|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Risanka "Kuža Piki"
21.12.2011 18:29:39   
divans1
Moj 19 mesečnik se je totalno navdušil nad to risanko, pa jih je na Youtube sam ene par. Mogoče kdo ve, kje bi lahko več delov dobila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Risanka "Kuža Piki"
21.12.2011 19:40:35   
lilip
Nekaj jih je še na : http://www.mojvideo.com/

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Risanka "Kuža Piki"
17.1.2012 9:40:32   
lenčy
naš je tudi nor na tega kužita, a ima kdo na cd-ju mogoče? mi smo ga sicer dobili ampak je že tako spraskan, da nič ne dela.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Risanka "Kuža Piki"
17.1.2012 9:42:44   
alda
imam jaz Pikijev božič in pikijev karneval se mi zdi.
Kupila pa na pošti, sicer že kar en cajt nazaj ampak se mi zdi da jih imajo še.Če želiš lahko grem pogledat!

< Sporočilo je popravil alda -- 17.1.2012 9:43:38 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Risanka "Kuža Piki"
17.1.2012 10:07:20   
Ajra RR
Ja, tudi naša je bila svoje čase navdušena. Jaz sem jih na Partisu potegnila dol. Mislim, da jih j kar nekaj tam.

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Risanka "Kuža Piki"
17.1.2012 10:21:11   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: alda

imam jaz Pikijev božič in pikijev karneval se mi zdi.
Kupila pa na pošti, sicer že kar en cajt nazaj ampak se mi zdi da jih imajo še.Če želiš lahko grem pogledat!

na pošto grem lahko tudi sama pogledatuser posted image kolk so pa dolge te risanke? sploh ne vem, da obstajajo, js imam v mislih tiste 5minutne, ki so tudi na youtubu. mi pa bi jih imeli na tv, da ne bi non stop v comp gledal...

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Risanka "Kuža Piki"
17.1.2012 10:23:09   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Ajra RR

Ja, tudi naša je bila svoje čase navdušena. Jaz sem jih na Partisu potegnila dol. Mislim, da jih j kar nekaj tam.

nimam na Partisu nič +, tko da ne morm vlečt. a je kakšna možnost, da bi mi dali na dvd pa poslali?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 8:42:05   
nikon
Tudi pri nas je Piki zdaj največji hit user posted image
Sem dobila nekaj risank na Blinku, pa mislim, da jih veliko več kot na Youtube, niti ni. (Razen ena od karnevala in božiča, ki sta daljši).

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 8:46:02   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: nikon

Tudi pri nas je Piki zdaj največji hit user posted image
Sem dobila nekaj risank na Blinku, pa mislim, da jih veliko več kot na Youtube, niti ni. (Razen ena od karnevala in božiča, ki sta daljši).


uf na youtubu jih še več kot pol niuser posted image tele novejše so, starejših pa ni. sicer pa js bi jih rada na dvd, da bi na tv gledal. karneval in božič imam, ta krajših pa ne. in nikjer ne dobimuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 8:47:15   
marjetica8
jooooj naš je tud čist nor na tega pikija - cele dneve bi on to gledu! Jst mu dam kr na youtube, jih ni veliko, ma itak sproti pozabi kiro je že gledu in pol skoz hoče skor d ne eno in isto user posted image  Samo jih hitro mine : ni dolgo nazaj ko je bil naš tkole nor na yoohoo in prijatelji, pa sem mu kupila cdje in zdej so cdji v omari, mali pa gleda pikija na youtubu...cdjev kupavat se pomoje ne splača...

(odgovor članu nikon)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 8:51:42   
Katy78
Tudi naš fantek je Piki fan, jaz sem DVD-je kupila kar v eni od spletnih trgovin. Čeprav trenutno je Piki nekoliko na stranskem tiru, ker je trenutno aktualen Lokomotivček Tomaž. user posted image

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 8:53:28   
Katy78
.

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 9:09:38   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica8

jooooj naš je tud čist nor na tega pikija - cele dneve bi on to gledu! Jst mu dam kr na youtube, jih ni veliko, ma itak sproti pozabi kiro je že gledu in pol skoz hoče skor d ne eno in isto user posted image  Samo jih hitro mine : ni dolgo nazaj ko je bil naš tkole nor na yoohoo in prijatelji, pa sem mu kupila cdje in zdej so cdji v omari, mali pa gleda pikija na youtubu...cdjev kupavat se pomoje ne splača...

sj se strinjam s tabo, js jih že tko nisem hotla kupit, ker bo pol pa res cel dan gledal v tv. ampak raje vidim, da gleda v tv kot pa da skor v računalnik zlezeuser posted image no in zato bi jih rada sm presnela, če se kje da. rad gleda pa vse oz. že zbira sam, katere bi gledal. včasih bi njam njam(pijijev zajtrk), al pa ku kuc (Piki se skriva) al pa ribo (ko gre v akvarij), še malo pa si bo sam naštimaluser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 9:10:56   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Tudi naš fantek je Piki fan, jaz sem DVD-je kupila kar v eni od spletnih trgovin. Čeprav trenutno je Piki nekoliko na stranskem tiru, ker je trenutno aktualen Lokomotivček Tomaž. user posted image

pri nas pa ravno obratno, najprej je bil tutu, zdj pa Pikiuser posted image a bi se dalo vaš dvd presnet? lahko menjamo za karneval in božičuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Risanka "Kuža Piki"
26.1.2012 9:14:18   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


nimam na Partisu nič +, tko da ne morm vlečt.

Probaj se na novo registrirat in z drugim mejlom, pa vzdevkom...pa bo šlo. Pa mojblink ima tudi vse user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?