|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Katera zn...
24.4.2012 13:54:08   
MioBambino
Kako bi se ve odločile- bela kuhinja(kombinacija: tropski les), srebrni hladilnik, črna indukcijska plošča- kaj pa pečica(vgradna)- naj bo črne ali srebrne barve?

Katero znamko priporočate za pečico/indukcijo/pomivalni stroj in kaj odsvetujete?

Odgovore rabim do jutri.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 14:20:31   
ivanjščica
Midva imava črno indukcijsko, hladilnik sicer vgradni, pečica je pa siva (inoks), vratca-steklo je pa črne barve, tako da sta obe barvi noter. Pa je kuhinja tudi bela v kombinaciji z lesenimi elementi. Pečica je v delu, ki je lesen, ne bel. Lepo pride. Znamka pa Bosch(-vsi aparati doma in so super!).pomivalni (vgradni) je zelo tih, enostaven program..Edino napa je Faber.
Z drugimi aparati nimam tok izkušenj, vem le da sem kupila v zivljenju ze Whirpool pralni stroj in je imel take zvoke da ojoj. user posted image Prav tako Gorenje ki ga ima moja mami, 5 let star že ropota.Bosch je pa res čisto druga pesem.

Sicer je tok izbire na trgu, da je res težko izbrat. ...Vso sreco in fajn kuhajte.lpuser posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 15:37:45   
Anonimen
Jaz bi dala inox pečico.

(odgovor članu ivanjščica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 16:07:04   
Anonimen
js bi mela srebrno :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 21:34:46   
Urska09
Mi imamo tudi belo kuhinjo (čisto belo, brez barvnih kombinacij in dodatkov), pečica pa je inox. Pride zelo lepo ampak če bi še enkrat opremljala, bi najbrž vzela belo user posted image .
Znamka aparatov? Bosch, Mielle (predrag). Samo ne Gorenje. V enem obdobju sem imela vse aparate njihove in čist noben ni delal tako kot je treba. Samo sranje sem imela z njimi.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 21:40:12   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Znamka aparatov? Bosch, Mielle (predrag). Samo ne Gorenje. V enem obdobju sem imela vse aparate njihove in čist noben ni delal tako kot je treba. Samo sranje sem imela z njimi.


Mielle stvari so res drage, ampak, če veš, da ti bo stvar delovala vsaj 15let, se splača dat več denarja.. Bolje kot pa da vsakih 5-6 let kupuješ novo..

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 21:48:17   
Urska09
Kimica, bolj se ne bi mogla strinjati s teboj. Mi imamo 3 aparate Mielle ampak smo jih kupili po eni ugodnejši varianti in res delajo kot urca. Redne cene so pa uf user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 21:52:46   
kimica86
Urška09.. Koliko časa jih pa že imate in kje ste jih kupili??
Redne cene so fullll zasoljene, ampak se splača, ker veš, da ti bo stvar delovala dosti let..

Moj tast in tašča imata doma pomivalni stroj Mielle in deluje brezhibno že 12 let user posted image Seveda je tudi Liebherr dobra znamka.. Imajo hladilnik te znamke in deluje že 9-10 let user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 22:07:10   
Tasika
Mi imamo inox pečičo. IMHO bolj stvar okusa kot karkoli drugega.

Sicer pa pečica in plošča Gorenje, cca.8let, še brez napake.
Hladilnik inox Siemens, ista starost, tudi brez napake.
pomivalec Whirlpool enaka starost tudi bp.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
24.4.2012 22:12:41   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Urška09.. Koliko časa jih pa že imate in kje ste jih kupili??
Redne cene so fullll zasoljene, ampak se splača, ker veš, da ti bo stvar delovala dosti let..

Moj tast in tašča imata doma pomivalni stroj Mielle in deluje brezhibno že 12 let user posted image Seveda je tudi Liebherr dobra znamka.. Imajo hladilnik te znamke in deluje že 9-10 let user posted image

Glede Mielle: mož nekje zrihtal. Ena kompenzacija menda. Pred 2 leti.
Liebherr imamo pa hladilnik in zamrzovalno skrinjo. Kupila na priporočilo sodelavca, ki je en tak tehnofrik in prisega samo na "tehnično najboljše" aparate, pa sem blazno razočaranauser posted image V nulti coni nam zelenjava zmrzuje, v skrinji pa se že od začetka nabira led. In to ne malo.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bela kuhinja- siva ali črna pečica? Kater...
19.6.2012 19:45:18   
Sara_T
srebrna pečica. jaz sem kupila vse kuhinjske naprave ob bosch direktno iz nemčije, pa zaenkrat nimam nobenih težav.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?