|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ptujske nosečke
29.11.2011 20:05:11   
Anonimen
Pozdravljene, a je tukaj katera nosečka s Ptuja in okolice? Mi pričakujemo drugega user posted image maja 2012user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ptujske nosečke
2.12.2011 14:43:10   
Anonimen
Hej

Javlja se nosečka iz okolice Ptuja, pričakujem prvega user posted image  marca 2012 user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ptujske nosečke
2.12.2011 17:22:06   
donna22
No, končnoooouser posted image user posted image user posted image Jaz sem avtorica temeuser posted image
Lahko se tudi na zs javiš, če bi rada ostala anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ptujske nosečke
31.3.2012 21:10:53   
Kaya88
Srečke nosečke iz srca vam iskreno čestitam in želim, da nosečnost poteka brez problemo, ker pa vem, da se nosečke in mamice rade srečujete na kavici, vam posredujem en super naslov za kavice, sploh če imate s sabo vaše male škratke. ČUČKOVA ULICA 6A, 2250 Ptuj. Bar je odprla dobra prijateljica in potrebuje malo reklame, ker je odprla bar primeren za mamice z otročki. Pojdite kdaj pogledat!!!!

Zraven Feluka bara in ker smo rodile lani v maju, je bar poimenovala po nas (Z)majčica bar!! Vesele vas bomo!



_____________________________

Moj sonček mali...vedno boš ostal v mojem srčeku...:(

Pričakujema te maja! :D

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ptujske nosečke
1.4.2012 9:37:48   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Kaya88

Srečke nosečke iz srca vam iskreno čestitam in želim, da nosečnost poteka brez problemo, ker pa vem, da se nosečke in mamice rade srečujete na kavici, vam posredujem en super naslov za kavice, sploh če imate s sabo vaše male škratke. ČUČKOVA ULICA 6A, 2250 Ptuj. Bar je odprla dobra prijateljica in potrebuje malo reklame, ker je odprla bar primeren za mamice z otročki. Pojdite kdaj pogledat!!!!

Zraven Feluka bara in ker smo rodile lani v maju, je bar poimenovala po nas (Z)majčica bar!! Vesele vas bomo!





Sem ga že odkrilauser posted image Ampak sva zadnjič šla z mojim tja in je bil zaprt, čeprav bi naj bil odprtuser posted image

Škoda samo, da se ni odprl par mesecev prej, tak čez jesen oz. bolj zimo, ko se par mesecev res nimaš kam dat; zdaj takega navala ne bo, ko je že lepše vreme. Bomo šli pogledat, sevedauser posted image Še bolj pa bo prišlo prav ob slabšem vremenu in potem pozimi, tega takrat res manjka ...

Hehe, jaz bom pa letošnja (z)majčicauser posted image

(odgovor članu Kaya88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?