|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater v Kranju
15.2.2012 18:09:30   
Matejusska
Prijateljica se seli v Kranj pa jo zanima, kakši so tam pediatri, če koga priporočate? Pa za ginekologa jo isto zanima.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 10:08:52   
Katy78
Mi imamo dr. Zadravec in sem zelo zadovoljna. Sicer pa menda vse kranjske pediatre pohvalijo. Midva sva bila enkrat pri Žefranovi in mi je bila ok, enkrat pa pri Bartoničkovi - pri njej se mi je zdelo vse na brzaka, možno da zato, ker je imela polno čakalnico. Glede G ti ne znam svetovat, ne hodim v KR ampak k istemu kot preden sem se preselila sem.

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 10:17:52   
tix
Jaz ti lahko za ginekolege povem, hodim v P Kranj in je kar nekaj dobrih - Rantova (moja), Virantova (2x sobna zdravnica) , Rejlić, Handžar, dobit linijo za naročit je pa obup  

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 10:26:12   
tintin
G imam dr. Rantovo (porodnišnica)

pediatra - Bartoniček, meni je ok, je zlo strokovna in ne predpisuje AB za brezveze oz. brez pregleda krvi sploh ne, medtem ko se pri zadravčevi to tud zgodi (tud izkušnje, kot nadomestna P)


(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 10:29:36   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

G imam dr. Rantovo (porodnišnica)

pediatra - Bartoniček, meni je ok, je zlo strokovna in ne predpisuje AB za brezveze oz. brez pregleda krvi sploh ne, medtem ko se pri zadravčevi to tud zgodi (tud izkušnje, kot nadomestna P)



Zanimivo, pri nas ni bilo tako, do zdaj mu je še vedno pregledala kri. 

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 16.2.2012 10:30:02 >

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 10:53:30   
Andromeda
Moje izkušnje s selitivijo v Kranj in izbiro novega pediatra pa so bile takšne, da so mojemu otroku sami določili pediatra, dr. Zadravčeva in dr. Ješetova sprejemata namreč le novorojenčke. Mi imamo dr. Bartoničkovo in ni mi žal, da smo pristali pri njej in kot je že ena omenila, nikoli ne da kar na blef AB, ampak vedno napoti na pdvzem brisa oz. pregled krvi. Tudi sicer je prijazna, si vzame čas in se moj otrok prav dobro razume z njo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 10:57:13   
Andromeda
Aja, ginekologa pa imam v kranjski porodnišnici, zaradi posebnih težav v preteklosti sem se zaradi strokovnosti odločila za dr. Riznerja (dr. House naj bi bil milina proi njemu, ampak do mene nikoli ni bil nesramen oz. se nepriemrno vedel), je pa res bolj molčeč, ampak vse, kar ga vprašaš, ti odgovori. Dr. Rantova in Virantova ne sprejemata več novih pacientk, sem pa bila 3x tudi pri dr. Reljiću in se mi tudi ni zdel slab.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 20:38:21   
sončnica14
Jaz imam tamaledva pri Bartoničkovi in mi ni OK. VEDNO je vse na brzino, vedno je ful dren in čakam dolgo, čeprav sem naročena. Ko sem notri s težavo kaj vprašam, ker te sploh ne spusti do besede/vprašanja.  Pa antibiotike je tudi že večkrat dala kar na oko - brez da bi dala pregledati kri. 
Za G. imam pa Podlipnikovo v ZD in nimam nobenih slabih izkušenj. Zame je OK. 

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pediater v Kranju
16.2.2012 21:11:38   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica14

Jaz imam tamaledva pri Bartoničkovi in mi ni OK. VEDNO je vse na brzino, vedno je ful dren in čakam dolgo, čeprav sem naročena. Ko sem notri s težavo kaj vprašam, ker te sploh ne spusti do besede/vprašanja.  Pa antibiotike je tudi že večkrat dala kar na oko - brez da bi dala pregledati kri. 
Za G. imam pa Podlipnikovo v ZD in nimam nobenih slabih izkušenj. Zame je OK. 


Meni se je do sedaj samo 3x zgodilo, da sem čakala dlje, pa smo zadnje leto in pol kar pogosto tam. Celo zgodilo se je že, da smo kako minutko prej prišli v ordinacijo. In če ima polno čakalnico, se mi zdi razumljivo, da bo bolj na brzino, sicer pa niso krivi zdravniki, ampak celoten sistem, ki določa, koliko minut ima lahko za enega pacienta, to je na žalost povsod, ne le pri pediatrih. jaz jo vedno vprašam, če mi ne pusti do besede, si jo pa sama vzamem user posted image

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?