|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rast trebuščka
18.1.2014 21:23:18   
mlada_mamika
Pozdravljene mamice, nosečke.. user posted image
zanima me, kdaj se vam je v drugi nosečnosti začel poznati trebušček? Prej, kot v prvi, ali nekje približno isto? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rast trebuščka
19.1.2014 9:19:53   
keksy
Zdravo!
Jaz sem sicer v prvi, tako da iz lastnih izkušenj ne morem povedati, vendar imam kolegico, ki je noseča 2. in se ji je poznalo že dosti prej kot v prvi user posted image

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rast trebuščka
19.1.2014 9:36:54   
mlada_mamika
No, upam, da se bo kmalu začelo poznati user posted image

(odgovor članu keksy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rast trebuščka
22.1.2014 7:36:53   
Tippi
Na začetku je bolj napihnjenost trebuha, kot pa da bi se res že poznal otročiček user posted image
Tam nekje v petem mesecu, ga nisem mogla več 'skrit'.

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rast trebuščka
22.1.2014 8:50:08   
Anonimen

tukaj imaš dobro povezavo: http://pregnancy.about.com/od/trimesterguide/ig/1st-Trimester-Belly-Gallery/

(odgovor članu mlada_mamika)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rast trebuščka
22.1.2014 10:43:55   
nyna84
V prvi nosečnosti se mi je začelo poznat šele v 6. mesecu. Ok, če si vedel, si opazil prej, ampak se je dalo skrit. user posted image
Za drugo nosečnost se niti ne spomnim user posted image
Sedaj v tretje se mi je začelo zelo hitro poznati. Se mi vidi že od 15. tedna. Me spihuje kot kokico. user posted image

Je pa itak odvisno od konstrukcije telesa, kilogramov, pa tudi od lege otroka. Jaz nosim to rundo precej naprej, se mi zdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rast trebuščka
28.1.2014 8:02:17   
Agnes27
Zakaj si pa tako željna da se hitro pozna? user posted image Jaz sem zdaj v drugo in sem pri 28 tednih ko slon. Če bo šlo tko naprej kmal tut vstat ne bom mogla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rast trebuščka
30.1.2014 15:09:28   
mlada_mamika
Agnes27 saj veš kako je, ko želim vsem pokazati, da smo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rast trebuščka
4.2.2014 11:00:27   
Irena000
Meni s je zdaj v drugo veliko prej pikazal trebuscek, kot se je prvic, pa sem imela zdaj manj kilogramov pred nosecnostjo, kot sem imela prvic. V bistvu prav ne morem verjet, da sem komaj v trinajstem tednu, pa je trebuscek ze tako lepo okrogeluser posted image ....

(odgovor članu mlada_mamika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?