|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez orgazmov
21.1.2013 9:26:42   
Anonimen
Pounce, mogoče ima katera podoben pimer, pa me zanima, če je to normalno.

S partnerjem sva po IVFu, in sva imela do 12 tedna prepoved spolnih odnosov. No sedaj sem v 20 tednu in spolni odnosi so prisotni, vendar so z moje strani brez orgazmov. To se mi zdi ekstremno čudno, saj sem jih prej vedno doživljala.

Ima še katera podobne težave?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez orgazmov
21.1.2013 11:07:53   
ursonok
V nosečnosti se hormoni zelo spremenijo in pri večini žensk to pomeni večji užitek med seksom (na to vpliva tudi boljša prekrvavljenost organov itd.), tako je bilo pri meni v vseh treh N, pri tebi je pa očitno ravno nasprotno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez orgazmov
21.1.2013 11:55:39   
saramiska
Jaz sem tudi po IVF in lahko zase rečem, da med seksom nisem niti približno toliko sproščena, kot sem bila prej, pa če si še tako govorim, da ne more bit nič narobe. Če si tudi ti napeta, potem je lahko v tem vzrok.

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez orgazmov
22.1.2013 12:37:01   
Anonimen
Ja sej to sem že razmišljala, da bi lahko bila vzrok nesproščenost. Samo me moti to, da v samam odnosu uživam, in tik pred vrhuncem se ustavim in ne morem dalje ... user posted image

(odgovor članu saramiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez orgazmov
22.1.2013 13:02:15   
Anonimen
če ti je kaj v tolažbo, nisi edina.. točno tako se dogaja tudi z mano.. v samem odnosu uživam mogoče še bolj kot prej, in sem skos na robu orgazma, ampak čez pa nikakor in nikakor ne pridem..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brez orgazmov
22.1.2013 18:06:10   
Anonimen
Tudi pri meni je v nosečnosti drugače in večinoma nimam orgazmov, drugače pa imam ful močne in dolge. Pogrešam. Samo en teden, ko sva bila na počitnicah in sva si seks večkrat privoščila sem prišla na stare orgazme.
Vzroke najdem v motečem trebuhu, nesproščenosti in precej neaktivnem spolnem življenju ker me čedalje bolj boli medenica itd. itd. Ne skrbi, potem se bo vse uredilo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brez orgazmov
27.1.2013 7:17:09   
Anonimen
No vsaj malček tolažbe, da nisem čisto edina. user posted image Vem, da je slaba tolažba za vse nas, ampak vsaj nekaj. Danes sem vsaj 3x sanjala sex in vedno sem se zbudila tik pred vrhuncem ... Tako, da niti v sanjah mi ni dano, da ga doživim user posted image

No ja, če ne prej se bo potem res uredilo, bomo pač za naše sonče mal počakale. Hvala punce.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?