|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Canesten in roza izcedek
10.11.2005 12:17:14   
petka
Pozdravljene user posted image !

Včeraj mi je ginekologinja predpisla Canesten(3 svečke + krema) ker spet gojim te prekluser posted image   glivice.

Sem si zvečer vstavila 1 svečko in imam danes ROZA izcedek???
Sem imela Canesten že neštetokrat roza izcedka pa še nikol. Moram met pa res hudo vnetje user posted image ???

Je pa G res rekla, da imam vnetje in da je kar malo rdeče. Domnevam, da če me je itak pregledala ker sem imela redni pregled, naredila UZ in je bilo vse ok, da ne more biti ta rozasta zadeva nič hudega.
Ali se pač motim???

Sem pa prejšnji teden krvavela (iz neznanega razloga), pa možno da je to v kakšni povezavi.
Svašta.

LP, Petra user posted image

_____________________________




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Canesten in roza izcedek
10.11.2005 12:19:19   
kajča
petka jaz sem tudi dobila prejšnji teden Canesten, pa sem imela le enkrat roza izcedek. Ne vem kaj bi to lahko bilo, še nisem vprašala mojega G.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Canesten in roza izcedek
10.11.2005 12:20:53   
petka
Ja, zanimivo....
Me zanima, če bo po ta drugi svečki kaj drugače user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu kajča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Canesten in roza izcedek
10.11.2005 13:06:06   
*zvezdica*
Zgleda da smo vse na Canestenu...tud jaz sem mela prejšnji teden probleme. A to se rado v nosečnosti pojavlja? jaz imam že tako ali tako večkrat probleme s tem...pa sem mislila, da bo vsaj zdej mir. Jah, očitno neuser posted image
Za roza izcedek pa mislim da ni panike...tud men se je že pojavil...ampak že prej, ne zdej med nosečnostjo.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Canesten in roza izcedek
10.11.2005 14:30:05   
petka
Ja, očitno smo user posted image  idealna gojišča gob user posted image  user posted image  

Jest sem si kupila še Multi Gyn, in bom preventivno nadaljevala še s tem, ko bo konec terapije s Canestenom, ker se mi bodo drugače te glive spet pojavile (že drugič, pa sem komaj  16. tednu!).
Kremo dobiš v lekarni brez recepta.
Svetovala mi jo je prijateljica, ki je imela v nosečnosti iste težavi in pravi da je pomagalo.
Upam, da je res!!

_____________________________





(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Canesten in roza izcedek
10.11.2005 16:20:43   
nincy
se vam še jst pridružujem. user posted image
Men se ta vnetja vlečejo že več kot en mesec. pa mi G do prejšnega tedna ni nič dala, da bi se kaj izboljšal. ker mam pa v ponedeljek rok mi je prejšni petek dala canesten svečko, ki je vbistvu v obliki tablete in je v škatli samo 1. pa se mi ni nič izboljšalo. pa tud roza izcedka nisem imela. me pa zdej vbistvu daje panika ker mam še vedno vnetja ker je G rekla da ima lahko pikica potem težave z očmi in kožo če se to ne pozdravi.
Ampak zakaj user posted image  je pa potem čakala do zadnjega čeprav sem ji vsakič trobila da imam vnetja in da je izcedek zelen???

Lepo se imejte pa upam da pozdravite te user posted image .


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Canesten in roza izcedek
11.11.2005 14:49:01   
alijana
Pozdravljene. Še ena, ki bi morala vzeti Canesten. Včeraj mi je G predpisala Canesten, ker sem ji povedala, da imam bel izcedek. Ko sem prišla domov, prebrala navodila, pa sem si premislila, nisem vzela (sem namreč 4dni pred PDP) in sem mislila, če moram danes ali jutri it rodit tako ali tako ne bom do konca zjemala teh tabletk in to pomeni prekinitev sredi zdravljenja. Pa še ginekološko me ni pregledala, tako da nisem prepričana, če je res potrebno vzet. SEdaj z veseljem čakamo na user posted image  in odštevamo dneve, ostalo pa se bo že tudi uredilo predvidevam. Lp, Alijana.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Canesten in roza izcedek
13.11.2005 16:08:48   
KODA
V tadrugi nosečnosti se nikakor nisem mogla losat glivic.Uporabljala sem Canesten.Po tem sem v 29 tednu dobila roza izcedek,ki pa ni trajal dolgo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu alijana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Canesten in roza izcedek
14.11.2005 10:33:20   
bobika
Včeraj popoldan sem tudi jaz postala malo panična, saj sem na dnevnem vložku opazila rozast izcedek. Izcedek je nastal po tretji tableti. Ker pa pri brisanju ni bilo nič roza, sem se pomirila, danes pa ni več nič.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Canesten in roza izcedek
16.11.2005 11:59:21   
petka
Evo punce, sem govorila z ginekologinjo.
Izcedek je normalen, ker je v nosečnosti sluznica bolj občutljiva in hitro zakrvavi.

Jaz sem imela tak izcedek (skoraj čisto rdeč), ampak ni panike. To je normalno!

pa pa , petra

_____________________________





(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Canesten in roza izcedek
6.3.2014 11:28:57   
Ema_27
Tudi jaz sem po 3 vaginaleti Canestena dobila roza-rdeč izcedek, ki je po 3 dneh minil. Ampak sem zaradi tega dobila od ginekologa navodilo, da morem počivat... Nič več krajših sprehodov, sem pa v 10.tednu.

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?