|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   goriške 2013
17.9.2012 9:14:00   
MEDEJA2
pozdravljene

ker sem z goriškega konca sem se odločila da odprem novo temo prav za nas. upam da se mi boste kmalu pridružile v čim večjem številu.
user posted image sem že 4 mesece tako da bomo zibali februarja.to je moja druga user posted image doma imam že punčko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: goriške 2013
24.9.2012 11:33:40   
MEDEJA2
kaj je zdaj a ni nobene nosečke z goriškega konca da bi malo poklepetaleuser posted image
jaz imam bolniško in moram počivat pa še tako vreme je da mi je prav žal da se nobena ne oglas.user posted image

(odgovor članu MEDEJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: goriške 2013
20.11.2012 15:50:03   
Chugga
Evo me !

Mi imamo pa doma dva fantiča (4 in 2 leti), 4.5. maja pričakujemo tretje dete. Na NS si mi ni upala nč rečt, ma jst sm vidla tičkauser posted image .

(odgovor članu MEDEJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: goriške 2013
22.11.2012 19:46:07   
Dejčka912
Evo mene nosečko iz goriškega konca če štejeze tukaj še vipavsko dolino user posted image

(odgovor članu Chugga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: goriške 2013
23.11.2012 14:18:15   
Chugga
Itak, da ja: goriška od Razdrtega do Bovca user posted image . Kako se počuitiš? Kdaj maš rok?

(odgovor članu Dejčka912)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: goriške 2013
23.11.2012 17:15:05   
Dejčka912
Počutim se v redu...spadam pa med Majčice 2013, za enkrat kaže kar na 1.5.2013 user posted image Sem pa iz Vipavske doline... TI, kako si, kdaj imaš rok?

(odgovor članu Chugga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: goriške 2013
23.11.2012 21:52:43   
maja 83
Še ena Ajdovka (no, priseljena, pa vseeno user posted image ), ki ima prvi rok konec maja 2013. Bo pa to prvi otrok.

(odgovor članu Dejčka912)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: goriške 2013
24.11.2012 15:29:24   
Dejčka912
Ooooo pa smo dve Ajdovki, sam jst imam rok začetek maja, hehe user posted image Bo pa kot vidim za obe prvi otrok. Kej lohku vprašam kolku si stara? Jst imam 25 let..

(odgovor članu maja 83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: goriške 2013
25.11.2012 13:57:35   
maja 83
Seveda lahko vprašaš, 29 sem stara :)

(odgovor članu Dejčka912)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: goriške 2013
26.11.2012 11:02:39   
Chugga
Jaz sem tudi ok. Rok imam 4.5.2013, je pa to tretji otrok. Boš rodila v PO ali v Šempetru? Jaz sem "abonirana" v Šempetru, do sedaj obakrat zelo zadovoljna. Imam pa dva fantka in zdaj sem na nuhalni spet videla lulčka, čeprav si G ni upala nič rečt. Delamo fuzbal ekipo user posted image .

(odgovor članu Dejčka912)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: goriške 2013
26.11.2012 11:03:09   
Chugga
Dobrodošla, Maja.

(odgovor članu maja 83)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: goriške 2013
28.11.2012 10:43:33   
maja 83
Hojla,

končno se spet javljam, 2 dni mi je nagajala ringaraja in se ni dalo odpisat.
Hvala za dobrodošlico! :)

Zanimivo, da se nas ni več nabralo, ker zagotovo nismo edine s tega konca, ki smo letos noseče, verjetno samo punce niso našle te skupine in so dejavne samo v formuih po mesecih, ko naj bi rodile, škoda.

Jaz še ne vem, kam bi šla rodit, moj navija za Šempeter (ker je tudi sam tam rojen in je bližje njegovemu kraju, kjer je prej živel, s Postojno se težko identificira, hehe, jaz bi pa mogoče skoraj raje tam rodila, čeprav nimam nekega dobrega argumenta za to, sam tak filing imam, no, bomo videli, je še čas).

