|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angelina Jolie odmeva v medijih
15.5.2013 18:37:53   
Daschi
Kaj pravite o njeni odstranitvi dojk? In o tem, da razmišlja tudi o tem, da si bo dala odstranit jajčnike? Ja, ne? Zakaj?

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
15.5.2013 18:48:34   
Felicita
kaj pa vem, 85% je meni res ogromno... pa da potem živiš v stalnem strahu, jest vem, da bi zelo težko.

sicer pa še par linkov (mal širših in bolj strokovnih kot tisti na 24 kur):

http://www.newscientist.com/article/dn23545-how-was-angelina-jolies-breast-cancer-risk-calculated.html

http://www.pinklotusbreastcenter.com/breast-cancer-101/2013/05/a-patients-journey-angelina-jolie/

http://scienceblogs.com/insolence/2013/05/15/quack-view-of-preventing-breast-cancer-versus-reality/

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
15.5.2013 19:18:24   
Doll

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Kaj pravite o njeni odstranitvi dojk? Čisto nič In o tem, da razmišlja tudi o tem, da si bo dala odstranit jajčnike? Njen a stvar Ja, ne? Zakaj? Dont care . Če želi pa naj


(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
15.5.2013 19:56:38   
josephine27
Njeno življenje in njena odločitev. Njiene bodo tudi posledice takšne in drugačne. Ne upam si soditi tega kar počne, ker zase vem, da s temi 85% tudi jaz ne bi mirno spala. Na prvi pogled zgleda ekstremno ampak če začneš malo globlje razmišljat o tem...

_____________________________



(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 9:18:50   
Tippi
Če se je tako odločila, super in prav! njeno življenje, njeno telo, njena odločitev, edino pravilno!
Če pa bi se jaz znašla v istih čevljih, ne vem. Ne upam si nič povedati. Mogoče bi storila enako, mogoče ne.
Jaz je ne obsojam in se nad tem ne zgražam.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 9:27:59   
mateyka
jah, je nosilka dveh genov za potencialnega raka (dojk in jajčnikov). zato se je odločila za to. sam mene moti ta medijski pomp in delanje herojke iz ene ženske, ki ni nič drugačna od ostalih ki so šle čez to. v bistvu mi je recimo zgodba Christine Applegate veliko bolj zanimiva in realna (nenapihnjena).
po odstranitvi obeh dojk, je srečala sedanjega moža in ima zdaj malo hčerkico. user posted image user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
16.5.2013 13:51:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 14:21:02   
nyna84
Jaz bi se najbrž na njenem mestu odločila enako.
Ne vem, zakaj tak medijski pomp in zgražanje, izpostavila se je le zato, da na to možnost opomni še ostale ženske.

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 17:55:52   
mateyka
ah dej no, opomni ostale ženske - katera od nas je pa šla delat preventivni test če ima slučajno gen za raka na prsih? po moje nobena..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 16.5.2013 17:56:14 >

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 18:03:57   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah dej no, opomni ostale ženske - katera od nas je pa šla delat preventivni test če ima slučajno gen za raka na prsih? po moje nobena..


Dans je bil na valu 202 prispevek, v sloveniji je šlo na preventivno mastektomijo 16 žensk. verjetno ne na lepe oči?

evo link: http://www.val202.si/2013/05/gensko-testiranje-in-preventivno-zdravljenje/

< Sporočilo je popravil Felicita -- 16.5.2013 18:07:58 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 18:30:45   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah dej no, opomni ostale ženske - katera od nas je pa šla delat preventivni test če ima slučajno gen za raka na prsih? po moje nobena..


Dans je bil na valu 202 prispevek, v sloveniji je šlo na preventivno mastektomijo 16 žensk. verjetno ne na lepe oči?

evo link: http://www.val202.si/2013/05/gensko-testiranje-in-preventivno-zdravljenje/


ja, verjetno res zaradi Angeline Jolie.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 20:44:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ah dej no, opomni ostale ženske - katera od nas je pa šla delat preventivni test če ima slučajno gen za raka na prsih? po moje nobena..


Ena naša manekenka je pred kakim letom šla...si nisem zapomnila katera....in si je tudi odstranila dojki.......in jaz sem takrat prvič to slišala....včeraj sem še slišala, da tako preventivni test kot "odstranitev" dojk krije zdravstveno zavarovanje.....torej ne gre zgolj za lepotni popravek in neko modno muho.....

In če bi v moji družini nekaj žensk že imelo raka, bi jaz tudi šla na to.....na to me je pa opozorila ravno tista slovenska manekenka pred časom, ker prej nisem imela pojma, da kaj takega obstaja......

Saj za opozorajanje na aids so tudi uporabljali oz. so se medijske osebnosti izpostavljale....verjetno najhitreje in najlažje maso ljudi dosežejo.......

