|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pleničke v porodnišnici
18.1.2013 22:16:10   
tam45
Pozdravljene,

imam vprašanje predvsem za tiste, ki ste že mamice. Mogoče bo zvenelo čudno, ampak nikjer nisem zasledila podatka (in očitno bom prvič mamica user posted image ). In sicer me zanima v kaj previjajo novorojenčka v porodnišnici, katere pleničke? Namreč pri vseh seznamih, ki obstajajo na spletu sem zasledila, da potrebuješ pleničke le za odhod domov. Kaj pa v porodnišnici? Se da dogovoriti, da uporabljajo pač tiste pleničke za enkratno uporabo, katere ti želiš?

Zelo bom vesela odgovorov, hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pleničke v porodnišnici
18.1.2013 22:22:09   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: tam45

Pozdravljene,

imam vprašanje predvsem za tiste, ki ste že mamice. Mogoče bo zvenelo čudno, ampak nikjer nisem zasledila podatka (in očitno bom prvič mamica user posted image ). In sicer me zanima v kaj previjajo novorojenčka v porodnišnici, katere pleničke? Namreč pri vseh seznamih, ki obstajajo na spletu sem zasledila, da potrebuješ pleničke le za odhod domov. V porodnišnicii maš pleničke in seveda jo dobiš tudi za domov oz. itak ti urediš otroka za domovin vzameš pleničko tam Kaj pa v porodnišnici? Se da dogovoriti, da uporabljajo pač tiste pleničke za enkratno uporabo, katere ti želiš? Takšnih želj pa ne upoštevajo.Oni imajo pač določeno znamko in to je to

Zelo bom vesela odgovorov, hvala.


(odgovor članu tam45)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pleničke v porodnišnici
18.1.2013 22:50:10   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: tam45

Kaj pa v porodnišnici? Se da dogovoriti, da uporabljajo pač tiste pleničke za enkratno uporabo, katere ti želiš?




Imajo pleničke za enkratno uporabo.
Če imaš posebne želje, moraš željene pleničke prinesti zraven. Noben ti ne bo branil njihove uporabe, boš pa morala malo zagnjaviti.

P.S.: Katere pa želiš?

(odgovor članu tam45)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pleničke v porodnišnici
18.1.2013 22:53:14   
marjettica
Leto in pol nazaj so meli v Šempetru pri Gorici pleničke za enkratno uporabo - Pampers. Nikoli nisem komplicirala glede znamke. Drugi dan sem se sama želela naučiti previjati prvorojenca in od takrat dalje sem morala uporabljati svoje pleničke.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pleničke v porodnišnici
19.1.2013 7:33:39   
m_o_i
v SG imajo(so imeli!?) moltana plenicke

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu marjettica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pleničke v porodnišnici
19.1.2013 7:48:43   
snowgirl
V Lj so imeli eno leto nazaj Bamboo pleničke in so ble čisto ok. Potem doma pa pač uporabljaš tiste, ki jih želiš. Ne prehitevat stvari ;) Boš še dovolj plenic kupila ko pridete domov iz P... Mi smo bli  potem doma skos na babylove in še vedno smo, vmes pa hoferjeve za ponoči user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pleničke v porodnišnici
20.1.2013 10:13:24   
tam45
No, kot sem si predstavljala so tudi pleničke rutina v porodnišnicah, čist nič ne prehitevam, se bo pač treba zmeniti =) Uporabljali bomo wiono ali pa bamboo eco, vsaj za teh par dni. Potem gremo na pralne.

Hvala za odgovore vsem :)

< Sporočilo je popravil tam45 -- 20.1.2013 10:14:41 >

(odgovor članu snowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pleničke v porodnišnici
20.1.2013 20:38:47   
JozicaH
Jaz sem tudi bila takega mnenja kot ti, pa se je naša kar zgubila v pralnih pleničkah na začetku, pa je imela lepih 3700 g. Tako da smo začeli s pralnimi šele tam pri mesecu ali dveh, se ne spomnim več. Imeli smo pa racmanove bambuske.

(odgovor članu tam45)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pleničke v porodnišnici
21.1.2013 11:01:20   
tam45
Ja, saj sklepam, da bo verjetno treba počakati še kak mesec po rojstvu. Tudi mi bomo nabavili ramanove bambuske. Če smem vprašati, koliko pleničk je bilo dovolj za polno previjanje?

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pleničke v porodnišnici
31.1.2013 21:16:32   
JozicaH
Jaz sem jih imela 25 in trojne prekrivne, pa sem jih imela zadosti, bi rekla še preveč. Edino kake prekrivne bi še kupla zraven, pa mi je bilo drago, po vsem kupljenem. Pa sem jih, ko je bilo treba, na hitro na roke oprala, suhe so pa itak hitro.

(odgovor članu tam45)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pleničke v porodnišnici
6.3.2013 17:30:04   
tam45
Po pogovoru v porodnišnici so mi povedali, da tako in tako moramo uporabljati svoje pleničke, tam imajo le tetra. Poleg tega pa ne vem, zakaj ne bi upoštevali želja, v bistvu upoštevajo vse.

(odgovor članu JozicaH)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pleničke v porodnišnici
7.3.2013 11:35:12   
astrid1
Odvisno v kateri porodnišnici. V Celju smo imele na razpolago sparkijeve pleničke. Ni potrebno nositi svojih s sabo. Tetra plenice pa so bile za brisanje ritke.

(odgovor članu tam45)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?