|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jemati prometrium?
1.8.2012 7:52:52   
Anonimen
Punce, pomagajte!
Ginekolog mi je predpisal Klomifen in Prometrium. Včeraj sem končala s Klomifenom. Kako pa naj jemljem Prometrium? G mi je rekel po ovulaciji. Ne vem pa, kako in koliko in koliko časa?? Vem, da sem smotana, ampak takrat sem pozabila bolj podrobno vprašati, zdaj so pa na dopustu še 2 tedna user posted image .
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jemati prometrium?
1.8.2012 10:59:23   
Anonimen
Tvojega G nadomešča nadomestni.Pokliči ga

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jemati prometrium?
1.8.2012 14:48:45   
Anonimen
Bi ga že, pa ga nimamo. V našem kraju dela samo en ginekolog in ko ga ni, so (nujne) nosečnice preusmerjene v porodnišnico, ostale pa čakamo...

A bo kaj narobe, če Prometriuma sploh ne vzamem? Verjetno je vseeno bolje, kot da ga jemljem narobe.
Malo bom pa še po drugih forumih pobrskala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jemati prometrium?
1.8.2012 15:40:04   
Anonimen
Pa pokličeš v porodnišnico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jemati prometrium?
2.8.2012 7:49:57   
Anonimen
Sem poklicala kar v eno zasebno ambulanto in imela srečo, da sem naletela na zelo prijazno G, ki mi je vse razložila.

hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jemati prometrium?
4.8.2012 12:31:37   
Night
A je prometrium isto kot utrogestan? Jaz jemljem utrogestan dvakrat dnevno - vaginalno. Nekatere vzamejo po tri kapsule na dan. Po ovulaciji. Ker pri meni g ni vedela, kdaj jo imam, mi je naročila, naj ga jemljem od 21. do 28. dne v ciklusu. Če dobim M, moram prenehati, če sem noseča, pa kar nadaljujem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako jemati prometrium?
5.8.2012 8:22:09   
ajnas6
Prometrium se načeloma jemlje trikrat dnevno vaginalno, enako kot utrogestan. Začneš pa jemat en dan po ovulaciji. Samo glede na to, da ne veš kdaj boš imela O ga ne boš mogla točno začet jemat. Kako vam lako predpišejo klomifen brez da vas spremljajo na UZ, to mi ne bo nikoli jasno. Maste res neke čudne ginekologe. Pejdi v porodnišnico in nej ti naredijo Uz, in ti naj povejo kdaj začneš jemati prometrium, ker to je hormon za odebelitev sluznice in ponavadi se dobi po IVF ali IUI postopku. Če se bojiš ga jemat a lastno pest, začni po O pit krvomočnico, deluje na isti način, samo malo manj močno.

(odgovor članu Night)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako jemati prometrium?
13.5.2013 9:34:55   
Anonimen
Zanima me korelacija med jemanjem prometriuma in bazalno temperaturo. Sedaj prvi cikel jemljem prometrium in sem nekako sklepala, da bo zaradi tega moja BT nekoliko višja kot običajno, ampak ni. Vedno imam BT pred O okoli 36.2 in 36.3, po O pa 36.7 ali 36.8, v 4 mesecih merjenja sem imela samo enkrat 36.9. Ali se je kateri zaradi prometriuma bazalna sploh vzdignila ali sem živela v napačnem prepričanju? Hvala za odgovore!

(odgovor članu ajnas6)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?