|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Alergija na jajce?Mleko?
7.9.2005 23:15:56   
fani
Punce-POMOČ.
Naš sonček bo čez 14 dni upihnil prvo svečko, pa sem mu danes prvič dala četrt rumenjaka. (do sedaj je jedel že tudi testenine- predvsem rezanci, vendar se na tako veliko količino jajce porazgubi). Pa je imel malo driske. A mislite,da je alergija? Ali mu lahko dam isto količino npr. naslednji teden? uf,sem zaskrbljena!!!!! Že pred kakimi 14 dnevi je imel 5 dni blago drisko, pa so rekli,da nekaj razhaja in se je res vse skupaj umirilo.Tudi Čokolino sem mu že naredila z Alpskim mlekom 3,2,vendar redko (pa ravno danes zvečer ga je jedel,nato pa driska)!!!!!Kakšni so sploh znaki alergije???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Alergija na jajce?Mleko?
8.9.2005 7:37:47   
darjatimci
Pozdravljena!
Alergija se ne pokaže takoj po zaužitju hrane npr. jajce,mleko in še bi lahko naštevala,mine dan dva,da se pokaže reakcija kot so drobni srbeči izpuščaji,lišaji,nekateri imajo tudi zežave z dihali,driska to so prvi sumljivi znaki,potem pa testiranje pokaže na kaj je otrok alergičen.

(odgovor članu fani)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Alergija na jajce?Mleko?
8.9.2005 12:59:14   
fani
Joj darjatimci,upam da res ni nič alergenega in je bil mogoče občutljiv na kakšno začimbo,ki jih postopoma dodajam sedaj ko je že toliko star! Hvala za odgovor.

(odgovor članu fani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Alergija na jajce?Mleko?
9.9.2005 7:46:36   
darjatimci
Ni za kaj,dodala bi le to,da je tam do enega leta dobro pazit na prehrano,sploh na tisto,ki naj bi izzvala alergijo,pri našem fantu se je začelo ko sem prenehala z dojenjem( pri 14 mes.),saj enim otročkom ni nič eni pa znajo pokasirat vse kar pojejo,želim ti da bi bilo vse Ok s tvojim otročkom,srečno.

(odgovor članu fani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Alergija na jajce?Mleko?
9.9.2005 19:08:06   
Natasa-6
Fani, pred
agam, da postopoma uvajaa nove stvari, pa boa to
no vedela!

(odgovor članu fani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Alergija na jajce?Mleko?
9.9.2005 19:08:53   
Natasa-6
Ups, nisem videla, da mi ni sprejel sumnikov - postopoma uvajaj novo hrano, pa bos najbolje vedela!

(odgovor članu fani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Alergija na jajce?Mleko?
10.9.2005 21:36:53   
fani
Hvala,Natasa-6,kakec je bil že drugi dan vredu, tako da mu bom rumenjak ponudila še enkrat naslednji teden,pa bomo videli.
Pa,pa.

(odgovor članu fani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?