|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Duda Avent - počila plastika
14.9.2011 21:02:16   
Mašna
Živjo.
Mogoče ima še katera podobno težavo? Namreč, Aventove dude (nova kolekcija - tiste bele z zajčki, mucki...) so za moje pojme postale malo "škart"... Duda, ko pade na tla, se pri robu zalomi in čez čas poči v takšni meri, da duda ni več v celoti ampak zlomljena na dva dela. Enkrat smo jih že reklamirali in so nam dali nove dve, vendar sta tudi ti dve šli narazen. Prve so bile kupljene v Leclerku, druge v Baby centru .. V Baby centru (uradni zastopnik), nimajo podatka, da je z njimi kaj narobe in smo menda prvi, ki se nam je to zgodilo.... vaše iskušnje s temi dudami?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Duda Avent - počila plastika
15.9.2011 8:08:57   
mala
Tudi nam se je to zgodilo in moji kolegici isto. Sem nehala kupovat te ta nove dude( bele ) in kupujem klasične Aventove, ker so zgleda boljše..ne vem pa zakaj??

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Mašna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Duda Avent - počila plastika
15.9.2011 9:15:17   
lo25
No, jaz pa sem imela že pri prvem te dude in tudi zdaj jih imam in nikoli nobenih problemov. Mi smo zadovoljni z njimi.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Duda Avent - počila plastika
15.9.2011 13:31:05   
sara pia
Mi smo tudi zelo zadovoljni z dudami user posted image user posted image

(odgovor članu lo25)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Duda Avent - počila plastika
15.9.2011 17:17:32   
Mašna
Strošek dude ni ne vem kakšen (posledično verjetno ni veliko reklamacij), ampak da moraš kupovati dudi na 14dni... potem pa nanese.. pa še za otroke je nevarno, da tega ne zaužijejo po pomoti... nč, bo treba vse 4dude še enkrat nazaj nest....

(odgovor članu sara pia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Duda Avent - počila plastika
30.3.2012 20:57:33   
ellina
Še ena tukaj. Ja, aventove dude z zajčki, pokajo. Pade na tla in se zlomi, moj mali jo je zadnjič grizel in dajal v usta in ven, še dobro da sem opazila, lahko bi se porezal!!!!!!user posted image . Mali je star 11 mesecev imamo že od rojstva tiste z modrimi slikicami, vmes pa sem kupila še 4 nove z zajčki, 2 od teh sta že počili. Dejstvo je: zanič so!!!!!!

(odgovor članu Mašna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Duda Avent - počila plastika
2.4.2012 19:58:07   
nusi
tudi nam je počila, ampak sem bila prepričana, da smo jo mi kej frderbali... samo se tudi vam dogaja očitno. Sedaj imamo spet tiste air flow od aventa, te nam nikoli niso delale problemov.

(odgovor članu ellina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?