Drugače pa, ja, Chugga, če bo res fantek, boš imela okrog sebe kar 4 fante, o, la, la ;) Midva še ne veva, kaj bo, na nuhalni se ni videlo. Jaz navijam za fantka, moj za punčko, tako da kar bo, bo v redu :)


(odgovor članu Chugga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: goriške 2013
28.11.2012 13:24:09   
Chugga
Chugga, če bo res fantek, boš imela okrog sebe kar 4 fante, o, la, la ;) 
IZVIRNO SPOROČILO: maja 83

Me sodelavke zafrkavajo, da bom morala postavit doma pisoarje user posted image .
Kot rečeno, jaz sem bila v Šempetru zadovoljna, Postojna mi pa nekako ni simpatična, ne vem, zakaj. Me spominja na šolsko menzo user posted image .

Odločitev je pa itak tvoja.

(odgovor članu maja 83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: goriške 2013
28.11.2012 13:56:48   
tinci31
Ojla...tudi jaz sem nosečka iz goriškega in to kar iz Šempetra.....Mi pa čakamo 3 otročička in to v začetku junija....Doma imam že 2 in 3 letnega fanta ....tko, da upamo na..... :) Bomo videli, če se bo v ponedeljek kaj videlo , ko imam nuhalno. Kar se pa kraja rojstva tiče oz. porodnišnice....jaz sem 2x rodila v Šempetru in grem tut v tretje tja....sem bla kot princeska tretirana tam pri obeh porodih :)

(odgovor članu Chugga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: goriške 2013
29.11.2012 9:00:40   
Chugga
Ja, jst sm bla tudi ful zadovoljna v Šempetru. Edino alergijo sem dobila (sem bila pikasta po celem telesu in me je ful srbelo), predvidevam, da perejo perilo s kšno mravljično kislino za dezinfekcijo in da sem na to dobila reakcijo. Tko da upam, da se bom lahko zmenla, da prnesem svojo pižamo in rjuhe.

(odgovor članu tinci31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: goriške 2013
29.11.2012 9:26:04   
LunaSonce
Pozdravljene ''Goričanke''. Ekola, se še tuki javim. Rok imam 27.5.2013, zato sem tudi pri majčicah. In sem se ravno zdej tam malo razpisala, zato bom tuki bolj kratka. user posted image  Doma že imamo bejbiko, ki bo maja stara dve leti. Upam na še eno punčko, čeprav sem v prvi nosečnosti navijala za fantka... Zdej si ne predstavljam, da bi imela pobalinčka. Mejte se!!!

(odgovor članu Chugga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: goriške 2013
29.11.2012 12:24:21   
MEDEJA2
no kot vidim ste se malo razpisla...lepo lepo...
in kako se kaj počutite....
jaz sem bivša ajdovka zdej sem pa na dulnskem na vogrskem...user posted image
kumej čakam da grejo ti trije meseci še mimo da bom pestvovala user posted image
sem počasi že štufa te hiše...saj sem namreč že od avgusta doma in to vreme mi še bolj ne paše....

(odgovor članu LunaSonce)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: goriške 2013
29.11.2012 14:58:50   
Dejčka912
Jaz sem se pa odločila za Postojno, meni so tm tku prijazni, pa še jaz sem se tam rodila. user posted image Ne vem, bolnica v Šempetru me že od nekaj odbija... Tku da tako sem se odločila in tudi mojemu se zdi v Postojni da bom bolj "porihtana".


(odgovor članu MEDEJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: goriške 2013
17.12.2012 23:47:56   
Uršulla
Heeeeeej!!

Sem iskala eno tako skupino oz. porubriko :)) GORIŠKA i lajk!
Sicer sem tud jst Ajdovka...ampak OK!

Spadam pa med avgustovke 2013 tko da smo šele na začetku... cca. 8 tednov - v petek imam drugi pregled! Juhu, srčka sem pa vidla že prejšnjko sredo-najlepši moment!

Sem pa noseča v drugo...v prvo se pa žal ni izšlo...user posted image ampak OK, smo pa zdej fuuuuul v pričakovanju kr smo res čakali ta +.

Lahko noč...

(odgovor članu Dejčka912)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: goriške 2013
18.12.2012 7:26:12   
pomežik
Jutrooo!

