|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Risanje
15.7.2012 18:28:14   
smej
Kdaj začnejo otroci tako risat, da iz risbe prepoznaš kaj je narisano? Naš tri in pol letnik še vedno riše samo čičke čačke (če sploh kaj nariše, ker se spretno izogiba vsakemu risanju in barvanju).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Risanje
15.7.2012 19:29:31   
ronja
Kakor kateri. Prva je pri 3 letih risala čičke čačke, še kroga na pregledu ni lepo zaključila, druga pa nariše (pri istih letih) človeka z glavo, telesom, udi in obrzom: nosom, usti, očmi in lasmi...
Ne sekiraj se: navadno otroci, ki radi rišejo, pač prej narišejo kaj konkretnega in obratno, kar pa ne pomeni, da se mu ne bo kasneje enkrat odprlo in bo samo risal in dobro risal (taprva zdaj kar lepo riše in zelo rada riše - stara je 5 let). Sploh fantki baje niso najbolj mahnjeni na raznorazno ustvarjanje in risanje, so bolj za razne gibalne igre (tako pravijo pa po opazovanju tujih bi se strinjala, moj je še premali, da bi lahjko kaj rekla).
Skratka: nič ni narobe z njim:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu smej)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Risanje
15.7.2012 19:38:22   
mateyka
naša riše kot profesor (kar poglej link spodaj), njeni vrtičkarji so ji zadnjič poslali risbice in polovico jih je čačkastih, polovico pa konkretnih (podob). torej ne skrbi, je čisto normalno user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Risanje
15.7.2012 20:52:33   
Najaa
Pa ja, normalno je. Sploh fantom je ponavadi risanje zadnja briga. Pri naši tavečji v vrtcu rišejo od čačk do prav lepih risbic. Naša tamala recimo je pa že pri treh letih tak lepo risala... pa barvala do črte... Odvisno od otroka do otroka. Tvoj ne mara risat, je pa mogoče na kakem drugem področju boljši od drugih. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Risanje
15.7.2012 21:32:57   
Katy78
Moj je tudi star 3 in pol pa tudi ne mara risat. No, pred kratkim je celo 2x sam rekel, da bi risal (prej sem morala vedno jaz dati pobudo ampak največkrat ni želel). Riše čičke čačke, šele zdaj pa mu uspe narediti nekakšen krog.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.7.2012 21:50:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Risanje
15.7.2012 21:57:22   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Mateyka, te risbe riše 5 letnica??? O shit, pa da ne govorim o barvanju oziroma načinu. Sem šokirana, da je kaj takega sposobna.


Enako. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Risanje
15.7.2012 23:58:18   
mateyka
ne ne, nisem rekla da jih barva - mama barva, ker se njej ne da user posted image ona riše riše riše. samo nekaj jih je tudi res pobarvala - sej takoj vidiš katera, un zajec npr., Loti Karotti in korenje. jaz pobarvam da je kot ilustracija, se mi zdi da so potem res fantastične in pride risba res do izraza. bi pa skoraj lahko knjigco izdala s svojimi risbami/zgodbicami - sploh tema a la national geographic (uni dinoti in "kostke", ter krokodili in hobotnice ki jejo živalce itd..) bi bile za dol past (preberi si komentarje kaj je na sliki, je ona to men vse zreferirala, za crknit res) user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Risanje
16.7.2012 9:08:27   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne ne, nisem rekla da jih barva - mama barva, ker se njej ne da user posted image ona riše riše riše. samo nekaj jih je tudi res pobarvala - sej takoj vidiš katera, un zajec npr., Loti Karotti in korenje. jaz pobarvam da je kot ilustracija, se mi zdi da so potem res fantastične in pride risba res do izraza. bi pa skoraj lahko knjigco izdala s svojimi risbami/zgodbicami - sploh tema a la national geographic (uni dinoti in "kostke", ter krokodili in hobotnice ki jejo živalce itd..) bi bile za dol past (preberi si komentarje kaj je na sliki, je ona to men vse zreferirala, za crknit res) user posted image

http://pinterest.com/matejin/inara-s-art/


pravi umetnici sta! BIG LAJK! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Risanje
17.7.2012 14:46:31   
hedviga
O marička, tole je tut mene kr dol vrglo.... mala ma res huuuud stil!! Bravo! PA tudi barve so fascinantne!!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Risanje
19.7.2012 13:40:35   
dreamhorse
Naša tudi ni ravno neki umetnik pri treh letih. Nariše pikapolonico z ogromno nogami, pa obraz, bolj čičkečačkast. Ko sma pa bile na sistematskem pri treh letih pa ji je sestra rekla, naj nariše slončka... sem samo debelo pogledala... a ga kdo zna od 3 letnikov?

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?