|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menjava ginekologa-izkušnje?
2.11.2006 12:06:39   
Tada
Živjo!

Z dosedanjo ginekologinjo nisem zadovoljna. Zato iščem ginekologa/injo v MB, ki je zanesljiva, natančna, prijazna, strokovna.... in ki še seveda sprejema pacientke oz. nosečnice.

Kdo so vaši osebni gin. in kako ste zadovoljne z njimi? 

Hvala za nasvet!

< Sporočilo je popravil wahoo -- 2.11.2006 12:53:04 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mariborčanke - nasvet
2.11.2006 12:30:57   
Anonimen
Tada jaz imam drugače Dr. Ozimičevo in mi je zelo vredu, zdaj med nosečnostjo me je imel pa Dr Vajngerl, ker je bila ona na porodniškem, mislim, da je zdaj že prišla nazaj ali pa pride zdaj enkrat novembra. Če pa še sprejema pacientke pa ne vem,... Pokilči v ZD pa povprašaj user posted image . Je pa mlada in zelo prijazna!

(odgovor članu Tada)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
2.11.2006 14:28:17   
ribica.
Tudi sama sem pred letom dni menjala, ker s svojim starim G nisem bila zadovoljna. Sedaj hodim k Petrovičevi na Vošnjakovo in sem zelo zadovoljna. Imama občutek, da so tukaj stvari res pošlihtane, prej pa je bil pravi teksas. Ma kaj teksas, katastrofa od zdravnika.

(odgovor članu Tada)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
2.11.2006 14:40:47   
NINA977
Jaz sem izbrala dr. Kopše-Berčič na Vošnjakovi in sem zelo zadovoljna. Ne vem pa če še sprejema.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
3.11.2006 8:13:50   
Eca
Hej Tada!

Kot sem ti že odgovorila pri majčicah, tudi tukaj pišem enako, ker ne vem kje boš prej prebrala...user posted image

Torej dr. Petrovičeva v Vošnjakovi, sprejema tudi nove ( vem, ker se je moja kolegica pred mesecem dni prepisala k njej), tel: 2286436, v ponedeljek dela dopoldan.

Lp, Eca

(odgovor članu NINA977)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
12.11.2006 10:57:11   
Freycha
Ja, to tudi mene čaka. Iz Lj sem se namreč preselila v Hoče in ne glede na to, da sem imela sedaj prečudovitega G, kateremu sem res zaupala, si ne predstavljam, da bi za vse preglede hodila v LJ. Zato me še čaka menjava G, kar mi povzroča malo problemov. Namreč težko je menjati, če enemu tako zaupaš in me je strah, da mi noben/a G v MB ne bo tako všeč. Ampak se bom mogla že navaditi....user posted image

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
28.11.2006 13:25:47   
skorpijonka1
Jaz imam dr. Magdaleno Božič. Prvega nosečniškega pregleda še sicer nisem imela, je pa drugače OK zdravnica.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
21.4.2013 21:05:41   
MEGi20
Pozdravljene.

Sem iz Novega mesta in sem pri dr. Kostanjškovi v ZDNM...z osebjem nisem zadovoljna, kot tudi z reakcijo G ko sem poklicala da me naroči na pregled zaradi PCO in izguba user posted image (ZM: 7.2.2013); od ponedeljka imam neke krvave izcedke,je nekaj sveže krvi in občasne hude bolečine v predelu jajčnikov( ko se vstajam iz postelje, vsedem ali ustanem s stola, ko se obračam na bok v postelji,...). user posted image nisem. No da povzamem, da ko sem jo klicala je sestra zelo arogantno poskusila odvrniti od pregleda pri G, ker naj bi baje morala počakati da sama pride. Za user posted image se trudiva leto pa pol na nobene preiskave me (še) ni napotila...ko želim pregled ga moram izsiliti....

Kolegica mi je omenila G iz SB Novo mesto Simetinger Gabrijelo, in je rekla, da je zelo uredu...Me pa samo zanima, če ima katera izkušnje z to G in kako naj se naročim pri njej,da me bo vzela...

Kako pa to poteka, ko pokličeš poveš pač razloge zakaj želiš k njej ali kako...?? Ne vem ker svojo sdanjo imam od samega začetka in sedaj ko si res želiva user posted image sem dobila občutek, da se ji malce "fržmaga" na način pa sej bo ...

Upam, da sem uspela razložiti situacijo in da boste uspele nameniti kako besedo kako rešim situacijo.

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu skorpijonka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
7.5.2013 9:48:57   
nosečka22
Zivjo vsem skupaj.

Moje izkusnje glede menjave ginekologa so sledece, sem namrec z jesenic in sem tam imela G. Anamarijo Petek.
Bila sem zelo zelo zadovoljna z njo in njenimi nasveti. Medtem sem zanosila in se preselila v Lj.
Sama mi je priporocala da naj si najdem novega G. v Lj. Predvsem zaradi pregledov in potovanja na J.
Upostevala sem njen nasvet in si res nasla G. v Lj in sicer Raida Al Daghistanija. Z njim nisem prav nic zadovoljna.
Namrec se vprasa ne za splosno pocutje, kaksne tezave imam, ne pove rezultate izvidov ma cisto nic. Sestre povejo ce so izvidi v redu.
Tega pri G. Petek ni bilo. Morala sem poklicati za izvide in striktno zahtevati njo da mi je povedala rezultate. S tem sestre niso imele nic.
Potem mu govorim za bolecine v krizu in za otekanje nog, on nic, kot da nisem rekla. Samo skomigne z rameni, tu imate karton in adijo.
To ni nikakrsen odnos zdravnika do nosecnice.
Ne vem kaj naj naredim.
Ocitno bom morala ponovno narediti menjavo.

(odgovor članu Tada)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menjava ginekologa-izkušnje?
7.5.2013 10:22:56   
**M**
Tudi sama sem pacientka Raid Al Daghistanija pa nemorem ravno rečt, da nisem zadovoljna. Res je, da je bolj zadržan ampak jaz sem bila z njim v nosečnosti zadovoljna. Vsakič mi je naredil uz brez problema ( prej 2 ss), testiral me je za streptokop zaradi vnetij že zelo zgodaj pa mi sploh ni povedal, je rekel, da me ni hotel po nepotrebnem vznemirjat, ampak se je hotel prepričat. Napotnico za naprej sem dobila takoj, in tudi, ko sem začela hodit v porodnišnico na kontrole, je še vedno rekel, naj pridem še k njemu, in sem šla potem še 3x. Tudi mene je malo motilo, da je premalo zgovoren, to da mi je sestra poevdala za irezultate izvida mi pa ni blo panike,  je zelo fajn in mi je tudi ona marikej razložila.

(odgovor članu nosečka22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?