< Sporočilo je popravil liliana -- 16.5.2013 20:48:56 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
16.5.2013 22:59:22   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
....verjetno najhitreje in najlažje maso ljudi dosežejo.......


zato ker nas samo z njimi bombardirajo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
17.5.2013 7:59:00   
tamiflu
Gelika ni več v središču pozornosti, pa je nekaj mogla narediti, da bi spet bla in očitno ji je uspelo......se mi pa to zdi totalna bedarija

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
17.5.2013 8:45:21   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ena naša manekenka je pred kakim letom šla...si nisem zapomnila katera....in si je tudi odstranila dojki.......in jaz sem takrat prvič to slišala....včeraj sem še slišala, da tako preventivni test kot "odstranitev" dojk krije zdravstveno zavarovanje.....torej ne gre zgolj za lepotni popravek in neko modno muho.....




Kaj pa da ti potem naredijo novi dve - to pa verjetno stane. Jaz trenutno o tem ne razmišljam, raka na dojkah je imela dedekova sestra (ne vem če se to smatra za bližnje sorodstvo). Če pa bi zbolel kdo bližnji pa ne vem mogoče pa bi se tudi za to odločila.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
17.5.2013 14:04:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
18.5.2013 11:14:40   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24


IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ena naša manekenka je pred kakim letom šla...si nisem zapomnila katera....in si je tudi odstranila dojki.......in jaz sem takrat prvič to slišala....včeraj sem še slišala, da tako preventivni test kot "odstranitev" dojk krije zdravstveno zavarovanje.....torej ne gre zgolj za lepotni popravek in neko modno muho.....




Kaj pa da ti potem naredijo novi dve - to pa verjetno stane. Jaz trenutno o tem ne razmišljam, raka na dojkah je imela dedekova sestra (ne vem če se to smatra za bližnje sorodstvo). Če pa bi zbolel kdo bližnji pa ne vem mogoče pa bi se tudi za to odločila.


Tudi rekonstrukcijo dojk v takem primeru krije zdravstveno zavarovanje......

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
18.5.2013 11:18:26   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
....verjetno najhitreje in najlažje maso ljudi dosežejo.......


zato ker nas samo z njimi bombardirajo.


Če so pa medijske osebnosti.......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
18.5.2013 14:14:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
....verjetno najhitreje in najlažje maso ljudi dosežejo.......


zato ker nas samo z njimi bombardirajo.


Če so pa medijske osebnosti.......user posted image


zato ker nas z njimi bombardirajo user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
18.5.2013 21:48:57   
LuLu
Iz twitterja:
"Tanja ribič jokala, ker si je Angelina odrezala joške. Hvala bogu pa Djuro mirno spi, ker su Brad Pittova jaja na broju."

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
19.5.2013 8:43:39   
malaMravljica
Ja ja Lulu, Tanja Ribic je jokala, ker oni so hudi prijatelji ves user posted image user posted image ej, vse za slavo. Se spomnim, v nekem filmu je bil uni njen moz zraven al kaj je ze bilo, in Tanja je na 24 ur razlagala kaki mega prijatelji so. So bili oz je bil on, ne vem vec tocno,na tiskovni konferenci v Berlinu skupaj in sem to gledala na RTL, Jolie ni teh dveh nasih niti za moment pogledala ali kaksna beseda, nic ni zgledalo, da so neki kolegi, ta dva nasa sta sam butasto zraven stala. Vem, ker je bilo ze meni nerodno takrat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
20.5.2013 11:49:25   
ribica.
Ne vem no, koliko se lahko človek v današnjem času sploh še zanese na to kar govorijo zdravniki. Ker rak v bistvu sploh ni deden! To je samo izgovor, ker drugega odgovora nimajo, oziroma nočejo povedati, katero je pravo zdravilo, potem pač govorijo o dednosti. V bistvu pa ne gre za dednost, ampak za enak ali pa zelo podoben življenjski vzorec. Ker hčerke prevzamejo način življenja od matere, to je ta "dednost". Dokazano je, da se enako dogaja v družinah s posvojenimi otroki. Kje pa potem tu dednost! Ampak tega ti pač nihče ne bo rekel. In nihče ti ne bo rekel, da pazi kaj daš v usta in katere misli ti zapolnjujejo dneve. Tu je vzrok večine bolezni!!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
20.5.2013 12:58:45   
astrid1
Za takšen drastični poseg se odločajo ženske, ki praktično nimajo več živega ženskega sorodstva nad 50 let zaradi raka na dojki. Seveda pa takšne niso medijsko pomembne osebe in se o njih ne piše.
Rak jajčnikov je zelo nevaren, ker je skoraj neozdravljiv.

Drugače pa nimam nekega mnenja o tem, kar je storila Angeline. Ne maram njenih filmov, pa tudi Brad Pitt mi je totalno mimo.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Angelina Jolie odmeva v medijih
20.5.2013 16:21:56   
ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Iz twitterja:
"Tanja ribič jokala, ker si je Angelina odrezala joške. Hvala bogu pa Djuro mirno spi, ker su Brad Pittova jaja na broju."

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?