|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ljubljanske nosečke
6.9.2011 20:51:34   
sarar
pozdravljene! sem sicer že v 25.tednu, pa bi rada videla, koliko nas je nosečk iz ljubljane...  no, jaz sem ena, rok imam decembra...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 8:52:35   
Pigy
Pozdravljena

Jaz sem še ena nosečka, ki ima pdp ta petek user posted image


Lp,




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 10:57:40   
2.mami
Jeeeee ljubljanske nosečke user posted image user posted image user posted image
Jaz mam rok 1.4.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 10:59:08   
smrketa24
Jaz imam pa rok 5.11. user posted image

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 11:03:20   
sarar
no, super, se jih bo nekaj nabralo user posted image
pigy, a ta petek že...prav gotovo ti je fuul hitro minilo... že kaj kaže da bo hmalu?
jaz pa imam rok 19.12. ...no, špo nuhalni pa 24.12. upam, da bo prej user posted image
smrketa, potem sva si zaenkrat midve najbližji po pdp-ju user posted image


< Sporočilo je popravil sarar -- 7.9.2011 11:04:49 >

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 11:06:42   
sarar
2.mami, sem zdaj malo bolj pogledala še tvoj datum pdp-ja. prvi april...me zanima kako bojo reagirali če bo res rojen na ta datum, ko bosta sporočila da si rodila user posted image

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 11:10:52   
2.mami
sarar, to bi bilo zanimivo ja. Verjetno veliko smeha in provokacije. user posted image  
Sam, mislim, da ne bo. 1. user posted image  je zamujal 8 dni, mislim, da bo ta tudi zamujal...

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 11:15:06   
patella
Heeej!

JAz mam pa rok 14.3.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 11:19:16   
iribiri
Cao Ljubljančanke!!user posted image
Evo tudi jaz se javljam moj PDP je 29 marec. Tako da lahko padem tud na 1. apriluser posted image !!
Pa pustimo se presenetit.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu patella)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 11:24:08   
listek
Še ena ljubljančanka. PDP mam 31.3.

Lep pozdrav ostalim user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iribiri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 11:29:43   
ronja
20 januar, LJ.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ljubljanske nosečke
7.9.2011 13:06:38   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: iribiri
Cao Ljubljančanke!!user posted image
Evo tudi jaz se javljam moj PDP je 29 marec. Tako da lahko padem tud na 1. apriluser posted image !!
Pa pustimo se presenetit.

user posted image user posted image user posted image


To je lep datum, saj takrat praznujem svoj rojstni dan user posted image user posted image

sarar- ja minilo je full hitro, samo sedaj zadnji mesec se pa tako vleče da je joj. Komaj čakam, da bo vse za mano, ker trebuh me pošteno ovira.
Čeprav sem vesela da je z malo pikico vse ok, in da nama je uspelo prit skor do konca- še kak dan. Drugače če se ne bo samo kej začel, imam v ponedeljek sprožitev, tako da komaj čakam.

No da vidimo, kok se nas bo nabralo






_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu iribiri)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ljubljanske nosečke
8.9.2011 20:36:44   
sarar
2. mami, pri tebi je prišel prej, mojadva sta pa oba prehitevala za 10 dni, cerka. upam da bo tudi tokrat tako, da ne bom za Božič v porodnišnici...
vidim, da se je še nekaj ljubljančank nabralo user posted image  se mi je zdelo, da vidim user posted image  kamorkoli pogledam user posted image
pigy, to ti pa verjamem, da se ti zadnji mesec vleče-tudi meni se je to dogajalo, ko imaš vsega dosti, pa škratka bi rad končno spoznal. upam, da se ti spontano začne, saj drugače pa tudi v porodnišnici fajn poskrbijo za to.
-koliko otrok imate že ostale? jaz imam dva fanta že doma, zdaj pa tudi čakam še enega menda user posted image
-a boste šle vse v lj rodit?

(odgovor članu 2.mami)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ljubljanske nosečke
8.9.2011 21:08:20   
pikica32
Ojla še ena user posted image  iz Ljubljane...
rok imam 22.12.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 9:06:04   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: sarar
-koliko otrok imate že ostale? jaz imam dva fanta že doma, zdaj pa tudi čakam še enega menda user posted image
-a boste šle vse v lj rodit?



Jaz imam dobri 2 leti starega sina, pričakujemo pa punčko, baje user posted image Ja, kar v Lj bom šla rodit, jo imam skoraj pred nosom (P).


(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 9:13:15   
sarar
spet mi nekaj nagaja tale rr user posted image
pikica, no midve sva si pa še bližje po pdp-ju user posted image  mogoče se kaj srečave v P...
smrketa, sej to je pa fajn... boš lahko čakala do skoraj zadnje minute ko si prec tam user posted image  potem si iz Most? jaz pa iz Polja... no, pa saj sem tudi jaz še kar hitro v P

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 9:53:20   
ronja
Imam dve punčki in bom šla spet v LJ., ja. In če bo vse po sreči, bom šla tako kot pri Lejli - da bom tam samo 8 minut v enem kosuuser posted image . Saj porod ni bil hiter, samo nisem hotla tja prej kot je bilo res nujno treba (izkušnje od prvičuser posted image ).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 9:58:31   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: sarar
smrketa, sej to je pa fajn... boš lahko čakala do skoraj zadnje minute ko si prec tam user posted image  potem si iz Most? jaz pa iz Polja... no, pa saj sem tudi jaz še kar hitro v P



