|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
22.10.2012 11:20:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 11:24:24   
Tippi
Upam, da bo res sneg v žabarski kotlini, ne tako kot lani, ko ga je bilo vsepovsod ogromno, le tukaj ne. sem pač ljubiteljica zime in vsega kar je z njo povezano! Komaj čakam! Naj ga zapade do kolen! user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
22.10.2012 11:29:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 11:33:58   
Paštetka
user posted image jao... če kaj sovražim je zmržnjen nos in prsti na nogah, pa žlindra, pa mraz do kosti, pa nonstop vsrana in mokra oblačila otrok, pa kupi oblačil za oprat. Hvala bogu, da mi ni potrebno še zaledenelega avta čohat...

ok, svež, bel sneg, ki je zapadel je Ok, pa da sije sonce zraven. Vse drugo pa je user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 11:39:57   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ti ga jaz komot pripeljem keson ali dva user posted image .


hahah dej!

paštetka jaz pa obožujem zimo, sploh nekje visoko v gorah, ko je vse okrog tebe mraz in led, ti pa znotraj sebe občutiš tisto toploto, vročino in začutiš življenje znotraj sebe. in ko prideš na toplo se zaveš, kako "majhni" in nebogljeni smo pravzaprav v primerjavi z naravo. zimo obožujem pa tudi zato, ker so mi neskončno všeč kosmate nogavice, debela dekica do nosa, vonj pomaranče in cimeta, lipov čaj, presketanje drv v peči in rdeča lica, ki jih prineseš domov in se stiskaš z najdražjimi. mmm komaj čakam! tiste mokre noge od plundre pa kar malo zignoriram, pa gre! user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 22.10.2012 11:46:52 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 11:42:57   
Paštetka
paštetka jaz pa obožujem zimo, sploh nekje visoko v gorah, ko je vse okrog tebe mraz in led, ti pa znotraj sebe občutiš tisto toploto, vročino in začutiš življenje znotraj sebe. in ko prideš na toplo se zaveš, kako "majhni" in nebogljeni smo pravzaprav v primerjavi z naravo. zimo obožujem pa tudi zato, ker so mi neskončno všeč kosmate nogavice, debela dekica do nosa, vonj pomaranče in cimeta, vonj lipovega čaja, presketanje drv v peči in rdeča lica, ki jih prineseš domov in se stiskaš z najdražjimi. mmm komaj čakam! tiste mokre noge od plundre pa kar malo zignoriram, pa gre!


user posted image user posted image user posted image

skoraj je še meni všeč postalo. user posted image


No pri zimi mi je všeč samo cimet, kuhano vino, ki si ga bajdovej pozabila, in pomranče. aja, pa Božiček je tudi kul. user posted image
Kosmate nogavice lahko nadomestiš s kosmatimi nogami user posted image user posted image

JAz samo pomislim, kje Mateyka živi pa me že trese. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 22.10.2012 11:47:08 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 11:48:54   
Tippi
A ni fajn no user posted image Kuhano vino bom letos preskočila zarad user posted image , zato ga tud nisem zapisala, se pa strinjam, da noro lepo diši! in obožujem rdečega, ne belega! user posted image

kosmate nogavice na roke naštrikane, se ne dajo primerjat s kosmatimi nogami hahah

jaz pa mateyki kar malo zavidam! user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 12:23:51   
*miska.mcc*
user posted image


......glej moj podpis!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 12:32:45   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Upam, da bo res sneg v žabarski kotlini,...


Joj, samo ne še ta vikend. Ljubljanksi maratron je.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 12:51:14   
ronja
Ti pa res znaš polepšat ponedeljekuser posted image .
Podpis pod miš in paštetko.

< Sporočilo je popravil ronja -- 22.10.2012 12:53:02 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 13:39:47   
mateyka
ja ja, sej je mraz; minus 4 atm in presenetljivo - ni snega (še), samo ena taka belkasta koprena..
check out grb - severni jelenček in neki nagi neandertalc (koja fora pr takem mrazu?? user posted image )
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 13:41:58   
uškinamama
Fuj zima. Fuj in fej. Cicifuj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 13:45:04   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja ja, sej je mraz; minus 4 atm in presenetljivo - ni snega (še), samo ena taka belkasta koprena..
check out grb - severni jelenček in neki nagi neandertalc (koja fora pr takem mrazu?? user posted image )
user posted image




Šmrk, šmrk za sneg un YEEYYY za mraZ!
Komaj čakam, da pri nas tudi stisne.
Ve, zmžljive riti pa - zdaj ste mele kar nekaj suhih brezveznih zim, letošnja bo moja user posted image Tam cca 1m snega (obdržanega - ne velja, da ga zapade 50centi pa potem spuhti na 10, ne, ne - tak orng), pa da bo fajn mraz potem, da ga ne bo prehitro pobralo, da bo super za smučat, sankat, da bomo meli kaj kidat (lani recimo ni bilo smotrno kidat - je padel sneg, potem pa zadaj sonce, ki ga je stopilo - ni fer :S)
Pa veliko ga mora bit, da bodo veeeeliiikiiii snežaki, z velikimi korenčki pa tapravimi sirkovimi metlami. Ne pa da narediš eno mini izvedbo snežaka, ker snega ni dost! Valjda, da ljudje potem delajo gosenice pa neke mini žvali, če ni dosti snega za enga orng snežaka! Pa da ko kidaš, da nakidaš TAK kup, da si lahko otroci not naredijo brlog!
Pa zakuhanček, pomaranče, klinčki, cimet, potica, božič, pa sneg, sneg, sneg user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 13:51:12   
*miska.mcc*
grem preprat bunde, kape, šale, rokavice ... ... .. .... .... user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 13:56:10   
mateyka
ne pozab na zimske čevle..

