|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 8:24:51   
romanticnadusca
Pozdravljeni.

Sem (relativno) sveže ločen z enim sinčkom in z bivšo ženo poskušava stvari sproti gladiti čimlepše se da ampak priznam da je pri 39ih ko toliko let preživiš z nekom težko začeti znova. Zanimajo me vaše izkušnje s portali, je kdo na njih našel koga ki mu je res sedel v srce ali je to samo mimobežnica za morebiten občasen sex (ja vsi imamo potrebe vendar si marsikdo želi še dosti več in potem ostane sam in prizadet). Ponudba je res velika in kot "začetnik" se počutim kar malo zgubljen. Če ima kdo kak nasvet se priporočam! (priporočam da se tukaj ne reklamira kak ZS bo čisto ok ker razumem admine da se te reči naj ne počne po forumu)

Večina mi deluje tehnološko neizpiljenih in vsiljivih z reklamami in podobnim spamom pa še za uporabnice nisem prepričan ali so boti ali kaj :) Pa še razen pomežika je vse samo $$$. Kar je logika ker od tega paž živijo..
Me je pa čisto po naključju najden prav"fasciniral" portalček lolispot.com (ne delam reklame in tole bo zato verjetno zbrisano (upam pa da ne) kar je kar malo škoda ker portal je zelo funkcionalen in lep) kjer je reč tehnološko zelo lepo izpeljana (silverlight vključek = zelo dobra uporabniška izkušnja ;). Vsa navigacija in pošiljanje sporočil je izvedena profesionalno in pregledno, opisi so to kar rabiš, odziv je trenuten, (pa še zastonj je vse :). Tudi baza uporabnic se povečuje iz dneva v dan in škoda da reč ni še bolj znana. No če se gor doda še kakšna osamljena dušca iz ringaraje pa se mogoče celo srečamo!

Vsem osamljenim želim da čimprej najdemo sorodno dušico in glavo gor ter optimizem velja. Najprej moraš imet rad sebe potem lahko daš naprej. Je pa res da je v dvoje lahko čarovnija...včasih...



< Sporočilo je popravil romanticnadusca -- 4.3.2013 8:26:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 8:34:25   
diana 28
ne delam reklame
IZVIRNO SPOROČILO: romanticnadusca

Večina mi deluje tehnološko neizpiljenih in vsiljivih z reklamami in podobnim spamom pa še za uporabnice nisem prepričan ali so boti ali kaj :) Pa še razen pomežika je vse samo $$$. Kar je logika ker od tega paž živijo..
Me je pa čisto po naključju najden prav"fasciniral" portalček lolispot.com (ne delam reklame in tole bo zato verjetno zbrisano (upam pa da ne) kar je kar malo škoda ker portal je zelo funkcionalen in lep) kjer je reč tehnološko zelo lepo izpeljana (silverlight vključek = zelo dobra uporabniška izkušnja ;). Vsa navigacija in pošiljanje sporočil je izvedena profesionalno in pregledno, opisi so to kar rabiš, odziv je trenuten, (pa še zastonj je vse :). Tudi baza uporabnic se povečuje iz dneva v dan in škoda da reč ni še bolj znana. No če se gor doda še kakšna osamljena dušca iz ringaraje pa se mogoče celo srečamo!



user posted image  

(odgovor članu romanticnadusca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 8:41:22   
romanticnadusca
:) dobro mogoče malo...ampak če pa je res cool portalček no. :)

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 12:06:34   
kalbo
Jest bi si na tvojem mestu skinil nick romantičnadušca v kaj bolj moškega za začetek.

(odgovor članu romanticnadusca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 12:26:26   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jest bi si na tvojem mestu skinil nick romantičnadušca v kaj bolj moškega za začetek.



IZVIRNO SPOROČILO: romanticnadusca

:) dobro mogoče malo...ampak če pa je res cool portalček no. :)



kalbo,
dvomim, da bo tvoj predlog sprejet, pač glede na uporabnikovo navdušenje nad pomanjšalnicami ...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu romanticnadusca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 12:43:13   
mateyka
latentni gay? user posted image

ok, ne me zdej resno jemat user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 12:51:10   
Tippi
Joooj noooo! Je človek pač romantična dušca, a je to tolk slabo al kaj?? user posted image

Enim ženskam so pa taki cukrčki všeč! Jaz sicer nisem med njimi, ne vidim pa nič napačnega, če se v tej "preobleki" moški počuti dobro in izpopolnjeno! in verjamem, da bo našel romantično dušco in se bosta poklapala, ko puzle! user posted image

Eden od bližnjih frendov od mojega, je prek neta našel življenjsko popotnico! tko da, zadeva laufa in romantičnadušca naj ti gre vse tako kot mora! user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 14:30:53   
mateyka
ma ne sej se hecam. seveda nima veze kako se najdeš, glavno da sploh se user posted image sej veš da sva se moj mož in jaz po netu spoznala in zapecala user posted image tkod a sem jaz zadnja da bi kaj čez to rekla user posted image

je pa res da se nisva na zmenkarskem portalu srečala, ampak na portalu ki je bil najin interes/hobi. pa sej to je nekak logično imo; da gliha skup štiha.. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 14:32:16   
ronja
Eden od bližnjih frendov od mojega

Sem že mislila, da bo kaj bolj zanimivega izpadlo - dobri frendi, pa latentni geji, pa romantične dušce... Ne me resno jemat, oba z malim mava trenušno virozo, smo ravno od zdravnika in nisem najbolj pri sebi.

Sicer ni pa nič narobe s spoznavanjem prek neta, sem spoznala par prav fajn prijateljic tako in ne vidim razloga, da ne bi kdo pa našel partnerja/ice.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razočaranja in upanje novih zvez na portalih
4.3.2013 15:08:49   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ma ne sej se hecam. seveda nima veze kako se najdeš, glavno da sploh se user posted image sej veš da sva se moj mož in jaz po netu spoznala in zapecala user posted image tkod a sem jaz zadnja da bi kaj čez to rekla user posted image

je pa res da se nisva na zmenkarskem portalu srečala, ampak na portalu ki je bil najin interes/hobi. pa sej to je nekak logično imo; da gliha skup štiha.. user posted image



Sej vem da je hec. Sem se tud jaz nasmejala odgovorom user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 4.3.2013 15:09:04 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?