej mi je pa pomagal dr.Handžar

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   porodnišnice
15.9.2005 23:22:51   
Jančika_
Jaz sem bila pa s Celjem izredno zadovoljna.

Niti slučajno ne bi hotela komplicirati in otroka povijati v tetra plenico. Pa da ne bo katera mislila, da sem proti bombažu - ne, pri nas doma uporabljamo poleg plastike tudi štorklje in racmane, tetra so pa res totalno preživete. Grelne blazine na previjalni pa tudi nisem pogrešala.

Po moje je vse odvisno od odnosa osebja - če naletiš na kakšne zmaje, ti sto grelnih blazin ne pomaga. Če je osebje super, pa verjetno požreš tudi "preproste" previjalne mize. V mojem primeru so bili vsi, na katere sem naletela, prav fajn.

Mislim, da sem že za čisto vsako porodnišnico prebrala tako "tja ne grem več" kot tudi "super je bilo"...

(odgovor članu ditkaaida)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
16.9.2005 19:43:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ditkaaida)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?