Ne ravno iz Most. Iz Hrušice sem. To je pri Štepanjskem naselju, samo je res samo 5min do P. Ja, bom res lahko do konca čakala doma user posted image
No, bova lahko šli skupaj na kakšen sprehod z vozički potem. Saj sva si res blizu.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 10:07:19   
Pigy
Dobro jutro,

Moj pdp, dogaja pa nič, zgleda bom kr ponedeljek čakala, al pa se mogoče kej začne popoldne- se pusti presenetit. Mobitel mi je pospravljen in ugasnjen, ker me živcira vprašanje: a si že??? user posted image user posted image Ne vem kako folku ni jasno, da ko bom rodila im bom sporočila. Sedaj nikjer nič ne zvoni in sem prav mirna.

No vidim,da se menite o otrocih, to je moja prva nosečnost, tako da mi je vse novo. Rodila bom pa v Ljubljanski, kr mam itak dva- tri semaforja do tam (bežigrad) user posted image user posted image user posted image .

Kako se počutite, vidim, da sem edina ki pričakuje ta mesec, ostale mate kr še neki cajta uživancije. user posted image

ronja- to pa je bil ekspresen porod user posted image






_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 10:08:23   
Pigy
Dobro jutro,

Moj pdp, dogaja pa nič, zgleda bom kr ponedeljek čakala, al pa se mogoče kej začne popoldne- se pusti presenetit. Mobitel mi je pospravljen in ugasnjen, ker me živcira vprašanje: a si že??? Ne vem kako folku ni jasno, da ko bom rodila im bom sporočila. Sedaj nikjer nič ne zvoni in sem prav mirna.

No vidim,da se menite o otrocih, to je moja prva nosečnost, tako da mi je vse novo. Rodila bom pa v Ljubljanski, kr mam itak dva- tri semaforja do tam (bežigrad) .

Kako se počutite, vidim, da sem edina ki pričakuje ta mesec, ostale mate kr še neki cajta uživancije.

ronja- to pa je bil ekspresen porod

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 10:52:06   
2.mami
Ojla!

Jaz mam pa enega 19. mesečnika doma.
Zdaj še ne vemo kaj bomo meli -je še prezgodaj.

Jaz sem trenutno še v fazi user posted image  in koooomaj čakam, da mine!

Rodit bi šla pa najraje v Kranj, kjer bi vzela EA ali Ultivo. Moj 1. porod je bil zame hudo boleč, pa bi rada da bi bilo tokrat malo lažje user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 19:16:06   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

Ne ravno iz Most. Iz Hrušice sem. To je pri Štepanjskem naselju, samo je res samo 5min do P. Ja, bom res lahko do konca čakala doma user posted image
No, bova lahko šli skupaj na kakšen sprehod z vozički potem. Saj sva si res blizu.



ja sem tudi tam živela, potem sva se pa z možem odselila v šiško user posted image , aja rok imam 4.4.2012

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 21:20:49   
sarar


< Sporočilo je popravil sarar -- 9.9.2011 21:30:40 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 21:29:30   
sarar
joj, kako sem huda... napišem fuuul velik post, potem pa ga ne objavi...user posted image

ok, lepo po vrsti, če se bom spomnila...
ronja, super za teh 8 min, takoj podpišem da gre tako tudi pri meni user posted image
a ti imaš pa dve punci doma? tako kot jaz dva fantiča user posted image  že kaj veš, katerega spola je to dete?
smrketa, to bi bilo pa super! res nisva daleč, in res bi se lahko kdaj dobili na pol poti, potem pa malo vozičkanja! morda se nama pa še kera pridruži user posted image
pigy to si pa pametno naredila, da si ugasnila tel. tudi meni bi šla ta vprašanja na živce... nate sem pa ravno danes zjutraj mislila, no pa vidim, da si še tu user posted image  
2.mami, upam da ti slabosti čimprej minejo..vem kako zoprno je to in verjemi, hmalu bo konec in boš lahko uživala v user posted image  aja, glede EA-saj v lj jo imajo tudi, ali ne?
nusi, vidim da si tudi ti še na začetku...tebe tudi kaj slabosti dajejo?
upam, da sem vse napisala... vsem nosečkam lahko in mirno noč, predvsem pa tebi, pigy... pa javi se še kaj, če boš še v enem kosu, drugače pa srečno!!!user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ljubljanske nosečke
9.9.2011 21:36:29   
Pigy
slabostuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   to vam pa ne bi bila več v koži. Uh ko se sebe spomnim, mi gre že kr na bruhanje. Jaz nisem prenesla vonja vode oz pogleda nanjo, ko sem se tuširala, me je moj mogel, jaz sem držala brisačo na obrazu, da je nisem vohala. Potem pila sem lahko samo pomarančni sok iz lidla, od ostalih sem , jedla sem pa samo pico s ponfrijem= ja, edina kombinacija je ostala v želodcu. user posted image user posted image user posted image

No potem sem si pa počasi pomagala, vsakič ko mi je postalo slabo sem začela grickat korenček, čez čas pa še kruh in so slabosti ponehale.

sarar- lepo da si se spomnila name. Se vam javim.


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu sarar)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?