|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Bokal
25.1.2006 17:24:54   
mozi
Zdravo, ima mogoče katera že kakšno izkušnjo z dr. Bokal v Ljubljani (Leonišče)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Bokal
7.2.2006 11:41:47   
tehnofil
Ali misliš Boruta?

(odgovor članu mozi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Bokal
7.2.2006 13:59:03   
natja_
Jaz sem hodila k dr.Bokalovi, vendar sem jo poleti menjala.
Tako malo govori, skoraj nič... Potem mi ja pa še dala piko na i, ko sem v 10.t bila na pregledu, mi je vaginalno "pogledala" kako je s plodom in rekla, da je vse vredu in da raste, na nuhalni pa sem izvedela, da je plod odmrl že v 8.t....
To je bilo konec mojega sodelovanja z njo....
Mogoče imajo drugi dragačne izkušnje....

natja

(odgovor članu mozi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Bokal
25.8.2013 10:22:58   
sitka mala
Da oživim tole temo...
Sigurno ima kaka kaj več izkušenj z Bokalovo. Midva imava konzilij 12.9., potem pa naprej.
Malo sem brala forume, da grozno dela punkcijo? Da ti se ne posveti dovolj?

Kar imate, prosim delite z menoj!!

Hvala!

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Bokal
25.8.2013 14:55:10   
dekca
Kako pa veš, da boš imela ravno pri njej punkcijo? Mogoče ja, mogoče ne. Jaz v obeh dosedanjih psotopkih nisem naletela nanjo, niti na UZ niti kasneje v operacijski. Sicer sem jaz isto slišala za dr. Zorna, ki mi je prvič delal oboje, tako punkcijo kot transfer, pa se meni niti od daleč ni zdel grozen.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Bokal
25.8.2013 18:17:42   
sitka mala
Hja nisem vedela, da ti punkcije in transferja ne dela tvoja ginekologinja. Čeprav se mi je zdelo čudno, ker me ja nazadnje operirala dr Šalamun..

(odgovor članu dekca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Bokal
26.8.2013 14:59:24   
dekca
Imajo razpored, za UZ visi na vratih od ambulante za UZ, za punkcije in transferje pa tam, kjer prevzemaš zdravila.

(odgovor članu sitka mala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?