|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
7.9.2005 11:59:23   
Urška//
Ojla

Naša Lara več noče jest tega adapt.mleka,jedli smo Comformil in je po njem imela ful tekoče in zeleno smrdeče blato.
Nato se je kar začela stran obračat ko je pojedla enih 50,ostalo komaj spravim v njo, ampak nikoli ne poje več kot 80ml.

Sem ji včeraj kupla Novalac pa se spet stran obrača jaz več ne vem kaj naj naredim.

Kaj bi ji lahko kakega greseka malo noter zmešala al kaj da bi raje jedla???Kaj pa kakšne kašice bi ji že lahko dala???

Stara je 4m tezka 5700g in dolga 59 cm

Pomoč prosim

LP

Urška in Lara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
7.9.2005 12:13:02   
Anonimen
mislm da je čas da ji daš kako čežanico al pa kej na žlico, v mlekca mogoče kak okus ja kako kašico al pa še zamenj mlek.

lp, lara

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
7.9.2005 12:13:24   
Anonimen
Ja ne preostane ti druga kot da ji probaš dat v mleko malo rižolinota, ali pa probaj kupit od mullera mlečne kašice ki se delajo z vodo.pa bos vidla če bo pomagalo..sem pa že čitala da je ena pisala da ji je bebika začela adapt. mleko začela zavračat, sem pa pozabla katera.poglej če bo v iskalniku kaj našlo

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
7.9.2005 12:23:52   
Urška//
oj

sem kupila od alete greseka in se dela z vodo piše, jaz pa sem ga mislila malo k mlekecu zmešat

kaj bi blo boljse

lp

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
7.9.2005 12:25:46   
Anonimen
če se dela z vodo, je verjetno v sami mešanici že mlekec v oprahu, ali nič ne piše gor?

Povej če bo ratalo

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
7.9.2005 12:29:22   
Urška//
ja ja pise da je nadaljevalno mleko v prahu noter,bom probala te samo z vodo,pa javim

ej nina kaj mate kaksno srecanje v planu???

lp

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
7.9.2005 12:35:40   
Anonimen
Ja te pa daj samo vodo, ker te ni potrebno mleka davat!

Mislim, da bo ju3 popoldan eno srečanje, a prideš?

(odgovor članu Urška//)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
8.9.2005 14:37:26   
deily
Moji prijateljici mala ni htela pit mleka pri 3,5 mesecih. Začela ji je dodajat 1x dnevno sadni obrok, ostalo pa mlečen obrok z riževo kašico. Njej je ustrezalo.
Vso srečo pri reševanju problema

Deily

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
10.9.2005 20:38:09   
BaniT
Gris mislim,da ni v redu, ker vsebuje gluten. Raje probaj kašice z rižem. Mi uporabljamo Hipp, se tudi mešajo z vodo, tamala pa jih kar rada je. Kolinska pa ima rižolino, a nima? Tisto se pa meša z mlekom, torej bi ga lahko pomešala z adaptiranim.

LP, Bani


(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
10.9.2005 20:50:41   
Pi-kica 1
Tudi jaz ti ne priporočam grisa, zaradi glutena. Imaš veliko kašic na osnovi riža, ki glutena ne vsebujejo. Samo je pri tej starosti zelo rad imel riževo kašico s slivami, tudi nekatere Mullerjeve in Hippove so brez glutena.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj narediti!!!Pomoč prosim!!!!!!
11.9.2005 9:58:40   
Urška//
Oj

Hvala za odgovore

Ta gris,ki sem ga kupla piše da je brez glutena,ker je tudi od 4 m dalje.

Mi pa Lara že čisto zavrača adaptirano mleko
zato me zanima kolikokrat ji lahko dam te mlečne kašice, vsak obrok al kako?

Zdaj ko sem ji dala griseka pa še eno kašico z okusom banane, mi pa čisto vse poje,pa še lepši kakec ma.

LP

Urška


(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?