|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj je O po jemanju klomifena
20.9.2005 11:57:09   
cica
Punce, saj vem da smo to že predelale še in še, pa vseeno. Tretji M pijem klomifen, pa bi rada vedela, kako piše v navodilih glede O. Navodila sem po pomoti vrgla stran.
Čisto sem zmedena, 5 dan sem pozabila vzeti in sem po nasvetu g, začela s šestim dnem. Sedaj pa me zanima, kdaj bo nastopila O.
Vem, da v navodilih piše, zato HELP. Datum mi bo prav prišel.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj je O po jemanju klomifena
20.9.2005 12:02:19   
vampirka
Naj bi prišlo do ovulacije med 5. - 9. dnem po prenehanju jemanja - lahko se celo zgodi, da imaš več ovulacij - če pridelaš več kot en folikel, se le-ti lahko razvijejo (in "počijo") na različne dneve... Torej, najbolj ziher je, da sta s partnerjem v akciji vse dni (je pa to težko, glede na to, da je O bolj boleča kot običajno).

Good luck (za vse nas) !

(odgovor članu cica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj je O po jemanju klomifena
20.9.2005 13:06:02   
biba77
Jaz sem jo do sedaj imela najhitreje 16. in najkasneje 19. dan ciklusa (5 ciklusov, 5 razlicnih O).

(odgovor članu cica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj je O po jemanju klomifena
20.9.2005 16:31:29   
cica
Hvala za vaše odgovore.

(odgovor članu cica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj je O po jemanju klomifena
20.9.2005 16:48:30   
gojska
14 dan od prvega dneva menstruacije, če imaš na 28 dni.
Najbolj plodna pa si tri dni pred in na dan ovulacije.   

(odgovor članu cica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?