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 13:59:53   
ronja
Ve, zmžljive riti pa - zdaj ste mele kar nekaj suhih brezveznih zim, letošnja bo moja

Ej, lani je bilo od konca januarja pa do marca ves čas minus! Ne rečem, res ni bilo snega, ampak bil je minus (vem, ker nisva smela z malim venuser posted image , več kot 1 mesec se ni dvignila temperatura!). Sama niti nimam toliko proti snegu (to bom mela, ko bom spet kolesarila v službo:D), ampak bolj proti mrazu...

Valjda, da ljudje potem delajo gosenice pa neke mini žvali, če ni dosti snega za enga orng snežaka!

Haha! oK, tutan, sneg maš lahko, samo da ni preveč minusa, ok? Pa ne predolgo minus...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 14:00:12   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

grem preprat bunde, kape, šale, rokavice ... ... .. .... .... user posted image



Zakaj? Mislim, zakaj oprat nekaj kar je čisto. Resno sprašujem, to mi je bila uganka že nekaj sezon, pa si nisem upala vprašat.
Jaz operem spomladi, preden pospravim za naslednjo jesen, Bunde dam na obešalnik, najlon čez. Kape operem v vrečko in v predal...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 14:01:33   
Tutan
Zanimivo je to, da smo se lani mi smoz pacali s temi virozami, do januarja, ko je stisnilo -20, potem je bilo pa konec user posted image , ker je vse pobilo user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 14:07:50   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

grem preprat bunde, kape, šale, rokavice ... ... .. .... .... user posted image

 

Zakaj? Mislim, zakaj oprat nekaj kar je čisto. Resno sprašujem, to mi je bila uganka že nekaj sezon, pa si nisem upala vprašat.
Jaz operem spomladi, preden pospravim za naslednjo jesen, Bunde dam na obešalnik, najlon čez. Kape operem v vrečko in v predal...


ker spomladi pospravim v obične kartonaste škatle in postavim v najbolj oddaljen kot na podstresju. user posted image

in jeseni ne dišijo več user posted image ....dam pa samo na tisto najhitrejse pranje.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 14:09:21   
*miska.mcc*
pa recimo letošnja bodoca bunda od srednjega je stala 2 leti v škatli, ker mu je bila lani se prevelika.   tko.

kapiš?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 14:11:32   
gsatalema
Še ena ko stavi vse adute na poletje!!
Zima je lepa samo takrat, ko zunaj sneži in greš v takem na sprehod.... drugače pa fuj...

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 14:24:12   
_sonček
user posted image  sovražim zimo! pomlad, poletje, to sta letna časa zame user posted image

pri nas je vsako leto full snega...in večino letnega časa mrzlo...živim in delam praktično v gozdu in tiste nesplužene ceste, pa letos bo treba še tamalega zrihtat in pol po nespluženem ga peljat v vrtec, ko se spomnim mi gre kar na user posted image  in na user posted image
se pa strinjam, da je lepo, ko si doma na toplem, ko gledaš skozi okno in pada sneg, pa ti ni treba nikamer jit, to pa je pravljično user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 15:04:07   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Upam, da bo res sneg v žabarski kotlini, ne tako kot lani, ko ga je bilo vsepovsod ogromno, le tukaj ne. sem pač ljubiteljica zime in vsega kar je z njo povezano! Komaj čakam! Naj ga zapade do kolen! user posted image user posted image


Podpis.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 15:05:27   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

jaz pa mateyki kar malo zavidam! user posted image


Še en podpis, če lahko user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prihaja zima
22.10.2012 18:01:36   
ronja
Ma, ve zimarke vedno pravite, kako je fino zimo od znotraj gledat, kako je fajn, ko prideš iz mrzlega na toplo... Saj to se strinjam, da je fajn. Ampak še bolj fajn je pa, če je še zunaj toplouser posted image . Pa je povsod tako fajnuser posted image . Pa se lahko uležeš pod drevo, pa imaš piknik na travi, pa sediš na kamnih, pa še kaj drugega lahko počneš zunaj. Dan ni kratek, toplo je, vsi so bolj dobre volje, nobenemu se ne mudi toliko, ker ne zebe toliko, lahko si zunaj cel dan, ne pa da ti vsaj 1 otrok pade v neko mokroto po pol ure in ga moraš it preoblečt (ja, tudi waterproof zadeve niso kid-proofuser posted image , ja v škornje se da iz zgornje strani nalit vodo;)...), pa še povsod si precej hitreje - tudi z otroki lahko greš z biciklom, pa manj gužve je... Eh, bom nehala, ker zdaj se bliža zima, ne pa poletje... Ampak vedno pride tudi poletje:)

Saj ima zima svoje +... Novo leto, pa precej rojstnih dni je takrat, pa praznična LJ.,... Tudi sneg sam je čisto simpatičen (če mi ga ni treba kidat:D), ampak vse ostalo, cel paket s tistim mrazom pa... ne toliko. Pa od vseh praznikov in rojstnih dni si tudi včasih čisto zmatranuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?