|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iščem dobrega ginekologa, porodničarja na kon...
25.5.2013 12:44:18   
Mashenka
Pozdravljeni! Sem iz Ljubljane in ker se z mojo ginekologinjo ne razumeva najbolje in ji nekako tudi s partnerjem ne zaupava, ker je že parkarat naredila napako, vas prosim, če kdorkoli ve ali je kje kak dober ginekolog /inja na koncesijo, ki bi me lahko vzel- sem pa v 13 tednu nosečnosti?
V naprej hvala za vsako informacijo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iščem dobrega ginekologa, porodničarja na...
25.5.2013 12:58:22   
Penny
Težka bo, ker nosečnice zelo neradi sprejemajo, sploh na koncesijo (privat bi verjetno šlo).

(odgovor članu Mashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iščem dobrega ginekologa, porodničarja na...
25.5.2013 14:31:37   
saramiska
V Leonišču sprejemajo brez problema, vendar moraš včasih kar dolgo čakati na pregled, čeprav si naročena na uro, ker zdravnik pride, ko opravi delo na oddelku. So pa dobri ginekologi, jaz imam dr. Trojner Bregar in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
25.5.2013 20:29:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu saramiska)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iščem dobrega ginekologa, porodničarja na...
25.5.2013 20:33:34   
Maat
Dr. Trojner Bregar je res super. Sicer ni moja ginekologinja, je pa bila moja sobna zdravnica, ko sem ležala v bolnici. Res se je zavzela zame user posted image user posted image

Glede postojnskih pa... Merlo in Likar sta super, o Taševu pa raje ne izgubljam besed, čeprav sem slišala, da se za svoje pacientke zavzame. Meni se je zameril.... pa ne le enkrat...

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iščem dobrega ginekologa, porodničarja na...
26.5.2013 8:39:30   
Tippi
dr. Franjič - Blizu Metelkove user posted image

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iščem dobrega ginekologa, porodničarja na...
27.5.2013 9:46:37   
Mashenka
Res vam hvala vam za pomoč! me pa zanima če veste, ali je v Leonišču potrebno doplačilo- nekaj sem brala na internetu, da je treba plačati za nek nadstandard? Ker jih po telefonu ne dobim, sem jim pisala, vendar odgovorijo šele v roku dveh treh dneh.
Bom zelo vesela če katera ve. Pa še morda če je katera imela izkušnje z aminocintezo - kako to zgleda in ali je hudo boleča?
V naprej hvala in vsem en čudovit začetek tedna!


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iščem dobrega ginekologa, porodničarja na...
27.5.2013 9:50:20   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Mashenka

Res vam hvala vam za pomoč! me pa zanima če veste, ali je v Leonišču potrebno doplačilo- nekaj sem brala na internetu, da je treba plačati za nek nadstandard? Ker jih po telefonu ne dobim, sem jim pisala, vendar odgovorijo šele v roku dveh treh dneh.
Bom zelo vesela če katera ve. Pa še morda če je katera imela izkušnje z aminocintezo - kako to zgleda in ali je hudo boleča?
V naprej hvala in vsem en čudovit začetek tedna!




Nimam izkušenj z leoniščem, lahko pa ti povem da amniocenteza ni boleča. prej neprijetna. z iglo predre trebušno steno in ovoje, ves čas, tako ginekolog, kot tudi ti, lahkko slediš, kje je igla na ultrazvoku. vse skupaj traja minutko, dve. po tem, pa počitek v sosednji sobi, od pol ure do dveh ur in potem tri dni počitka še doma. to je vse. hitro in neboleče.

kar pogumno user posted image

(odgovor članu Mashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iščem dobrega ginekologa, porodničarja na...
27.5.2013 9:53:15   
Mashenka
Hvala, so me precej preplašili, da lahko pride tudi do vnetja in splava in da je boleče. Pa to opravi tvoj osebni ginekolog ali kdo drug? Meni je rekla le, da čez 3 tedne priporoča aminocintezo?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?