Pa sej sm že iskala, če obstaja ta skupinica, pa nisem našla... no, evo vas :) Če pa pravite, da je goriška gor do bovca, sem pa tudi jaz zajeta :D

Rok imam junija, doma pa že enega fantička :) Kot je ena že napisala, je pri meni podobno - tudi jaz sem si v prvo želela punčko, zdaj pa bi kar še enega fantka - fantki so res zakon ;)

Bodite lepo!

(odgovor članu Uršulla)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: goriške 2013
18.12.2012 10:54:04   
maja 83
Hihi, sami fantki povsod :) Pri nas je zdej tut že 100 %, da bova imela fantka. I like :D

Toliko ste pohvalile porodnišnico v Šempetru, da se bom tut jaz verjetno odločila kar za Šempeter.

O, še ena Ajdovka, no, lepo vedet, da nas bo več vozičkalo okrog ...

Aha, to me zanima (tiste, ki ste to že dale kdaj skozi) - kako izgleda morfologija? Ene pravijo, da je to en lepših pregledov. A ste ve imele partnerje zraven oz. ni nenavadno, če pridejo?

Kaj pa materinska šola, kje ste jo obiskovale oz. katero lahko pohvalite?

(odgovor članu pomežik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: goriške 2013
19.12.2012 14:49:14   
Dejčka912
Uršulla evo še ena Ajdovka. No smo tukaj že 3 mislim da. Tudi jst sm prvič noseča, rok pa imamo kar maja 2013.

maja 83 jst sm lih danes prišla iz pregleda-morfologija. To ti dela ultrazvok in premeri glavo, obseg trebuha, koliko je veliko...pač vse mere, koliko tehta, in potem pogleda organe...pri srčku če ima vse 4 mislim da prekate, ledvička, usta, nosek, pač vseee in še spol če želiš.

Jst sm ful VESELA kr je vse v najlepšem redu. Pa ful zanimuvu mi je bilo videt kku naša bebica non stop cmoka in momlja in potem smo še vidli kku pije plodovnico...po tati pač user posted image . Če pa je lahko partner zdraven ne vem...moj ni bil. Povprašaj še koga. Uživajte, se slišimo! user posted image

(odgovor članu maja 83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: goriške 2013
21.12.2012 14:32:27   
maja 83
Dejčka, super, da je bila morfologija taka kot treba. In si prav predstavljam, kako je luškano gledat pikico, kako cmoka in momlja, hihi. Jaz se tut že zelo veselim morfologije. Bo pa treba počakat še kak mesec na to.

Dejčka in Uršulla, vidve, ki sta iz Ajdovščine ... a hodita na kakšno telovadbo za nosečnice v ZD? Jaz bi si želela, ker bi bilo dobro kej migat, ampak v času termina, ko poteka, vedno delam :(
Kaj pa materinska šola, kam bosta šli? In ginekologinja ... hodita k tej, ki je v Ajdovščini? Jaz imam svojo v Šempetru. Ko sem se marca selila iz Ljubljane v Ajdovščino, sem brala, da te v Ajdovščini nihče kej preveč ne pohvali, pa sem si potem drugo izbrala ... Itak pa nikogar tuki ne poznam, tako da ostale zdravnike imam še stare, na ljubljanskem koncu ...

(odgovor članu Dejčka912)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: goriške 2013
27.12.2012 13:29:50   
Dejčka912
Ojla!

Ja jaz imam ginekologinjo to v Ajdovščino...glej do zdaj ji nimam kaj očitat, mi je fajn kot ginekologinja, za pogovor, vse kar jo vprašam mi odgovori...tku da zame je ok. Glede telovadbe jst je ne bom obiskovala...bom raje hodila na sprehode ob lepih vremenih.
Bom pa šolo za straše obiskovala zdej v januarju in februarju 2013 tukej v ZD Ajdovščina, sm že dobila vabilo.

(odgovor članu maja 83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: goriške 2013
28.12.2012 13:58:24   
CheryBlossom
Mi sicer čakamo na + (testek delam v sredini januarja), če bo vse po sreči se kmalu pridružim klepetanju z vami ;) Sem pa iz okolice Ajdovščine...

_____________________________

Velikokrat ponoči budna gledam kako se moj otrok izgubi v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...

(odgovor članu Dejčka912)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?